Skocz do zawartości

Który samochód jest szybszy od mojej Subarki WRX?


A.D.

Rekomendowane odpowiedzi

TAK

Honda Civic Type-R

Toyota Corolla TTS czy jak to sie tam zwie

Golf GTi (koniecznie zlac! :twisted:)

Seat Ibiza Cupra

Honda Prelude

Honda Accord

Toyota Celica (aktualny model, bo z GT-4 chyba moga byc klopoty :roll:)

 

NIE (tzn, jesli tamten jest dobry, to moga byc klopoty, albo niezaleznie od tego jak tamten jezdzi, nie dasz rady :wink: )

Misiek EVO :wink:

Mitsubishi Eclipse

Porsche Cayenne Turbo :shock:

Nowsze modele BMW 5 i 3 z nalepka "M" na dupie :wink:

rozne Merc-sedesy z nalepka "AMG" na dupie (nawet niepozornie wygladajace C-Coupe :!:

motory (ale co tam, dla jaj czasem smiesznie moze byc :) )

 

Mitsu Eclipse dobre zarty napewno nie seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak już pisałem następna specyfikacja najmocniejszej seryjnej skrzyni czyli od modelu Type R nie dała rady no cóż teraz bedziemy jechać dopiero w Poznaniu już na skrzyni o raczej prostych zębach i dalszych modyfikacjach pochodzących z firmy JUN ( już sie wkurzyliśmy i to pożadnie więc idziemy po całości) możliwe że ta specyfikacja juz nie bedzie sie nadawała do jazdy po normalnych drogach więc bardzo prawdopodobne że bedzie tylko i wyłącznie drag do jazdy po prostej ewentualnie po torze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..dobre pytanie..długo by sie zastanawiać co bedzie szybsze.Prawda ,że bardzo dużo zależy od umiejętności kierowcy ,oczywiście że moc bryki jest przy tym również nie mniej ważna. Jednak jeśli gościu bedzie umiał sprawnie operować biegami,pedałami itp. to lepiej sobie poradzi z wzięciem w słabszym sprzęcie niż początkujący ,NIEDZIELNY KIEROWCA ( :lol: ) w błyskawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec zacieta walke z

 

Porsche 944 Turbo '86 :)

Porsche Boxter S

 

Pozdrawiam :)

Tak tak, wlasnie, Porsze Boxter nie turbo. Taki sa w nim myysli, ze buk wi co, a my mu dowalamy niechcacy. O. Albo taki w Kajenie, ale nie turbo. Nio chyba ze ma w garazu jeszcze ferari jak jeden w konstancinie.

I tak dalej.

Bo sie wszystko opiera o kase. Jak chcesz, zeby ci nikt nie dowali, to wydaj 16kilo euro i se wzmocnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to widze zrobi se liste aut szybszych od jego , powiesi ją gdzieś na kokpicie i jak sie zatrzyma kto na swiatłach to będzie weryfikował ścignim czy nie ścignim... :wink:

pozdrawiam

 

p.s. ta lista wcale nie musi być krótka tak że musisz opracować system szybkiego znajdywania - pamiętaj masz tylko czas zmiany swiateł, inaczej tamten ruszy szybci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie mam na oku takie rs biturbo z '97 na oku...

 

Zdrajca :twisted:

żaden zdrajca subaru juz jest ale szkoda mi go męczyć, a przydało by się cos do poszalenia i wyżycia się...

pozatym auto jest poobijane i nie na chodzie a w długie zimowe noce trza sie czymś zająć...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...