Skocz do zawartości

Biała świnia w lanosie, która udaje WRX


Luku

Rekomendowane odpowiedzi

Żołnierz:
Impreza GH 2.0RS 2008,
Biała perła, udawany WRX ;)
kryptonim świnia
przebieg - obecnie 183k km

 

Krótkim wstępem, szukałem imprezy, najpierw WRX buga / GC, ale ciągle gdzieś z tyłu głowy miałem hatchbacka, którego parę ładnych lat temu zobaczyłem na Mogilskiej w Krakowie kwitując wtedy "O k.wa, impreza w hatchu jest zajebista.. chcę", niestety warunki wtedy i fakt, ze były to dość nowe samochody nie bardzo pozwalały na zakup ;)

najpierw otomoto, jest fajna RSka, ale na drugim końcu kraju, a nie mam zupełnie z kim się zabrać... Dzwonię, proszę mi zarezerwować do piątku, "ale jutro przyjeżdżają oglądać, jak się nie sprzeda to dam znać". No niestety poszła "od kopa". Mówię, ja pierdykam, gdzie ja teraz dorwę RS...:(

 

Myślę dobra, trudno, poszło, pogrzebię coś przy zwykłej wersji i też będzie git. Piszę posta "kupię GH", po niecałej dobie odezwał się do mnie forumowicz. "mam czarną RS", wysłał mi sporo zdjęć, a pod spodem, "mam jeszcze taką białą", ale droższą, bo doinwestowaną. W piątek wystawiam na olx."
Szybka kalkulacja funduszy.. Nooo, na styk będzie w budżecie. Mówię, wstrzymaj się do poniedziałku, to nie będziesz musiał wystawiać, będę w niedzielę.

Podjechałem, wszystko okay, tylko osłona kolektora brzęczy. I ten nieszczęsny EL PI DŻI, na którego mam alergię, ale mówię dobra biorę.

 

W ten sposób zostałem właścicielem białej świni udającej wrx'a

Najpierw wyglądała tak

 

1658512337__WhatsAppImage2020-07-31at13_31_46.thumb.jpeg.8b8244f0a11edabc324b84870368cdee.jpeg

 

 

Później została trochę pomodzona i w takim stanie ją przygarnąłem pod swoje skrzydła.

 

21596294__WhatsAppImage2020-07-31at13_42_12.thumb.jpeg.0ac3b85784725820c30f92d10f139464.jpeg

 

1688153867__WhatsAppImage2020-07-31at13_42_47.thumb.jpeg.42dc960e18022e2d80a1ffce58d5bd87.jpeg

 

1039634433__WhatsAppImage2020-07-31at13_42_48.thumb.jpeg.f9b73bf2ced5ef8b88b22a299805818e.jpeg

 

1156493598__WhatsAppImage2020-07-31at14_35_16.thumb.jpeg.daf0d0a698516eb8254b4b1bd3a26edb.jpeg

 

Najpierw odkleiłem przyciemnianie kierunkowskazów i tylnych lamp, od razu auto zrobiło się moim zdaniem "czystsze".
Później dostała ode mnie +20 kunia,czyli świnia na lusterko! (tutaj podziękowania do poczty polskiej, dzięki której czekałem na świnie w sumie 3 tygodnie).

Świnia została dodatkowo naprawiona z LGP ;)

 

IMG_0538.thumb.jpg.b80d5880f1ae4cd617fe78fdd4491ba6.jpg

 

IMG_0617.thumb.JPG.60fcf247915e43e3c1102f8b4c5cdb3e.JPG

 

IMG_0618.thumb.JPG.f0725a8fd70f8363b2e45f05e1973bae.JPG

 

IMG_0619.thumb.JPG.5dfaee16bd3fd4b93df1d4b79dd6e1b2.JPG

 

po wymianie emblematów wydaje mi się że już nie krzyczy "EJ PATRZCIE NA MNIE! TU JESTEM!"

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na ten moment wstępnie umówioną podmiankę kolektora na taki od STi, więc problem osłony zniknie.

Dodatkowo muszę ją podnieść, bo wisi za nisko, nie da się zaparkować przodem, w i w tygodniu oberwałem zaczepy z jednej strony tylnego zderzaka :cry: nie miałem czasu ani głowy potwierdzać, ale w tym momencie ma mieć podobno sprężyny Eibacha, jeżeli tak, to chętnie zamienię się z kimś z forum na fabryczne, plus możliwe że dorzucę jakieś dystanse ;)

Już po podniesieniu na montaż czekają chlapaki, które będę musiał trochę dociąć więc nie chcę tego robić teraz.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

w tym tygodniu zrobiłem nią 1700 km po Polsce, głównie Kraków > Grunwald > Trójmiasto > Hel > Malbork > Toruń > Kraków.

Nie obyło się bez przygód niestety, które opisałem tutaj :facepalm:

 

https://forum.subaru.pl/topic/90693-gdzie-zabieracie-swoje-subaru/?do=findComment&comment=2970308

 

więc na ten będę poszukiwał nadkoli przednich do GH. I muszę zobaczyć jak wygląda dokładnie ten dół.

Wracając w nocy Jeszce ciągle ktoś mi mrugał, że jadę na długich, więc chyba będzie trzeba sprawdzić ustawienie lamp. :huh:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Auto mam drugi miesiąc, przejechałem trochę ponad 2k km, świetny samochód. Żona mówi, że jest piękna (a to już coś) :biglol:
Wszyscy którzy mówią że to MUŁ idźcie sobie. Racja, nie jest to STi, ale na moje potrzeby wystarcza, mocy do wyprzedzenia tira nie brakuje, a i w 4 osoby z bagażami 200 pójdzie.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pewnie będę wrzucał update jak coś nowego się pojawi.

 

Edytowane przez 1uq
literówki / poprawki
  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luku zmienił(a) tytuł na Biała świnia w lanosie, która udaje WRX
22 godziny temu, Infra napisał:

Piękna furka, chętnie bym jej strzelił fotę z moją czarną obok :D

@Infra, ALE ZMIANA :biglol::biglol::biglol:

 

  

W dniu 10.06.2020 o 14:04, Infra napisał:

No w sumie jeździsz Lanosem, więc trudno podejrzewać Cię o gust

  

W dniu 10.06.2020 o 16:10, Infra napisał:

Co on ma do Twojego Lanosa, czyli najpaskudniejszego Subaru, jakie powstało?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„I wtedy wjeżdża świnia, cała na biało..” super wygląd, takiego koloru szukałem przy kupnie i akurat dobrze ze moge sobie u Ciebie podpatrzeć oklejony grill :) hmm może by tak....podobnie zrobić 

lotkę masz carbon? Rozumiem że juz byla przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kotolot napisał:

„I wtedy wjeżdża świnia, cała na biało..” super wygląd, takiego koloru szukałem przy kupnie i akurat dobrze ze moge sobie u Ciebie podpatrzeć oklejony grill :) hmm może by tak....podobnie zrobić 

lotkę masz carbon? Rozumiem że juz byla przy kupnie?

 

Dzięki :)

grill jest całkiem spoko, bałem się wymiany emblematu z czarnego na oryginalny, ale siedzi pięknie. Jakbyś chciał mogę zrobić więcej zdjęć grilla.

co do lotki, to taka już była, wiem, że jest lakierowana na czarno, ale czy to carbon to nie mam pojęcia. Nawet nie wiem jak sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 20:48, dr.elich napisał:

Wiesz, że kolektor z STI nie pasuje do wolnossaka ?

 

z tego co gadałem z majstrem to pod silnik podejdzie, a dalej trzeba rzeźbić. Tylko wyszły mi nowe wydatki i pewnie na razie trochę się to odwlecze o ile nie zaniecham ;)

 

23 godziny temu, Infra napisał:

Przyciemnij lampy z tyłu - idealnie siądą z czarnym pasem.

 

miałem właśnie przyciemnione, ale raz że przy cofaniu nie było światła wstecznego (kumpel tak sobie błotnik załatwił) a dwa zdecydowanie mi nie siedziały, po odciemnieniu mi się bardziej podoba. Faktycznie do pasa siedziały lepiej, ale wydaje mi się że te bardziej pod kolor lakieru pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1uq napisał:

miałem właśnie przyciemnione, ale raz że przy cofaniu nie było światła wstecznego (kumpel tak sobie błotnik załatwił) a dwa zdecydowanie mi nie siedziały, po odciemnieniu mi się bardziej podoba. Faktycznie do pasa siedziały lepiej, ale wydaje mi się że te bardziej pod kolor lakieru pasują

jak to mówią: szanuję ale się nie zgadzam :D tera ten pas wali w oczy aż miło, z ciemna lampką (na porządnej folii, nie na nieprzepuszczajacym szrocie z allegro) światła by świeciły fest a i wygląd byłby pyszny :)). Ja mam w dwóch furach lampy ściemnione na profesjonalnej folii i nawet w dzień świecą jak należy- polecam :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

tera ten pas wali w oczy aż miło

no tego się trochę bałem przy ściąganiu folii :D

ale nawet nie najgorzej siada z czarnym dachem i lotką, felgi też są czarne, w końcu jeszcze będą czarne chlapaki.

A jak nie to pierdyknę listwę na biało :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MDsuperstar napisał:

Angielska lampa w klapę i już. Do jasnych jasne lampy są :thumbup:

hmm, to w sumie też jest całkiem zacny pomysł. pozbyć się czerwonego z klapy.

Ale co na to przeglądowcy? :D nie ma dymu, że przeciwmgłowe musi być czerwone czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infra napisał:

jak to mówią: szanuję ale się nie zgadzam :D tera ten pas wali w oczy aż miło, z ciemna lampką (na porządnej folii, nie na nieprzepuszczajacym szrocie z allegro) światła by świeciły fest a i wygląd byłby pyszny :)). Ja mam w dwóch furach lampy ściemnione na profesjonalnej folii i nawet w dzień świecą jak należy- polecam :)

serio te folie tak dobrze przepuszczają? Widuję w okolicy jedno auto co ma oklejone klosze przednie tak że wyglądają jak czarne i się zastanawiałem czy jeździ nocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, VEC napisał:

serio te folie tak dobrze przepuszczają? Widuję w okolicy jedno auto co ma oklejone klosze przednie tak że wyglądają jak czarne i się zastanawiałem czy jeździ nocą :)

na tych moich stopy było widać dobrze, ale dopiero jak zdjąłem to przy cofaniu "o kurna, ale jasno" :D

 

widziałem jednego magika za to z tak oklejonymi ze ledwie kierunkowskaz było widać w dzień

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...