Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2023


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

WRC to już taki poziom, że oklep można zbierać całą karierę, jeśli poza pracowitością, budzetem i talentem nie ma się tego extra czegoś, co ma tylko kilku gości na swiecie.
No ale miejmy nadzieję, że Miko to coś ma i trafi w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce.

Nie krytykowałbym też Kajto za jego wybory. On naprawdę niesamowicie dużo osiągnął w tym sporcie, zwlaszcza jak na to z czego zaczynał. Zwróćcie uwagę, że od kilku lat w relacjach z WRC nie mówią już o nim inaczej niż "Polish veteran". On musi wykazywać się osiągnięciami teraz, a nie za kilka lat i rozsądnie kombinuje.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie rozgrzewka. 

 

Miko jedzie Rally Serras de Fafe! w ERC. 

 

Dzisiaj budziki nastawiliśmy na 4 rano

Po 5 spotkaliśmy się na lotnisku, a kilka godzin później wylądowaliśmy już w Porto

Jeszcze nigdy nie zaczynaliśmy sezonu rajdowego tak wcześnie, mamy początek marca, czas na pierwszą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy- Rally Serras de Fafe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szubaru napisał(a):

ponad 40, dalej na liście jest jeszcze kilka sztuk, a obsada też mocna, piękny i ciekawy rajd się szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chojny napisał(a):

No to będzie rozgrzewka. 

 

Miko jedzie Rally Serras de Fafe! w ERC. 

 

Dzisiaj budziki nastawiliśmy na 4 rano

Po 5 spotkaliśmy się na lotnisku, a kilka godzin później wylądowaliśmy już w Porto

Jeszcze nigdy nie zaczynaliśmy sezonu rajdowego tak wcześnie, mamy początek marca, czas na pierwszą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy- Rally Serras de Fafe!

 

58 minut temu, Durbos napisał(a):

ponad 40, dalej na liście jest jeszcze kilka sztuk, a obsada też mocna, piękny i ciekawy rajd się szykuje

 

:superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szubaru napisał(a):

Grubo  , Breen , Paddon , Østberg  w takich warunkach mozna sie sprswdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bosman napisał(a):

Dodam, że mając wykupioną subskrybcje WRC, można ściągnąć apke FIA ERC i tam sa calkiem zacne relacje, trochę jak z WRC.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

OK mysleme ze to bedzie w tym samamy Appie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rajd Fafe to naprawdę będzie niezły sprawdzian.
45 aut Rally2 + 16 Toyot GR Yaris.
Llarena, Breen, Paddon, Ostberg, Tidemand, Cais, Kristensson, Campedelli, Bonato, Sesks, Mares + pewnie z 10 innych znanych i szybkich nazwisk....

Ciekawe jak na tym tle wypadnie Miko.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bosman napisał(a):

16 Toyot GR Yaris.

Wlasnie sie zastanawiam, to w jakiej klasie jadą? Nka jeszcze istnieje ? Czy to po prostu drogowe auta z klatką FIA ? Czy jakis national cup ?

 

Swoja drogą nie mogę się doczekać Yarisa Rally2 - mega jestem ciekawy jak sprawdzi się filozofia 3 cylindrowego silnika w starciu ze Skodą.

 

Sama stawka FAFE jest mega gruba, Zawodnicy WRC, ERC + lokalni wyjadacze. Być w TOP5 to będzie mega wynik, ale raczej obstawiam 6-10 dla Miko, szczególnie ze auto nowe i to raczej testy przed WRC2.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś Toyota Gazoo Racing Iberian Cup na Hiszpanię i Portugalię.
Regulamin techniczny jest tylko po hiszpansku, ale wyglada na puchar markowy z mocno ograniczonym zakresem przeróbek.

Co do Rally 2, to mam szczerą nadzieję że nie osiągnie sukcesu. Nie trawię tego piardu 3 cylindrówek w rajdach.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Wygląda na to ze w końcu po 10 latach mamy renesans ERC. Wygląda to ma prawdę dobrze.

 

Ja to widzę tak - ludzie chcą jeździć, i to w dobrze przygotowanych imprezach. Chyba wreszcie nowe przepisy mające na celu wprowadzenie większej ilości zawodników poprzez bardziej dostępne finansowo klasy wreszcie działają. Może i nie mamy (jak na razie przynajmniej :rolleyes: ) seryjnej Fabii godnej mierzyć się z GR Yarisem, czy czegoś co w przyszłości mogłoby stać się taką Deltą czy Imprezą 22b, ale wszystkie te przepisy sprawiły, że mnóstwo młodych zespołów potrafi zebrać budżet i jeździć.

Mamy dwa ambitne i utalentowane polskie zespoły w rajdach...tych normalnych, bo jak doliczyć te terenowe to będzie tego więcej.

Jest dobrze! Niech jeżdżą!

:faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...