Jump to content

WRX MY'07 rdza

Bilex
 Share

Recommended Posts

Szanowna Dyrekcjo,

w związku z pojawieniem się rdzawych plam na rynnach odprowadzających wodę pod tylną klapą - WRX '07 sedan, przed molestowaniem serwisu (co nastąpi lada dzień), chciałbym się dowiedzieć jakie jest stanowisko Szanownej Dyrekcji w tej sprawie. Dziwne to tym bardziej, że samochód ma dopiero 4 miesiące.

Kiedyś w Mitsubishi dowiedziałem się, że "wszystko co płynie na statku z Japonii musi rdzewieć - proponujemy zaprawki" :shock: :evil: Mam nadzieję, że nie usłyszę tego samego tutaj :roll:

pozdrawiam

• Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąć, to jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych, to w tej sytuacji SIP raczejnie ma wyboru i problem będzie musiał rozpatrzyć na korzyść Bilex'a.

Co prawda samochodami i ich problemami na codzień się nie zajmuję, ale innym sprzętem owszem, i mniej więcej wiem jak to wygląda.

Nie sądzę także by SIP przeprowadzał ewentualne badania przedmuchów i wilgotności w garażu gdy w grę wchodzi nieduże lakierowanie. Podejrzewam, że ekspertyza byłaby droższa, a ewentualne targanie się po sądach i zszargana opinia u potencjalnych klientów moga znacząco wpłynąć na sprzedaż. A w sytuacji gdy nowe modele zaczynają być coraz piękniejsze...

I niezwłocznie do Bilexa wjedzie laweta STS-a z 9 furami do wyboru w ramach rekompensaty za straty moralne....

Takie rzeczy to tylko w ... wiadomo gdzie.

życzę malo cierniowej drogi przez mękę.

Furę powinni wymienić na nową i nie dyskutować. Dlaczego miałbym jeździć nowym, lecz dwukrotnie lakierowanym autem. Później usłyszę przy odsprzedaży, że był dzwon, a jak zaczne tłumaczyć, że rdza, to każdego z podwórka wygonię.... :roll: :mrgreen:

• 2 weeks later...

Nawet jesli mu wymienia na MY08 to bedzie to pewnie diesel, bo WRX'a ma nie byc ;)

Co do plam rdzy, to ona najpierw pojawia sie pod lakierem, powodujac bomble, a dopiero pozniej wychodzi na zewnatrz. Podejrzewam ze te plamy, ktore masz na samochodzie sa z metalu obcego pochodzenia. Przykladowo w stanach, japonskie samochody przyplywaja do Californi i pozniej sa rozwozone koleja po calym kraju. W czasie tego transportu na samochody dostaja sie drobinki metalu z torow i wagonow. Taki samochod po odbiorze przydalo by sie najpierw wyczyscic plastelina, i pozniej nawoskowac. Ja mam biale auto i te kropki z rdzy dobrze widac.

• Dyrekcja SIP

Molestować serwis !

To oczywiste. Na odległość stwierdzenie konkretów, czyli stawianie diagnozy, niestety nie jest możliwe.

Pozdrowienia

Bilex, coś nie informujesz...

Bo mu się wydawało , że rdza a to co innego było.... :roll: :mrgreen:

AK

Nie :mrgreen: po prostu nie miałem czasu podjechać do serwisu. Jak mi się uda - dam znać.

po prostu nie miałem czasu podjechać do serwisu

Szczególnie, że masz tam cholernie daleko :mrgreen:.

Ale żeby było on-topic: czy rdza się utrzymuje, czy zwiększa się jej powierzchnia, a może zmniejsza? :cool: