Jump to content

jakie opony? Skończyły mi się dwie opony

yorey
 Share

Recommended Posts

gdzieś obiło mi się o uszy, że powinny być wszystkie 4 takie same - czy macie jakąś wiedzę tudzież doświadczenie w tym zakresie? Rozumiem, że rozmiar musi być taki sam, ale bieżnik?? Co myślicie?

Ze względu na różną przyczepność oraz różną charakterystyką różnych opon sugerowałbym 4 identyczne co do rozmiaru jak i modelu. W jaki sposób skończyły się Ci dwie opony tylko? Nie robisz zalecanej co 10 tys km przekładki?

Nie robisz zalecanej co 10 tys km przekładki?

:shock:

To opony wytrzymują 10 tyś km :?: :?: :?:

:lol:

zapasowki tak :lol:

To opony wytrzymują 10 tyś km :?: :?: :?:

Przez grzeczność, nie powiem, który upalacz jeździ 2 sezon na tych samych gumach :cool:

:twisted::mrgreen:

Eee tam, jesienią założone tylko na chwilę (na chwile przed zimówkami), a teraz już czekają nowe, więc jakie tam dwa sezony :razz:

Czy ma sens stosowanie opon typu 4x4, touring, czy inne takie czy też to bez sensu i kupić zwykłe opony? Dodam, że zamierzam jeździć 99% po asfalcie.

Ewentualnie czy macie jakieś ulubione typy opon sprawdzonych na subaru i godnych polecenia?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Mogę ci tylko odradzić BF Goodrich T/A Macadam - Teraz mam Dunlop Grantrek ST1 - ale dopiero od wczoraj - więc brak opini. Co do wymiany tylko 2 opon - to też odradzam - raz popełniłem ten błąd - a doprowadziło to do tego że teraz wymieniłem wszytstkie 4 szt.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...