Skocz do zawartości

Historia rajdów, czyli wszystko co najlepsze!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2023 o 21:41, Neutrino33 napisał(a):

 

Byłem na Rajdzie Donegal w sezonie poprzedzającym debiut tych tras jako eliminacji WRC Rally Ireland. Wtedy gwiazdą był Loeb. Wciąż mam gdzieś chyba naklejkę z tego rajdu, a mojemu przyjacielowi sprezentowałem plakat z autografem Loeba i Eleny, który wisi u niego w warsztacie.

 

Znalazłem naklejkę :D

 

Donegal2007.thumb.jpg.8aaf51717a0f776f704887c05d7623a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już widzieliście ale niezły sztosik!! Patrzcie jak się bawili a teraz za byle bączka kary i odbieranie zasłużonych zwycięstw... 

 

Zwróćcie uwagę na konferansjera  :twisted:

 

 

 

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chojny napisał(a):

Nie wiem czy to już widzieliście ale niezły sztosik!! Patrzcie jak się bawili a teraz za byle bączka kary i odbieranie zasłużonych zwycięstw... 

 

Zwróćcie uwagę na konferansjera  :twisted:

 

 

 

 

 

Jako hard-core Nissan fan zawsze wzruszam się niczym stary, wojskowy siennik widząc Sunny GTiR w akcji :wub::drool::jdm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, turdziGT napisał(a):

Ale Tommi chodzil tym Lancerem 

 

 

 

 

Zobacz jak to auto "układa sie" na drodze, jaka jest praca zawieszenia i napedu. Dzisiaj nowe aita z salonu mają lepszy zawias niz ówczesna A-grupa ...a ja jednak wole tę niedoskonałość, tą walkę.

Zresztą pierwszymi co zaczeli w autach WRC stosować bardzo nowoczesne systemy zawieszeń był Citroen z układem od Australijczyków - Kinetic.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Zobacz jak to auto "układa sie" na drodze, jaka jest praca zawieszenia i napedu. Dzisiaj nowe aita z salonu mają lepszy zawias niz ówczesna A-grupa ...a ja jednak wole tę niedoskonałość, tą walkę.

Zresztą pierwszymi co zaczeli w autach WRC stosować bardzo nowoczesne systemy zawieszeń był Citroen z układem od Australijczyków - Kinetic.

No Tommi musial sie napracowac za kierownica tego Lancera, bardzo silowe auto a ponoc paradoksalnie im wolniej jechales tym trudniejsze w prowadzeniu bylo. Tylko on byl w stanie ogarnac to auto i to w jakim stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

 

To chyba po szwedzku, a może fińsku. Nie kumam, ale klimat na fotce rajdowy na wskroś.

Po Szwedzku mogę przetłumaczyć :) 

Artykuł jest o karierze David Richardsa i jak powstał Prodrive.

Tytuł w dosłownym tłumaczeniu to McLaren świata rajdów i nawiązanie do początków McLarena i Rona Dennisaktorych początki były podobne.

Edytowane przez turdziGT
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...