Skocz do zawartości

Srebrne STI z kwarantanny


iktorn

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, iktorn napisał:

I w sprawie felg decyzja podjeta. Za sprawą Ayu zostaje przy tych Oz. Co do koloru będą malowane na złoty. Tylko pytanie co masz na myśli mówiąc o tych naklejkach?

Jak najlepiej dobrac kolor by był jak najblizszy oryginałowi? Czy macie numer /kod lakieru? 


GK1 BBS Gold - to chyba najlepszy złoty kolor do felg Subaru. Naklejki jak na zdjęciu, dodają fajnego charakteru felgom OZ Superturismo :)

Najpierw renowacja z położeniem koloru -> naklejki OZ Racing -> lakier bezbarwny na całość.

Ja próbowałem znaleźć firmę, która zrobiłaby szablon i prysnęła napisy lakierem, ale niestety w Trójmieście nie znalazłem.

Pamiętaj o nowych dekielkach, na a...o jest dostępny komplet oryginalnych OZ za ok 200-220zł :)

 

felgi_OZ.thumb.jpg.a67909b30ebbd36effbe6055a7b698ac.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, VEC napisał:

a nie lepiej już było lotkę z hawka?? toć to podróbka mitsubiszi i to jeszcze taka no... ekhm :rolleyes:

A mnie się podoba taka a nie lotka z hawka. Każdy ma m swój gust a wrócić do serii to 15 minut 

 

Edytowane przez iktorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panbenonium napisał:

Wydaje mi się, że będzie z tego jakaś paloma ...

A serialu z tego nie będzie. A po to forum by wrzucać rzeczy ktore się robi. Choćby pp to by samemu sobie przypomnieć co i gdzie i jak 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:

Wszystko rzecz gustu. Mnie też nie podoba się jak ktoś z imprezy robi choinkę na siłę, ale jeżeli właściciel ma z tego fun, to czemu nie? ;)

Każdy wydaje swoje pieniążki na to na co uważa za słuszne i dla siebie fajne. Sledze Twoje wątki i kibicuje w Twoich modach które jak sam wiesz nie zwrócą się w razie sprzedaży a inni mogą również powiedzieć po co to robisz. A akurat w tym pewnie w pewnym sensie mbie rozumiesz bo sam przy samochodzie ciągle coś dłubiesz. Mnie podobaja się czarne akcenty i na tym koniec. Więcej "udziwnień" nie planuje. Jeszcze tylko felgi z wizualnych rzeczy i koniec. Dla mnie na żywo jest świetnie i jestem z tego zadowolony. 
A choinki z tej choinki jakiej jest impreza ciężko zrobić wieksza :P za tym autem oglądają się tylko dzieci : "tata patrz wyścigówka" i faceci...lep na baby to to nie jest 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, iktorn napisał:

A mnie się podoba taka a nie lotka z hawka. Każdy ma m swój gust a wrócić do serii to 15 minut 

 

jasne, jasne. tylko myślałem że forum nie jest wyłącznie od poklepywania się po plecach ;) Ale grunt że Ciebie to cieszy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, iktorn napisał:

Każdy wydaje swoje pieniążki na to na co uważa za słuszne i dla siebie fajne. Sledze Twoje wątki i kibicuje w Twoich modach które jak sam wiesz nie zwrócą się w razie sprzedaży a inni mogą również powiedzieć po co to robisz. A akurat w tym pewnie w pewnym sensie mbie rozumiesz bo sam przy samochodzie ciągle coś dłubiesz. Mnie podobaja się czarne akcenty i na tym koniec. Więcej "udziwnień" nie planuje. Jeszcze tylko felgi z wizualnych rzeczy i koniec. Dla mnie na żywo jest świetnie i jestem z tego zadowolony. 
A choinki z tej choinki jakiej jest impreza ciężko zrobić wieksza :P za tym autem oglądają się tylko dzieci : "tata patrz wyścigówka" i faceci...lep na baby to to nie jest 

Każdy ma swoją wizję, nie wszystkim będzie się podobać, ale należy to uszanować. To właśnie chciałem powiedzieć :). Natomiast wyrażenie opinii o ile nie jest złośliwa ani wulgarna nie jest żadną ujmą i nie ma się czym przejmować. 

 

Nie zgodzę się z Tobą co do jednej rzeczy - że impreza to choinka. To bardzo fajne auto, specyficzne, z wieloma wyróżniającymi ją elementami i w serii moim zdaniem wygląda najlepiej. U Ciebie czarne dodatki są fajne i mi odpowiadają, jedyne czego bym nie założył to te świecące felgi. Ale to też czyni auto bardzo indywidualnym :thumbup:. Zrób jakieś porządne zdjęcia pokazujące auto w całej krasie, bo te co wklejasz to są w stylu - mam mały garaż i nie mam szerokiego kąta to obetnę 3/4 :biglol:. Takie auto warto pokazać.

 

Co co moich modów o ile można to w ogóle nazwać modami, to mam całkiem inne podejście, bo stawiam na performance i bezawaryjność i nie rozważam tego w aspekcie czy to się mi zwróci czy nie. Natomiast w kwestii wizualnej jestem mocnym konserwatystą. Nawet felg nieoryginalnych nie założę :biglol:.

 

5 godzin temu, VEC napisał:

przecież już przykleił na drzwiach :rolleyes:

To akurat seryjny element występujący w tych autach fabrycznie.

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj samochod oddany na konserwację podwozia. Niby wiedziałem że jest ok, ale z tyłu głowy czaił się strach jak to będzie wyglądać. Ale na pierwszy rzut oka samochód nie ma rudej w zasadzie wcale. Jedynie na progu od lewarka, a tak jest w stanie bardzo dobrym co ucieszyło mnie niezmiernie. 

8A82168A-C7B1-439D-966F-D0714653EFF2.jpeg

1C0EACC3-5906-4A27-8BCA-2F02F2BC5142.jpeg

4204D9A3-0B7C-4D8B-9BDE-F6BDC99F8A39.jpeg

22D24DD0-ECEA-4881-9639-0B70D5689494.jpeg

A581B187-D43B-4799-83FC-BE67B1277254.jpeg

714087EA-E8DB-460F-AD76-4DD31155BC13.jpeg

B0FFB78C-558F-41E8-8DBE-EE7FE0E3B21F.jpeg

502144F9-2E13-4D09-A90A-155D96907A5B.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, iktorn napisał:

W takim razie dyfer idzie do śmietnika. Tak poważnie to jedyne miejsce chyba gdzieś rdza się złapała 

co Ty, sprzedajesz?:P

przecież widać że jest w wielu miejscach, choć stan podwozia faktycznie jest bardzo dobry. Ale pisanie że nie ma w zasadzie wcale jest jak zaklinanie rzeczywistości. Choćby belka tył jest dobrze dziabnięta, wystarczy błoto zeskrobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VEC napisał:

co Ty, sprzedajesz?:P

przecież widać że jest w wielu miejscach, choć stan podwozia faktycznie jest bardzo dobry. Ale pisanie że nie ma w zasadzie wcale jest jak zaklinanie rzeczywistości. Choćby belka tył jest dobrze dziabnięta, wystarczy błoto zeskrobać ;)

Faktycznie zbyt hurraoptymistycznie podszedłem do sprawy. Ale jak na te lata na prawdę wstępnie jestem zadowolony z wyglądu podwozia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, iktorn napisał:

Faktycznie zbyt hurraoptymistycznie podszedłem do sprawy. Ale jak na te lata na prawdę wstępnie jestem zadowolony z wyglądu podwozia. 

no nieźle nieźle. wygląda jakby przyjechał z Japonii i pare lat pojeździł po Europie :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sakochód odebrany z konserwacji i od razu zawieziony na naprawę klimy. Diagnoza to nieszczelna chłodnica i wpadła nowa, do tego nabita klima,odgrzybiona i przygotowana do lata. 

C53E6BE0-1F66-495E-9CEE-2B07587C3BFC.jpeg

F1CCA45C-855D-4F33-8B66-B3639A702AF6.jpeg

A3D017F3-005A-4738-9CFB-8D88F1263891.jpeg

753CBBF7-CF27-46C8-823B-5C749352DC85.jpeg

B3135BC1-25AD-4233-B8C0-1C49701C2D6F.jpeg

B24DC4CF-2D13-4E82-8CD1-9DF2069C62FC.jpeg

F27D2170-EEC0-4826-BD41-E86249641F87.jpeg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...