Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W STI masz tak szybkie przeożenie kierownicy że i tak sobie robisz wahadło bez przekładania rak zapewne... hmmm

 

W evo tak jest, w sti - przynajmniej tym moim - nie :roll:. Generalnie rzecz biorąc o ile nie mam zastrzeżeń do swojej fury, to jednak zaimportowałbym do niej przełożenie kierownicy z evo...

 

Ale jak Ci pomaga to chyba o to chodzi :-)

 

A no właśnie - w tym chyba cała rzecz 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciekawe co było dalej.

 

zrobił klasyczną "rybę", widać duuuuże braki w ogarnięciu sprzętu :wink:

 

 

Rybę??

On się odbił o od płotu...

 

Poprostu było za szybko:) :lol:

 

pewnie masz racje odbił się od płotu co widać , ale i tak "ryba " wyszła :mrgreen:

za szybko ale dla niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze ciekawe rzeczy piszecie,

 

ja znam taki zabieg jako wahadło, rybke pierwszy raz słysze,

mi sie udało tego nauczyć dzięki grą na kierownicy na kompie i dogłaskaniu w realu na gokarcie-tu jest o wiele łatwiej niz w aucie,bo kąt obrotu miałem 200 stopni,, a więc łapami nie trzeba duzo machac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze ciekawe rzeczy piszecie,

 

ja znam taki zabieg jako wahadło, rybke pierwszy raz słysze,

mi sie udało tego nauczyć dzięki grą na kierownicy na kompie i dogłaskaniu w realu na gokarcie-tu jest o wiele łatwiej niz w aucie,bo kąt obrotu miałem 200 stopni,, a więc łapami nie trzeba duzo machac :wink:

 

Spalili, chcesz szybko i sprawnie kręcić kierownicą :?:

zrób sobie na placu ćwiczenia pt " linia" - ( większość zwaszcza Wróblowych ,wie o co chodzi) przejedź ze 100 mertów dziennie , przez tydzień (na 1biegu wystarczy) i kręcenie kierą powiadam Ci nie będzie Ci obce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być koszmar w jezdzie po polskich drogach- koleiny, ja mam 2,0 obrotu i jest cięzko , duze koła, szerokie opony i koleiny -makabra, walka o utrzymanie się na drodze :evil:

 

Hmmm... to tylko potwierdza, że evo "is no good"... :roll:

 

:mrgreen:

 

nie pitol Przemek, w sti było tak samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóżcie sobie układ kierowniczy z GTA 1,75 obrotu od skrajnych położeń

 

to musi być koszmar w jezdzie po polskich drogach- koleiny, ja mam 2,0 obrotu i jest cięzko , duze koła, szerokie opony i koleiny -makabra, walka o utrzymanie się na drodze :evil:

W naszej Alfie są napewno o wiele węższe koła niż w EVO i już jak się wjedzie w koleiny to auto zmienia się w pociąg :? A przełożenie mamy 2,25...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalili, chcesz szybko i sprawnie kręcić kierownicą :?:

zrób sobie na placu ćwiczenia pt " linia" - ( większość zwaszcza Wróblowych ,wie o co chodzi) przejedź ze 100 mertów dziennie , przez tydzień (na 1biegu wystarczy) i kręcenie kierą powiadam Ci nie będzie Ci obce :mrgreen:

 

 

SJSowi będa to znali jako "uliczka" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to musi być koszmar w jezdzie po polskich drogach- koleiny, ja mam 2,0 obrotu i jest cięzko , duze koła, szerokie opony i koleiny -makabra, walka o utrzymanie się na drodze :evil:

 

A ja bym zabiła za takie przełożenie... ja mam jakieś 4.5 w efekcie czlowiek nie wyrabia w stawianiu kontry i potem jej odkrecaniu... a ruchy mam tak wypaczone ze jak wsiadam do normalnego samochodu, to za mocno skrecam...

 

No i "uliczka" czy jak się to nazywa, jest mocnym hardcorem w tym samochodzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "uliczka" czy jak się to nazywa, jest mocnym hardcorem w tym samochodzie...

 

 

Daje radę, nawet w pugu który ma 5 obrotów bez wspomagania :-)

 

Nie mowie ze sie nie da ;) ale uczy to baaaardzo szybkiego krecenia...

 

BTW. wiem ze to nie ten dzial i nie ten temat, ale skoro juz o tym piszemy, to moze wiecie czy jest jakiś zakład zmieniający przełożenia maglownicy, czy to w ogóle jest wykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...