Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2024


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

No i Miko wskakuje na trzecie miejsce w mistrzostwach ale taka jazda to na mistrza za mało będzie. 

 

Szkoda Caisa jest P3 ale jazda zasłużył na więcej. Mega głupi błąd ta strategia wczoraj który kosztował go zwycięstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Ocenianie takiej wypowiedzi nie znając kontekstu jest kompletnie bez sensu. Może po prostu został zapytany i wyraził szczera opinie. 

Oglądałem ten wywiad, moim zdaniem bardzo nie fortunna wypowiedź, nie ma tu miejsca wycinana kontekstu, słowo się rzekło a życie zwyczajnie zweryfikowało kto miał rację ;). Tak czy siak, kibicuję mu bardzo i mam nadzieje że na rajdzie Śląska pójdzie jak zapowiadał wszystko :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał(a):

Oglądałem ten wywiad, moim zdaniem bardzo nie fortunna wypowiedź, nie ma tu miejsca wycinana kontekstu, słowo się rzekło a życie zwyczajnie zweryfikowało kto miał rację ;). Tak czy siak, kibicuję mu bardzo i mam nadzieje że na rajdzie Śląska pójdzie jak zapowiadał wszystko :idea:

 

Ok Ja nigdy nie widzalem więc tego wywiadu wiec nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Mysle ze jest to zdecydowanie kraj zaslugujacy na WRC 

 

Ciekawe spostrzeżenie. Mógłbyś rozwinąć z jakiego względu zasługują?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dwóch świetnych kierowców, raczej zasłynęło w innych dyscyplinach.

Ścigali się w rajdach, w których jeździli również Polacy, nie ci że szpicy, nie ci nawet z drugiego rzędu. I walczyli w nich o podium.

Wprawdzie Ken miał swoją szansę na fali swojej popularności w poważnej serii, ale lepiej od obecnego  Munstera się tam nie pokazał ;)

 

A moje zdanie jest takie. Fajnie że tam będzie WRC, ale myślę że w ich odbiorze będzie pominięte. Nie zainteresuje ich ta dyscyplina.

 

Rajdy wolę w wersji fińskiej, niż amerykańskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adi napisał(a):

Tych dwóch świetnych kierowców, raczej zasłynęło w innych dyscyplinach.

Ścigali się w rajdach, w których jeździli również Polacy, nie ci że szpicy, nie ci nawet z drugiego rzędu. I walczyli w nich o podium.

Wprawdzie Ken miał swoją szansę na fali swojej popularności w poważnej serii, ale lepiej od obecnego  Munstera się tam nie pokazał ;)

 

A moje zdanie jest takie. Fajnie że tam będzie WRC, ale myślę że w ich odbiorze będzie pominięte. Nie zainteresuje ich ta dyscyplina.

 

Rajdy wolę w wersji fińskiej, niż amerykańskiej .

Może masz rację ale ja uważam ze WRC potrzebne są nowe rajdy i promocja na innych kontynentach. Jak się tak popatrzy to 80% rajdów jedzie po znanych odcinkach które kierowcy znają na pamięć tak ze nowe rajdy wprowadzają trochę świeżości.

Z drugiej strony mówiło się że F1 jest za trudna na amerykańskie głowy a okazała się ogromnym sukcesem,  więc kto wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał(a):

WRC potrzebne są nowe rajdy i promocja na innych kontynentach. Jak się tak popatrzy to 80% rajdów jedzie po znanych odcinkach które kierowcy znają na pamięć tak ze nowe rajdy wprowadzają trochę świeżości.

 

Tu pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle właśnie mialem wrzucic.

 

Bardzo ciekawe bedzie zobaczyc jak sobie poradzi ale jak większość fachowców mówi jak jesteś szybki na fast stuff to dasz sobie radę na wolniejszych odcinkach,  zdecydowanie gorzej jest w drugą stronę.  Świetnie ze idzie za ciosem i chyba na razie wygląda że ma lepszy punkt wyjścia niż np Solberg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Walii tymczasem Padon dobrze zaczął.

Nasz Miko też jak zwykle świetnie na miki mouse. 

Fajny odcinek po nadmorskim miasteczku.

Ciekawostka- w tym rajdzie jedzie ponad 140 załóg :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adi napisał(a):

W Walii tymczasem Padon dobrze zaczął.

Nasz Miko też jak zwykle świetnie na miki mouse. 

Fajny odcinek po nadmorskim miasteczku.

Ciekawostka- w tym rajdzie jedzie ponad 140 załóg :o 

Ten prolog nie ma nic wspólnego z odcinkami rajdu. 

Odcinki są podobne do Circuit of Ireland czyli mega szybkie I na odwage. Osobiście nie widze nikogo innego na podium jak lokalnych matadorow znajachych okolice I charakter odcinkow. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak oglądałem w telewizji program "Policjanci z sąsiedztwa" i policjanci z jakiegoś miasta zostali wezwani do kradzieży sklepowej i przy podpisywaniu mandatu kradnący wygadał się że był kiedyś driftingowym mistrzem polski ale zajmował się też kradzieżami aut i po odsiadce nie może znaleźć pracy.

 

Pamiętał że szukałem danych jegomościa ale nie mogłem dojść do  do tego kto to był i się poddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Ten prolog nie ma nic wspólnego z odcinkami rajdu. 

Odcinki są podobne do Circuit of Ireland czyli mega szybkie I na odwage. Osobiście nie widze nikogo innego na podium jak lokalnych matadorow znajachych okolice I charakter odcinkow. 

 

Musze sie ugryźć w język,  Paddon na prawdę robi dobry użytek z pozycji na drodze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boy napisał(a):

Miko przyjął 22 sekundy. Póki co jest kiepsko

 

Ten sezon, w mojej ocenie sugeruje, że MM powinien wrócić na nasze podwórko i swą, tu niekwestionowaną przewagą, podnieść poziom polskich rajdów.

 

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Musze sie ugryźć w język

 

Miałem to pisać, ale mnie ubiegłeś ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...