Skocz do zawartości

Jak długo posiadasz swoje Subaru - ankieta


dirkdiggler

Jak długo posiadasz swoje Subaru - ankieta   

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy ankieta nie powinna być rozszerzona o pytanie:

"Jak długo Twoim podstawowym  autem jest Subaru?"

W moim przypadku jest to okres 17-stu lat, gdzie najpierw był Legac, a teraz Forek 2.5XT. Pozostałe 2 Subaraki stoją pod kocem i one jakby się nie liczą. Bo co innego "mieć", a co innego "używać". Przez chwilę zawahałem się czy nie zakreślić ostatniego punktu, czytam jednak ze zrozumieniem;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

W przeciwieństwie do mnie :lol: :facepalm:

 

Chyba muszę iść na urlop :rolleyes:

Na urlop zawsze warto...;)

 

Interesujące są takie ankiety. Ciekawe czy ktoś by się podjął głębszej analizy tej "subarowej choroby". Fajny temat np na pracę magisterską. "Wpływ Subaru na życie rodzinne w odniesieniu do innych marek samochodowych" Łooo:faja:;)

Edytowane przez Daniel Janus
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daniel Janus napisał(a):

"Wpływ Subaru na życie rodzinne w odniesieniu do innych marek samochodowych" Łooo:faja:;)

na tle pozycjonowania marki jako Gay  Friendly na największym rynku zbytu. To naprawdę jest ciekawe przez jaki pryzmat postrzegane jest Subaru na różnych kontynentach... Chyba żadna inna marka nie ma tak bardzo zróżnicowanej strategii co do grupy docelowej, naprawdę ciekawe, bo to pokazuje, że to naprawdę marka dla wszystkich...

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nic nie zaznaczam - od 4 lat mam ciągle subaru... tylko co roku inne :biglol: 

 

Obecnego Forestera zostawiam na dłużej. Nie mam pomysłu na co miałbym je zamienić.. chyba na kolejne Subaru ;) wszechstronność Forestera jest nieoceniona. W jeden dzień może być torówką, a na drugi dzień można włożyć zawieszenie z liftem stając się nie głupią bulwarówką i w obu przypadkach będzie działać nadwyraz dobrze. Niema chyba drugiego takiego auta w tym segmencie. 

 

Disklejmer. Teściu mojego turbo jegomościa posiadał jakoś 12 lat. W między czasie przewinęła mu się tona świetnych wozów "obok", ale Subaru trzymał nadal do 2021. Aktualnie widzę, że szuka znowu plejad. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RC 06 odbiór 25.01.2006 r. 22.06.2015 r. udało mi się dokupić STI 08. Jeździłem wieloma samochodami, ale do tych dwóch wszystkim daleko. Szczególnie STI jest genialny. Jestem zwolennikiem dogłębnego poznania samochodu, więc nie zmieniam ich corocznie. Zgranie kierowcy i samochodu to podstawa. Ale to zaczyna działać dopiero po całym cyklu pogodowym, a więc minimum po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...