Skocz do zawartości

WRX MY'07 rdza


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bilex, niezaleznie czy zaplaciles 40 czy 140 tysiecy, to wlasny samochod myjesz sam, lub sam placisz z jego umycie. Jak nie chcesz miec z tym wiecej klopotu w przyszlosci, to rob od razu dobre woskowanie, bo ten osad bedzie wracal np z tarcz i klockow hamulcowych.

 

Nie wiem ile zrobiles km w swoim samochodzie, ale jak Ci sie skonczy pierwszy bak paliwa, to zebys nie byl zaskoczony jak SIP nie bedzie Ci chcial zatankowac go do pelna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko DLACZEGO ja mam to robić?!?! :evil:

 

Bo to TWÓJ samochód.

 

Odnoszę wrażenie, że robisz z igły widły.

 

Źle mnie zrozumiałeś widocznie - nie chodzi o to, że mi się nie chce - tylko, że tego problemu nie powinno być... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile zrobiles km w swoim samochodzie, ale jak Ci sie skonczy pierwszy bak paliwa, to zebys nie byl zaskoczony jak SIP nie bedzie Ci chcial zatankowac go do pelna :wink:

 

Nie, nie będę zaskoczony - Legacem zrobiłem 20 000 km, Imprezą 7 000 km - jak na razie tankuję sam...

 

Powtórzę się - nie będę tego ruszał dopóki ktoś nie wyda wiążącej opinii...

 

 

Nie słyszałem o podobnym przypadku w żadnym innym nowym WRXie, moje Legacy też nie ma tego problemu - wolę się upewnić, że to tylko "rdzawe osady" niż teraz je usunąć a za trzy miesiące jeździć do dealera, bo znowu wylezą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wątek, bo gdyby się okazało, że rdza to rdza,Mitsu zrobiłoby niezłą reklamę z autem Bilex'a. Andrzej! To rdza, czy osad?

 

Tak się dziwnie składa, że ja miałam Mitsu i problem z rdzą po roku, więc jest 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wątek, bo gdyby się okazało, że rdza to rdza,Mitsu zrobiłoby niezłą reklamę z autem Bilex'a. Andrzej! To rdza, czy osad?

 

Tak się dziwnie składa, że ja miałam Mitsu i problem z rdzą po roku, więc jest 1:1.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trochę mnie straszą te dywagacje n/t "rdzy" . Można prosic o info jak się sprawa skończyła. Może SIP dał jakiś bonus albo to był tylko nalot?. :?:

 

Żebyśmy dobrze się zrozumieli - nie ma lepszego samochodu na świecie niż Impreza WRX :mrgreen: - więc niech cię nic nie straszy... :!: Wrażenia z jazdy bezcenne - nawet jakby mi pół bagażnika zostało :twisted:

 

Sprawa rdzy nadal chyba jest rozpatrywana, bo na razie żadnego odzewu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie straszą te dywagacje n/t "rdzy" . Można prosic o info jak się sprawa skończyła. Może SIP dał jakiś bonus albo to był tylko nalot?. :?:

 

Żebyśmy dobrze się zrozumieli - nie ma lepszego samochodu na świecie niż Impreza WRX :mrgreen: - więc niech cię nic nie straszy... :!: Wrażenia z jazdy bezcenne - nawet jakby mi pół bagażnika zostało :twisted:

 

Sprawa rdzy nadal chyba jest rozpatrywana, bo na razie żadnego odzewu...

 

Te kropki rdzawe to pociągnij bezbarwnym lakierem bo jakas lepsza myjnia ciśnieniowa , trach :!: i nie ma..... :roll: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie straszą te dywagacje n/t "rdzy" . Można prosic o info jak się sprawa skończyła. Może SIP dał jakiś bonus albo to był tylko nalot?. :?:

 

Żebyśmy dobrze się zrozumieli - nie ma lepszego samochodu na świecie niż Impreza WRX :mrgreen: - więc niech cię nic nie straszy... :!: Wrażenia z jazdy bezcenne - nawet jakby mi pół bagażnika zostało :twisted:

 

Sprawa rdzy nadal chyba jest rozpatrywana, bo na razie żadnego odzewu...

 

Te kropki rdzawe to pociągnij bezbarwnym lakierem bo jakas lepsza myjnia ciśnieniowa , trach :!: i nie ma..... :roll: :mrgreen:

AK

 

Czy to jest oficjalne stanowisko Subaru Import Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem, że na poważnie... :razz: :wink:
Bilex!

Weź na szmatkę trochę Automaxu czy innej pasty polerskiej do lakieru i potrzyj jedną plamkę. Jak zejdzie, to potraktuj tak pozostałe.

Jakby to szło od blachy, to miałbyś pęcherz na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu, tak też zrobię, jak tylko dostane potwierdzenie z serwisu, że to nalot.

 

Na razie na wszelakij słuczaj wolę nie ruszać...

Bilex!

Jedną plamkę...

Jak Automaxem nie pójdzie, to zostanie Ci jeszcze kilka innych plamek dla udowodnienia swej racji. A jak pójdzie, to zetrzesz te pozostałe i uwolnisz się od tej zmory, co Cię wieczorami dusi. :wink:

Ja bym to z czystej ciekawości zrobił...

 

I wtedy uwolnisz siły SIPu do dalszego, konsekwentnego rozwiązywania problemu tłukącej przekładni w duchu kaizen .

Ty zdajesz sobie sprawę jak to piorunem pójdzie, jak już nie będą się głowić jak usunąć rdzawe naloty z Twojego lakieru?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest super. Chciałbym mieszkać w W-wie choćby dlatego żeby mieć takiego sympatycznego dilera w pobliżu. A tak na serio to własnie na tak dobrej marce żerują różni nieudani dilerzy i ich naprawiacze Miejmy nadzieję że Subaru przetrwa mimo tego i mimo tych kłopotów logistycznych z częściami. Może Tojotka im w tym pomoże bo chyba jest w tym dobra. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.weż sie w garść i zrób to jutro :mrgreen:

 

 

Taa, jutro od razu... :mrgreen:

 

Tak jakbym nie miał nic innego do roboty tylko szorować rynny odpływowe w samochodzie... :razz:

 

"I zrób to dzisiaj, nie jutro. I nie j... się z tym tyle, bo się pochlastać można. No..." :mrgreen:

 

Bilex, Ty tak poważnie liczysz na to, że się do Ciebie odezwą mimo, że się nie przypomnisz :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, Ty tak poważnie liczysz na to, że się do Ciebie odezwą mimo, że się nie przypomnisz :?: :roll:

 

Oczywiście, że nie. :lol: Ale nie mam czasu się tym zająć i, umówmy się, nie jest to dla mnie sprawa życia lub śmierci... :twisted:

 

Traktuję to raczej jako ciekawy przypadek - jak mówią w DaWoju: "Pierwszy raz coś takiego widzę w Subaru..." :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...