Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, chojny napisał:

Raczej miałem na myśli coś takiego. ;) 

 

 

Tak się dzieje jak Dominika prowadzi i zapomni zmienić biegu, oczywiście jest dużo ciszej bo nie ma przelotu :biglol:. W Yarisce na 6 biegu może być ciężko uzyskać taki efekt ale na niższym jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, llkuba napisał:

 

Tak się dzieje jak Dominika prowadzi i zapomni zmienić biegu, oczywiście jest dużo ciszej bo nie ma przelotu :biglol:. W Yarisce na 6 biegu może być ciężko uzyskać taki efekt ale na niższym jak najbardziej ;)

 

 

Odcinka na niższych biegach to normalna rzecz, ale na najwyższym biegu to jednak zupełnie inne przeżycie. Na rajdzie miałem tak raz i drugi raz na testach na zwykłej drodze. Jest w tym jakieś dziwne piękno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chojny napisał:

 

 

Odcinka na niższych biegach to normalna rzecz, ale na najwyższym biegu to jednak zupełnie inne przeżycie. Na rajdzie miałem tak raz i drugi raz na testach na zwykłej drodze. Jest w tym jakieś dziwne piękno... 

 

Przy jakiej prędkości była odcinka ? Rajdówki mają krótszy ostatni bieg ? Przynajmniej jak oglądam powtórki z kamery umieszczonej w środku auta. Kilka razy odciełem przy 202km/h Yaris TS i był  "niedosyt" ale co porównywać seryjne autko do wyścigówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zwariował - najpopularniejszy temat na forum Subaru dotyczy Yarisa :)

Gratuluję wszystkim szczęśliwym posiadaczom tego jakże wspaniałego wozu a przy okazji pytam (niestety w imieniu kolegi):

Jakie felgi do GRa na zimę kupić?

Prześledziłem (dość pobieżnie) wątek od początku i znalazłem poza oczywistym wyborem OZ Rally także OZ Ultraleggera czy Arcasting Zar.

Macie jakieś inne propozycje na lekkie i mocne felgi do Yarisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, llkuba napisał:

 

Przy jakiej prędkości była odcinka ? Rajdówki mają krótszy ostatni bieg ? Przynajmniej jak oglądam powtórki z kamery umieszczonej w środku auta. Kilka razy odciełem przy 202km/h Yaris TS i był  "niedosyt" ale co porównywać seryjne autko do wyścigówki ;)

 

W BMW miałem na 5 biegu odcinkę przy 190km/h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaris mega spoko odcina zapłon, bo tak bardzo szybko strzela, pod warunkiem, że wyrzucisz ori wydech na na oryginalnym nie słychać ani miedzygazu ani odcięcia zapłonu :D lubie sobie czasem na jedynce czy dwójce odciąć :D  

 

Edytowane przez FilipeK
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, FilipeK napisał:

Yaris mega spoko odcina zapłon, bo tak bardzo szybko strzela, pod warunkiem, że wyrzucisz ori wydech na na oryginalnym nie słychać ani miedzygazu ani odcięcia zapłonu :D lubie sobie czasem na jedynce czy dwójce odciąć :D  

 

 

 

Jak odbiorę Legacy to wpadnij tym pierdzioszkiem posłuchać co to wydech. :evil2:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, faza20 napisał:

Świat zwariował - najpopularniejszy temat na forum Subaru dotyczy Yarisa :)

Gratuluję wszystkim szczęśliwym posiadaczom tego jakże wspaniałego wozu a przy okazji pytam (niestety w imieniu kolegi):

Jakie felgi do GRa na zimę kupić?

Prześledziłem (dość pobieżnie) wątek od początku i znalazłem poza oczywistym wyborem OZ Rally także OZ Ultraleggera czy Arcasting Zar.

Macie jakieś inne propozycje na lekkie i mocne felgi do Yarisa?

Protrack, lekkie, fajnie wyglądają na Yarisie i cenowo spoko 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.09.2021 o 14:10, faza20 napisał:

Świat zwariował - najpopularniejszy temat na forum Subaru dotyczy Yarisa :)

Gratuluję wszystkim szczęśliwym posiadaczom tego jakże wspaniałego wozu a przy okazji pytam (niestety w imieniu kolegi):

Jakie felgi do GRa na zimę kupić?

Prześledziłem (dość pobieżnie) wątek od początku i znalazłem poza oczywistym wyborem OZ Rally także OZ Ultraleggera czy Arcasting Zar.

Macie jakieś inne propozycje na lekkie i mocne felgi do Yarisa?

 

Sparco DRS fajnie leżą, tańsze od OZ, wzór trochę podobny do oryginału

 

 

sparco-drs-felge-bronze-winterfelge-alufelge-2000x2000.webp

Edytowane przez vexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vexus napisał:

 

Sparco DRS fajnie leżą, tańsze od OZ, wzór trochę podobny do oryginału

 

 

sparco-drs-felge-bronze-winterfelge-alufelge-2000x2000.webp

 

Dzięki za podpowiedź a czy znalazłeś gdzieś informację ile waży taka felga? Konkretnie - W29074506C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...