Skocz do zawartości

Przednia szyba Subaru XV 2018.


bmbm

Rekomendowane odpowiedzi

Około godzinę temu dostałem czymś bliżej nie zidentyfikowanym podczas jazdy w przednią szybę - zdarza się. To już. moja druga tego typu "przygoda". Za pierwszym razem czekałem na szybę około miesiąc, jak nie więcej. Bo pandemia, bo coś tam - wiadomo, zdarza się.

 

Dzisiaj o 11.30, po zdarzeniu zadzwoniłem do ASO Zdanowicz i Pan Paweł, kierownik serwisu po przyjęciu zgłoszenia oddzwonił do mnie z informacją:

 

ŻE SZYBY NIGDZIE NIE MA I TRZEBA BĘDZIE ZAMAWIAĆ SPECJALNIE I ON NIE WIE ILE TO POTRWA, ALE NA PEWNO KILKA TYGODNI.

 

Moje pytanie jest następujące - czy naprawdę tej szyby nie ma i SIP/warsztaty ASO nie mają minimalnych stanów na takie wypadki? Wtedy było tłumaczenie pandemią - teraz czym? Auto mam niezdolne do jazdy i nie wiadomo kiedy będzie, bo nikt, ale to nikt nie myśli o tego typu sytuacjach na zapas. 

 

To serio nie jest śmieszne. Drugi raz to samo i nikt nie wyciąga wniosków.

  • Trzymaj się 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karas napisał(a):

niszowy samochód niszowej marki

No chyba trochę przesada ;)
Ja rozumiem, że to nie jest VAG, ale jeden centralny magazyn na Europę ze stałym zaopatrzeniem w części skróciłby czas oczekiwania do 2-3 dni.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał(a):

chyba nie przesada

Miałem na myśli określenie "niszowy samochód niszowej marki". Trochę tego jednak jeździ po drogach, a jak pojedziesz do takiej Szwajcarii, to nawet całkiem dużo.
Co do czasu oczekiwania na części: wierzę na słowo, obym nie musiał sprawdzać w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2023 o 12:15, bmbm napisał(a):

Około godzinę temu dostałem czymś bliżej nie zidentyfikowanym podczas jazdy w przednią szybę - zdarza się. To już. moja druga tego typu "przygoda". Za pierwszym razem czekałem na szybę około miesiąc, jak nie więcej. Bo pandemia, bo coś tam - wiadomo, zdarza się.

 

Dzisiaj o 11.30, po zdarzeniu zadzwoniłem do ASO Zdanowicz i Pan Paweł, kierownik serwisu po przyjęciu zgłoszenia oddzwonił do mnie z informacją:

 

ŻE SZYBY NIGDZIE NIE MA I TRZEBA BĘDZIE ZAMAWIAĆ SPECJALNIE I ON NIE WIE ILE TO POTRWA, ALE NA PEWNO KILKA TYGODNI.

 

Moje pytanie jest następujące - czy naprawdę tej szyby nie ma i SIP/warsztaty ASO nie mają minimalnych stanów na takie wypadki? Wtedy było tłumaczenie pandemią - teraz czym? Auto mam niezdolne do jazdy i nie wiadomo kiedy będzie, bo nikt, ale to nikt nie myśli o tego typu sytuacjach na zapas. 

 

To serio nie jest śmieszne. Drugi raz to samo i nikt nie wyciąga wniosków.

 

Dzień dobry Panu,

 

Odnieśliśmy wrażanie, że nastąpiło jakieś nieporozumienie.

Przedmiotowa szyba moze byc w ASO w przyszłym tygodniu, pod warunkiem, że ASO złoży zamówienie do środy.

 

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał(a):

 

Dzień dobry Panu,

 

Odnieśliśmy wrażanie, że nastąpiło jakieś nieporozumienie.

Przedmiotowa szyba moze byc w ASO w przyszłym tygodniu, pod warunkiem, że ASO złoży zamówienie do środy.

 

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

 

Dzwoniłem do Was i dziękuję za pomoc. Tez dostałem potwierdzenie, że szyba może być za tydzień. Chociaż wcześniej dzwonił do mnie ktoś z ASO Zdanowicz i bezwględnie twierdził, że czas oczekiwania na szybę to minimum 4 tygodnie, bo z Japonii musi przypłynąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bmbm napisał(a):

 

Dzwoniłem do Was i dziękuję za pomoc. Tez dostałem potwierdzenie, że szyba może być za tydzień. Chociaż wcześniej dzwonił do mnie ktoś z ASO Zdanowicz i bezwględnie twierdził, że czas oczekiwania na szybę to minimum 4 tygodnie, bo z Japonii musi przypłynąc.

Kompetencje i znajomość tematu tego Pana z ASO Zdanowicz jak widaĆ są pod zdechŁym Azorem, nie obrażając AZORA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...