Skocz do zawartości

19 maj 2007 PASZTETOWY trenig w Ułężu (przed cyną)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.w związku z tym ze jestem potwornie spragniony poupalac wlasne auto po męce budowania go przez 9 miesiecy. w nastepna sobote robimy trening.

ustawiamy probe tym razem okolo 5-6 km , bedzie wrooooobel,FOtokomorka,i gryll z wlasnorecznie zapeklowanym miesem czy inna kielbasa.bez stolow kibli namiotow etc.

koszt to 200pln za auto.

 

lista otwarta DLA WSZYSTKICH natomiast bardzo prosze przemyslec swoja decyzje w zwiazku ze startem.niestety ostatnio z 26 zapisanych aut wypadlo az 12 z czego tylko 3 zglosily nam wczesnie swoje nieprzybycie, co wiazalo sie ze sporymi stratami naszymi.

 

pozdrawiam i zapraszam vertolot i norveg i www.rallyevents.pl

 

 

1.vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

0. norveg

1. vert

2. wojczek

3. Łosiu

4. Dowolny

5. mati

6. abt

 

planowalismy z mati'm wybrac sie na kielce, zeby (sprobowac) odbic sobie sobote,

ale mysle ze jak jest znow spotkanie w ulezu, to wybor jest dosc prosty :mrgreen::twisted:

ja potwierdze na poczatku tygodnia, jak bede wiedzial co u mnie w klasyku nie halo :neutral: .

 

co do dlugosci proby, to mysle ze 4-5 min jazdy byloby dobra porcja :grin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oczekiwaniu na evo X ...podoba mi sie ta koncepcja hehe

coś czuję, że w tym oczekiwaniu na Evo to jeszcze nie jedna tarcza poleci :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

w sumie to mam problem bo strasznie mi te klocki zaimponowały a po tym co się Carfitowi przytrafiło to się boję wkładać... z drugiej strony taki hebel wymaga poświęceń :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oczekiwaniu na evo X ...podoba mi sie ta koncepcja hehe

coś czuję, że w tym oczekiwaniu na Evo to jeszcze nie jedna tarcza poleci :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

w sumie to mam problem bo strasznie mi te klocki zaimponowały a po tym co się Carfitowi przytrafiło to się boję wkładać... z drugiej strony taki hebel wymaga poświęceń :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie ma się co bać tylko wkładac z innymi tarczami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...