Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2023


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Jeździsz trochę tym swoim Poldolotem? Karnąłbym się 

Obecnie mało, muszę go trochę pod szykować, ale jak zrobię dam znać :DBanan na twarzy murowany, to auto bardzo dobrze oddaje moc i prędkość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem niezłe dramaty na os13. Sordo stał bez mocy, Evans zalał motor wodą, Ogier troche też, Lappi miał absolutnie najgorszy deszcz i w efekcie pierwsza trojka w 7s. Ale się dzieje.

Przed Kajto tylko ex fabryczni kierowcy WRC, ładna jazda. Miko ostrożniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, carfit napisał(a):

Jadąc takim tempem, to jak mam być szczery to bardziej kibicuje Chwistowi który jedzie w tym rajdzie za "dziadkowe" od Sobiesława, niż nasz eksportowo/instagramowy wyrób rajdopodobny typu KK !. Wiem wiem.... zaraz się na mnie rzucą wilki :biglol:

A ja myślę,że Kajto jedzie dobrze, patrząc na dzisiejszy dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popołudnie ktore nie poszlo dla  Seb. Najpierw te bledy na water splash a teraz off. W każdym razie  mamy dwa Hyundaie z przodu wiec Therry dopial swego i Seb nie wytrzymał ciśnienia 

Screenshot_20230603-182628_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie było popołudnie Seba.

Najpierw rozwalił chłodnice  na pierwszym splashu , potem poprawil na drugim , na wszytkich dojazdówkach musieli caly czasz naprawiać auto po czym tuż przed startem odcinka zorientowali sie ze maja kapcia z tylu i musieli zmieniać w pospiechu prawie sie spóźniając na start odcinka. Niestety na butch zostało sporo błota i wody i po kompresji przed tym zakrętem zeslizgnela  sie mu noga z hamulca. Głupi blad ktory tak na prawdę był wynikiem innych problemów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że woda twardsza niż skała ;)

 

Neu dzisiaj spokojnie dowiezie zwycięstwo i zacznie się liczyć w klasyfikacji (mocne drugie miejsce)....która nieco się rozjedzie. Ott i Seb nic wielkiego nie zapunktują na Sardynii.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawka poukładana, chłopaki dojeżdżają nie podejmując ryzyka, przez wodę grzecznie, wolno ;)

Zapowiada się lekko nudna niedziela....aż do finału, czyli PS

Ma padać, więc walka o 5 punktów może być ciekawa. 

Szkoda, że nie będę oglądał, mam inne plany na samo południe ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto coś tam ciśnie, bo Rosell za plecami.

A Miko mizernie, z nikim już nie walczy i dowiezie mierne miejsce.

Był spory pogrom w czołówce, więc była realna szansa na pudło. Ale to za trudny rajd dla człowieka, który się uczy. Nie mogłem sobie darować złośliwości ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 21:42, carfit napisał(a):

Jadąc takim tempem, to jak mam być szczery to bardziej kibicuje Chwistowi który jedzie w tym rajdzie za "dziadkowe" od Sobiesława, niż nasz eksportowo/instagramowy wyrób rajdopodobny typu KK !. Wiem wiem.... zaraz się na mnie rzucą wilki :biglol:

Nie zaraz, bo byłem trochę offline. Kilka dni temu @chojnypisał coś o polskim piekiełku rajdowym. Potwierdzam - jest wszechobecne.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solberg ciśnie, podoba mi się taka jazda. Raczej nie będzie miał konkurencji na PS.

 

Dla przykładu dokłada Kajetanowi 2 sekundy na kilometrze, a Miko juz 3 sekundy/km.

Taka różnica jest zazwyczaj między poszczególnymi kategoriami, a nie zawodnikami w tej samej klasie. 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sordo OUT - jakiś problem z silnikiem/wydechem.

Fourmaux na 5 miejscu w generalce!

Powtórka wyniku RK z Niemiec 2013, no ale jeszcze niech przejadą PS, skoro tak wszyscy na niego czekają.

 

Kajto odpiera atak Rossela i ma 10s przewagi przed PS

Edytowane przez Bosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich rajdach robi się właśnie takie historyczne wyniki.

 

Jeśli chodzi o RK w Niemczech, to na poszczególnych oesach z tego co pamiętam, potrafił być lepszy od np. takiego Hirvonena również w Citroenie...tylko że WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał(a):

Kajto coś tam ciśnie, bo Rosell za plecami.

A Miko mizernie, z nikim już nie walczy i dowiezie mierne miejsce.

Był spory pogrom w czołówce, więc była realna szansa na pudło. Ale to za trudny rajd dla człowieka, który się uczy. Nie mogłem sobie darować złośliwości ;) 

Takie komentarze expertow 

,przy telewizorku oraz niedzielnym rosołku z kurczaczkiem są wyśmienite.

Może wpadniesz na głupie Kielce i pokażesz jak jesteś wyuczony.

:D

 

Nie mogłem się powstrzymać...

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Może wpadniesz na głupie Kielce i pokażesz jak jesteś wyuczony.

 

Chętnie, podstaw mi Skodę z budżetem, to spróbuję ;) Tylko wolałby oes, a nie jakieś gładkie asfalty.

 

Tylko szkoda, że nie zrozumiałeś mojego posta. 

Nie porównuję Mistrza Polski do siebie, tylko do jego konkurentów. A na ich tle nie jest źle, ale też widać miejsce,  w którym się "okopał".

I szczególnie po "Rajdzie Polski" mam dość relatywizowania jego osiągnięć i dawania mu na coś czas, bo to nie młodziak. Jest w tym miejscu i tyle. To jego miejsce w stawce. 

Casus Sesksa niech coś Ci powie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adi napisał(a):

 

Chętnie, podstaw mi Skodę z budżetem, to spróbuję ;)  

:biglol:

Na początek mogę Ci podstawić Hondę @marcinwrxsti i jak będzie pudło to płacę za wszystko + obiad.

Kielce be ? To wybierz sobie jakiś KaJotEsik. 

Laweta już gotowa.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Na początek mogę Ci podstawić Hondę

 

Podstaw.

 

Albo daj spokój z teoretyzowaniem. To nie wątek Twoich docinek i uśmiechniętych buziek, masz inne w których brylujesz. 

Dla mnie EOT. Wolę rajd, niż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...