Skocz do zawartości

WRX MY'07 rdza


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo,

 

w związku z pojawieniem się rdzawych plam na rynnach odprowadzających wodę pod tylną klapą - WRX '07 sedan, przed molestowaniem serwisu (co nastąpi lada dzień), chciałbym się dowiedzieć jakie jest stanowisko Szanownej Dyrekcji w tej sprawie. Dziwne to tym bardziej, że samochód ma dopiero 4 miesiące.

Kiedyś w Mitsubishi dowiedziałem się, że "wszystko co płynie na statku z Japonii musi rdzewieć - proponujemy zaprawki" :shock: :evil: Mam nadzieję, że nie usłyszę tego samego tutaj :roll:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąć, to jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych, to w tej sytuacji SIP raczejnie ma wyboru i problem będzie musiał rozpatrzyć na korzyść Bilex'a.

Co prawda samochodami i ich problemami na codzień się nie zajmuję, ale innym sprzętem owszem, i mniej więcej wiem jak to wygląda.

Nie sądzę także by SIP przeprowadzał ewentualne badania przedmuchów i wilgotności w garażu gdy w grę wchodzi nieduże lakierowanie. Podejrzewam, że ekspertyza byłaby droższa, a ewentualne targanie się po sądach i zszargana opinia u potencjalnych klientów moga znacząco wpłynąć na sprzedaż. A w sytuacji gdy nowe modele zaczynają być coraz piękniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niezwłocznie do Bilexa wjedzie laweta STS-a z 9 furami do wyboru w ramach rekompensaty za straty moralne....

Takie rzeczy to tylko w ... wiadomo gdzie.

życzę malo cierniowej drogi przez mękę.

Furę powinni wymienić na nową i nie dyskutować. Dlaczego miałbym jeździć nowym, lecz dwukrotnie lakierowanym autem. Później usłyszę przy odsprzedaży, że był dzwon, a jak zaczne tłumaczyć, że rdza, to każdego z podwórka wygonię.... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet jesli mu wymienia na MY08 to bedzie to pewnie diesel, bo WRX'a ma nie byc ;)

 

Co do plam rdzy, to ona najpierw pojawia sie pod lakierem, powodujac bomble, a dopiero pozniej wychodzi na zewnatrz. Podejrzewam ze te plamy, ktore masz na samochodzie sa z metalu obcego pochodzenia. Przykladowo w stanach, japonskie samochody przyplywaja do Californi i pozniej sa rozwozone koleja po calym kraju. W czasie tego transportu na samochody dostaja sie drobinki metalu z torow i wagonow. Taki samochod po odbiorze przydalo by sie najpierw wyczyscic plastelina, i pozniej nawoskowac. Ja mam biale auto i te kropki z rdzy dobrze widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...