Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, FilipeK napisał:

jak mnie wpuścicie „nie subaru” :D

 

Osoby które posiadały Subaru lub chcą kupić zawsze są mile widziane :)

 

@chojny przyjedziesz terenówką i wyrówna się :P.

 

Pamiętam, że kilka razy spotkałem się z osobami przez The Forum które świeżo kupiły Imprezę GD wagon.

 

Nawet swego czasu na spot przyjechał chłopak który później jechał ze mną w kolumnie Subaru na klasyki. Później do swojego samochody wracał z kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladając ten z film z SUPEOES, oraz inne z YT ,mam wrażenie że Yaris, jego ustawienia, setup, zawias jest ustawiony pod seryjne felgi i ET oraz Michelina 4S i zmiana może ów parametrów nie koniecznie przynieś sukces. Też mam wrażenie że czasem ryje przodem, ale na tych samych zakretach idzie bokiem, owszem warunki były jak na Monte, ale to już pytanie raczej do kierowcy, my raczej możemy sobie tylko teoretyzować :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Oj tam już zejdźcie z tego Carfita. Powiedział co myślał a ze robi to zawsze bez owijania w bawełnę, co ja osobiście bardzo sobie cenię mimo ze tez na jakimś tam temat sie nie zawsze zgadzam ale takie jest życie i każdy ma prawo do własnej opini.  Rozumie ze ktoś to mógł odebrać za obraźliwe ale życie idzie dalej. Było minęło.

@turdziGT Ty jako jeden chyba z nielicznych zrozumiałeś o co mi chodzi. W branży motoryzacyjnej działam prawie 25 lat, i wiem jak to działa od podszewki. Przyjezdza Ci przedstawiciel bądź Dyrektor firmy np. olejowej firmy X. Proponuje Ci extra warunki, przelew na 60 dni, brand, reklamę, oflagowanie i bóg wie co, ALE  !

Masz w umowie drobnym druczkiem napisane,  promowanie marki, ilość zakupów, okres obowiązywania itd. Niestety też się kiedyś na to złapałem. Od 20 lat nigdy więcej !!! Żadnych umów które by mnie wiązały z jakąkolwiek firmą !!! Dlatego mogę mówić/pisać co chcę i komu chcę bez żadnych zobowiązań. :) 

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FilipeK napisał:

niezależność cenniejsza od pieniędzy :) nie tylko w tej kwestii :)

to się moim zdaniem przełoży też kiedyś na $$$ albo i nie , i trzeba będzię improwizować w Social.... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, llkuba napisał:

Teraz lepiej brzmi:

 

 

 

 

 

jak pralka z nieszczelnym wężem. to chyba nie jest optymalny pomysł wastegate montować w seryjnym silniku. 3 cylindry po prostu nie będa brzmiały jak 4 a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, krist napisał:

jak pralka z nieszczelnym wężem. to chyba nie jest optymalny pomysł wastegate montować w seryjnym silniku. 3 cylindry po prostu nie będa brzmiały jak 4 a szkoda

 

Mocną masz pralkę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FilipeK napisał:

tak delikatnie coś było slychać w srodku. 

 

Przejeżdżałem koło dilera Toyoty i wtedy pierwszy (i ostatni) raz widziałem  auto na żywo :). Nawet nie słyszałem jak pracuje silnik <_< a to co jest na YouTube nie odwzorowuje dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszą sobotę odbędzie się superoes w Poznaniu. To stara, renomowana impreza, gdzie startuje średnio ponad 100 uczestników. Również zawodnicy z wsmp swoimi lekkimi wyścigówkami. Charakter zawodów jest mniej rajdowy niż w Kielcach, bardziej wyścigowy, chociaż zdarzają się nawroty, ciasne partie.  

 

Będzie też Jacek Sobczak (szybki zawodnik,w tym roku rsmp za kierownicą porsche 911:), mieszkający obok Toru, wygrywający w przeszłości m. in. Psb Bednary) swoim gr Yarisem. Oczywiście już delikatnie  zmodyfikowanym. 

Zobaczymy tym razem jak to auto radzi sobie w wyścigowej próbie na szerokim i  szybkim Torze, z świetnym kierowcą. 

Edytowane przez marcinwrxsti
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...