Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Herostrates napisał:

Tak silnik nie ruszany, komp, strojenie, wydech z katem

To auto w całkowitej serii zwyczajnie zaperdala ;) strach myśleć co będzie po remapie :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Neutrino33 napisał:

Słabo spinają szpery, czy po prostu filigranowe i nie wróży się im długiego żywota?

Cousco już zrobili i szpery płytkowe, i półosie :) 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

Cousco już zrobili i szpery płytkowe, i półosie :) 

Czyli dość szybko zidentyfikowali słabszy punkt. Yaris spowodował ożywienie rynku modyfikacji :) Rodzinny przykład

 

 

Edytowane przez Herostrates
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Neutrino33 napisał:

Słabo spinają szpery, czy po prostu filigranowe i nie wróży się im długiego żywota?

Nie znam niestety szczegółów, nie wnikałem. 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Herostrates napisał:

Czyli dość szybko zidentyfikowali słabszy punkt. Yaris spowodował ożywienie rynku modyfikacji :) 

dokładnie tak ! GR zrobił ogromny bum na rynku motorsport, praktycznie każda firma chwali się i robi coś dla GR a to zwyczajnie za chwilę czy tam kilka lat , zrobi się kultowe auto z cenami kosmos. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Herostrates napisał:

 

Nie znam niestety szczegółów, nie wnikałem. 

@Herostrates za 2-3 tyg. zobaczysz nasze produkty w kooperacji z Cobrasport, i moim pewnym  pomysłem :). Myśle że wstydu nie będzie ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Herostrates napisał:

Czyli dość szybko zidentyfikowali słabszy punkt. Yaris spowodował ożywienie rynku modyfikacji :) Rodzinny przykład

 

 

Z całym szacunkiem ale z 3 cylindrów to symfonii raczej sie nie zrobi...ale przynajmniej słychać, że to sporotwy wóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Neutrino33 napisał:

Z całym szacunkiem ale z 3 cylindrów to symfonii raczej sie nie zrobi...ale przynajmniej słychać, że to sporotwy wóz.

To dość cywilna wersja, tutaj masz dużo fajniejsze zestawienie 4 różnych setupów. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Neutrino33 napisał:

Z całym szacunkiem ale z 3 cylindrów to symfonii raczej sie nie zrobi...ale przynajmniej słychać, że to sporotwy wóz.

Fakt , wydech seria + głośniki są naprawdę słabe, ale można to poprawić bez problemu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, carfit napisał:

@Herostrates za 2-3 tyg. zobaczysz nasze produkty w kooperacji z Cobrasport, i moim pewnym  pomysłem :). Myśle że wstydu nie będzie ;) 

Patrząc na jakość ich produktów i Twoje doświadczenie to myślę, że będzie sztos :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Herostrates napisał:

że będzie sztos :ok:

nie ukrywam że mam taką nadzieje :) . Co prawda target klienta jest naprawdę mały i wąski, ale cóż to auto jest tak dobre, że warto zainwestować $$$ :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Herostrates napisał:

To dość cywilna wersja, tutaj masz dużo fajniejsze zestawienie 4 różnych setupów. 

 

No ten Stage 4 rzeczywiście już brzmi bojowo. Ale musze przyznać, że hype się zrobiła straszny na to auto. Porównywalne chyba tylko z boomem na nowego Suzuki Jimmny :-). Te przykłady tylko potwierdzają fakt, że ludzie lubią rozwiązania proste i oczywiste, co nie znaczy prostackie i nudne...ale ten trend gdzie samochód zaczyna przypominać wielki smartfone z silnikiem ....:toobad:

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś pośmigac takim Yarisem po torze ...na razie pośmigałem starym Yarisem żony bo mój samochód był u mechanika :P ...ale jest Made in Japan ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FilipeK napisał:

gtp :) wydech jest, teraz tylko auto :lol:

29FCED50-1A6C-49C1-9FF0-3A30959B9251.jpeg

Na weekend pożyczam GR mojemu bardzo bliskiemu przyjacielowi, mega kierowca, instruktor na Silesia ring, zobaczymy jaki czas zrobi :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...