Skocz do zawartości

Historia rajdów, czyli wszystko co najlepsze!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Taka smieszna historia odnośnie upalania Leszka tego malucha. 

 

Jako ze Leszek tez krakus tak sie złożyło że kiedyś byliśmy na tym samy filmie w kinie na starym mieście który skończył się późno w nocy. Nie pamiętam który to był rok wydaje mnie się ze cos kolo 2000 w każdym razie to chyba były czasy Corolli ? Leszek przyjechal do tego kina treningowym Lancerem,  chyba EVO 6 a może to była piatka? W każdym razie film sie skończył po 24 a ja zaparkowałem poza strefa i musiałem przejśc przez planty.  

Przy przejscu Dunajewskiego w Basztowa jest tam taki fajny zakręt który ja zawsze lubiłem sobie przejść bokiem. Tuż jak miałem przejść przez ulice z placu Szczepańskiego wyjechał Leszek i pełna bomba na te właśnie zakręt  który oczywiści przeszedł pełnym bokiem. 

Przeszedłem przez ulicę ale widzę że on zawraca przy wjeździe w Krowoderska i pelna bomba idzie w dół. I znów pelny bok tym razem w dół.Tak sie nawrócił i przejechał ten zakręt tam i z powrotem chyba ze 30 razy. Moja obecna wtedy dziewczyna nie do końca rozumiała jaka jest frajda stać o pierwszej w nocy i oglądać jakiegoś głupka który zaraz się rozbiję :biglol: Eh to były czasy 

 

  • Super! 5
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał(a):

treningowym Lancerem,  chyba EVO 6 a może to była piatka?

 

Evo było szare/srebrne?

W tamtych czasach tankowałem kiedyś bok w bok LK na A4 zaraz za Krakowem w kierunku Kato - ja zapłaciłem i od razu pojechałem, LK chyba usiadł jeszcze na kawę, ale i tak doleciał na pełnym ogniu jeszcze przed bramkami w Mysłowicach (a jechałem dość żwawo, bo to była 735i E32 niedoszłego teścia  :biglol:).

 

 

 

Edytowane przez czekker
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co czy było srebrne czy białe tego nie pamiętam bo to bylo ponad 20 lat temu (ale kurna człowiek stary :facepalm:) chyba srebrne w każdym razie widać było ze Leszek lubi czerpać przyjemność w każdej sytuacji nie tylko na odcinkach 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Eh to były czasy

Pewnie wiesz,że punk startowy RMC był na Rynku .

A  Plac Matejki, Basztowa, Karmelicka to była trasa przejazdu ówczesnych aut - naszych polskich (Robert Mucha i jego kumple) i nawet Alpine 110. Mój tata oglądał.

 

Co do Leszka to nie przeszło mu . Dobrych  parę lat temu widziałem go w porsche  na Stella Sawickiego -  jezdnia 3-pasowa -prędkość autostradowa:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mnie się zawsze śmiać chcę jak kierowcy rajdowi zarzekają się ze w ruchu cywilnym jeżdżą zgodnie z przepisami a juz największą obłuda jest jak ktoś uczesniczy w jakiejś kampani bezpieczeństwa a łapany jest później na jakiejs wiosce tak jak Hołek lecąc 200 km/k. 

Ale ogólnie dawniej bylo jakieś większe znieczulenie na prędkość. 

Pamiętam kiedys jak Sowier jak jeszcze byl oficjalnym salonem Toyoty zrobili kiedys jakieś tam sportowe dni Toyoty gdzie prezentowali Corolli T-sport i Yarisa T-sport. Atrakcja była przejeżdżka z Tomkiem Czopikiem po mieście jako pasażer. I faktycznie byla to atrakcja bo lecieliśmytym TSem razem z Tomkiem prawie 200km/h na Wybickiego czyli w centrum miasta i o takim wyrypie ze wydawało się ze ta Corolla zaraz się rozleci. Dziś raczej chyba nie do pomyślenia albo numer na utratę prawa jazdy dożywotnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek mnie kiedyś mało nie rozjechał, jak przechodziłem przez, jezdnię na Żoliborzu, a on wpadł swoją Imprezą bokiem na skrzyżowanie zapominając o przejściu dla pieszych. Ale to koniec lat 90 był i wtedy się na to przymykało oko :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...