Skocz do zawartości

O szybkich Porsche


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak!

 

Osiągi GT3

 

305 kW (415 KM) przy obr.

0-100 km/h w 4,3 sek.

Prędkość maksymalna: 310 km/h

 

Osiągi 911 Turbo

 

Osiągi

 

353 kW (480 KM) przy 6,000 obr.

0-100 km/h w 3,9 sek.

Prędkość maksymalna: 310 km/h

 

 

 

Dlaczego GT3 ma gorsze osiągi? O so chozi? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego GT3 ma gorsze osiągi? O so chozi?
hogi, nie ma turbbbbo?

I brak napędu 4x4 :wink:

2 tygodnie temu miałem okazję przypatrzeć się obydwu modelom na KJSie w Słupsku. Zbierają się podobnie, wyglądają podobnie, ale brzmią zupełnie inaczej. Turbo to potęga, drżący asfalt i zasysane do silnika nisko przelatujące ptactwo :razz: . GT3 to taka bardziej szlifiereczka, bezkompromisowy ścigant, filozofią bardziej przypominające Hondę S2k niż Subaru jeżeli już miałbym się do skośnookich porównań odwołać. Oba przepiękne, ale ja wybieram Turbo :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, to sa zupelnie rozne auta, GT3 bedzie jeździć w kółko wokół Turbo na torze

 

 

a najszybsze jest GT2 ;-)

 

To są zupełnie różne auta, ale GT3 nie będzie jeździć w kółko wokół turbo. Będzie minimalnie szybsze, przynajmniej dopóki będzie sucho.

 

A do 100 turbo jest szybsze ponieważ ma więcej mocy, więcej momentu i napęd na 4 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu miałem okazję przypatrzeć się obydwu modelom na KJSie w Słupsku. Zbierają się podobnie, wyglądają podobnie, ale brzmią zupełnie inaczej. Turbo to potęga, drżący asfalt i zasysane do silnika nisko przelatujące ptactwo :razz: . GT3 to taka bardziej szlifiereczka, bezkompromisowy ścigant, filozofią bardziej przypominające Hondę S2k niż Subaru jeżeli już miałbym się do skośnookich porównań odwołać. Oba przepiękne, ale ja wybieram Turbo :mrgreen:

to u Was w kajtkach ganiają prosiaki :?: :shock: chyba muszę się przeprowadzić... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u Was w kajtkach ganiają prosiaki :?: :shock: chyba muszę się przeprowadzić... :roll: :mrgreen:

A ganiaja, ganiają :twisted: i nie tylko one. Jako, że warunki na słupskich imprezach pozwalają "rozwinąć skrzydła", to odwiedza nas sporo fajnych autek (kilka fotek w "Trójmiejskich spotach" zapodałem niedawno).

PS. K'woli sprostowania: te RallySprinty, czy jak je tam zwał, jednak nie odbywają sie pod kuratelą PZMotu i nie mają statusu KJS.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś przeszło po tym ja widziałem że te klasyczne 911 chłodzone powietrzem, żeby były szybsze od rodzinnego kompakta to muszą być podrasowane i przede wszystkim kierowca musi być co ogarnia tą wściekliznę. Do tego widząc że doganiam Carrere 4S z kierownikiem podobnie słabym jak ja doznałem oczyszczenia. Jedynie GT3 mnie zjadło, no ale bez przesady... tym na narty się nie da pojechać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe rywala znalazł ;)

Generalnie to trzeba przyznać ze to Porsche+Radek na SuperOESach dają rade :)

 

 

w koncu ciekawosc czlowieka zzera czy warto wydac 400k na sportowy samochod :wink: a Radek i jego Porsche sa dobrym i wymagajacym przeciwnikiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...