Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

22.09.2012 od godziny 20-tej odbywa się zlot samochodów wszystkich marek,, NOCNY-MOCNY,, w Rzgowie pod halą Pol-Ros

 

:shock: ale jajca u mnie we wiosce takie "eventy" :mrgreen:

 

Będzie D.J palenie gumy ,trochę driftu

 

O w mordę, w sobotę akurat wyjeżdżam i jakie mnie atrakcje ominą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz,Marcin-sti oraz Carlos robili za sponsorów Ustawki

 

Nas nikt nie sponsorował . To po pierwsze.

Po drugie uważam , że forum nie jest miejscem do załatwiania takich spraw.

Macie telefony do siebie.

Po trzecie prosiłabym ludzi z " zewnątrz" o powstrzymanie się od komentarzy.

Dziękuję .

Z poważaniem Rozrabiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, nie takich komentarzy sie spodziewalem

 

 

Średnio 3 x w tyg.widzę się z Cyblem i 2 z Carlosem, taki komentarz odpowiada :?:

 

Bęben nie pisze chyba o komentarzu do dzisiejszego spotkania tylko do ustawki więc się nie napinaj bo Cię policja zgarnie :mrgreen: . Mój komentarz jest taki, że nie pamiętam lepszej ustawki :wink: Może dlatego, że w ogóle niewiele pamiętam dzień po :mrgreen:

A tak poważnie to naprawdę ja i moja żona bawiliśmy się zajebiście. Problemy z rachunkiem końcowym już się zdarzały i chyba dopiero dwa razy nie brakowało kasy, ale nie zmienia to faktu, że te spotkania są jednak niezapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom Ustawki za megazajefajną imprezę. To najlepsza na jakiej byłem do tej pory. Potwierdzić to może fakt, że dopiero dzisiaj czuję się na siłach coś napisać na forum :twisted: . Moja żona ma podobne zdanie i podobnie czuła się wczoraj. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawka jak zwykle świetna,wybawiłem się i wygadałem do syta,mojej lepszej połowie trudno było mnie wyciągnąć z lokalu do domu :mrgreen: Atmosfera świetna,miło było sie bawić w takim towarzystwie.Mam nadzieję zobaczyć Was na następnej Ustawce. :wink:

 

cybel, nie dam rady podjechać.

Adam nie ma sprawy. 8) My będziemy się i tak widzieć.

 

Również do innych nie dysponujących czasem w tym terminie,jeśli nie możecie podjechać na spota,poproszę PW,wyjaśnimy w czym rzecz i poszukamy rozwiązania.

Oczywiście że są telefony,ale nic tak nie oczyszcza atmosfery jak bezpośrednia rozmowa twarzą w twarz.Sytuacja conajmniej słaba,stąd moja propozycja.

Oczywiście że nikt nikogo nie sponsorował,ale problem powstał i trzeba poszukać rozwiązania.

A propo Spota,parking od Karskiego pod Manu dziś o 17.00.

Kto może zapraszam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawka najlepsza z dotychczasowych, wreszcie zaczynamy zbliżać się do party-ideału... do dzisiejszego poranka bolały mnie bebeszki, cały wczorajszy to totalny black-out.

 

Co do spraw "sponsorowania" - nie ujął bym tego w tak dosadny sposób, forum to nie miejsce na szczegółowe omawianie takich spraw... znacie mnie, nie jestem z tych pamiętliwych, ale jedno muszę przyznać, przy rozliczeniu końcowym wyszła straszna pupa... Rachunek końcowy wyniósł 4,75k pln (fakt pizze były doliczone niesłusznie i zostały odliczone od rachunku - dzięki Adam za spostrzegawczość)... nie chcę psuć idei Ustawek bo to moje "dziecko" i będę bronił go do ostatniego... ale nie dziwcie się że byłem delikatnie zdziwiony jak po "zbiórce" miałem niecałe 3k pln w ręku... rachunek się dopiął i nie chcę mówić jak, ale się dopiął i nie było to bynajmniej tylko moja sprawa. Jestem delikatnie mówiąc zawstydzony ponieważ nie dysponowałem tego dnia takim zapasem gotówki aby samemu to załatać i musiałem poprosić parę osób o wsparcie, gdybym dysponował takimi "rezerwami" z pewnością machnąłbym ręką i załatwił to po swojemu, ale tym razem i mnie to przerosło...

 

smutne - no ale czasem trzeba powiedzieć trudną prawdę aby następnym razem nie było problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nikt chyba nie ma zastrzeżeń czy uwag do idei Ustawek.Wszyscy zgodzą się że pomysł i wykonanie dotychczasowych Ustawek genialne.Tu ukłony w stronę Piotra,za ogarnięcie niełatwego przecież tematu.Podziękowania uczynione zostaną osobiście. :mrgreen:

Ostatnia Ustawka tylko potwierdza te opinie.Zreszta wszyscy z którymi rozmawiałem po imprezie,twierdzą że Ustawka właśnie odbyta była najlepsza. :wink:

Ale,jak wiadomo,zdarzają się trudne dzieci :mrgreen:

Ustalenia zostały poczynione,pewne decyzje zapadły,info będzie,ale formę i czas ustalimy twarzą w twarz. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem delikatnie mówiąc zawstydzony ponieważ nie dysponowałem tego dnia takim zapasem gotówki aby samemu to załatać i musiałem poprosić parę osób o wsparcie

Piotrek, nie było mnie tam więc powinienem prawdopodobnie "mordę w kubeł" (jak to się mówiło u mnie na Pn Polszy), ale NIE TY powinieneś się martwić pokryciem rachunku do ch... pana.

Z doświadczenia "piznesowych" spotkań/chlań wiem dobrze, że takie sytuacje się zdarzają, tzn doliczanie "tego czego się nie zeżarło" szczególnie grupie osób 20+, dlatego ja wypracowałem bardzo prosty sposób, aby rachunek grał - pojedyncze zamówienie = płatność w tym samym momencie.

Tym samym kontrolujemy żarcie vs wydatek

... a tak swoją drogą żałuję, że mnie tam nie było, chciałem z Wami pochlać. Niestety sprawy "piznesowe" pozwoliły mi być jedynie w sobotę w Łodzi...

pozdrawiam i do szybkiego spotkania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooo żesz......... Dopiero dopadłem kompa i zrobiło mi się gorąco jak przeczytałem "wspomnienia" z imprezy, spodziewałem się innych. Naprawdę udana ale co z tego jak taka lipa na koniec. Mam sporo fajnych fotek ale jakoś odechciało mi się je wklejać. K.......a, ale wstyd. Mam nadzieję, że to mogło być niedoszacowanie kosztów przez niektórych uczestników bo to raczej nie jest tani lokal. Uważam. że paragon powinien być zeskanowany i wrzucony do wątku, bez robienia tajemnicy, żeby każdy mógł porównać co zamówił do tego ile zostawił. Sorki, dawno nie pisałem ale naprawdę jestem zniesmaczony. Wielkie dzięki dla Carlosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wczoraj nie dałem rady zjawić się w Manufakturze. Z rachunkiem końcowym z tego co czytam to wyszło strasznie słabo;/ Uważam, że pomysł docencik-a z wstawieniem rachunku jest jak najbardziej dobry. Ja sam nie byłem pewny ile powinienem zapłacić i wydaje mi się, że dałem z nadwyżką, ale pewności nie mam. Pomysł, z numerem konta Carlosa też myślę, że nie jest głupi.

Teraz odnośnie już samej imprezy :) Ustawka naprawdę MEGA :) nawet bym powiedział GIGA :D Muzyka super, towarzystwo genialne :) Trochę się pośmiałem, trochę potańczyłem, trochę pogadałem i oczywiście też popiłem:P Czyli wszystko to co powinno być :) OGROMNE DZIĘKI dla Carlosa za tak wspaniałą imprezę :D

Mam nadzieję, że cała sytuacja się wyjaśni i wszyscy będą już wtedy pamiętać to jak się bawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie sądzę że temat został ogarnięty,rozwiązanie uzgodnione,co do ostatecznych decyzji to info zostanie przesłane na PW lub przekazane osobiście,po aprobacie głównych zainteresowanych. :wink:

 

niestety rachunku nie mam - najzwyczajniej zobaczyłem i zostawiłem, a więc nie ma co wklejać - wiem gdzie powstał problem, problem który w sposób nie zamierzony tym razem Nam zawinił, jeśli jeszcze kiedyś powstanie temat Ustawki to wcześniej to omówimy i tyle....

 

nikt nie jest mi nic winien - absolutnie żadnych środków na konto nie przyjmuję - tak jak powiedział Apacz - "manko" na ustawce to coś normalnego :lol: - ot tym razem troche za duże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

odnośnie ustawki jeszcze. Impreza jak zawsze udana, każdy bawił się wyśmienicie i nie wierzę że to była ostatnia ustawka, a jeżeli już to pewnie będzie REAKTYWACJA. Apacz musimy pogadać bo Klaudii twoje propozycje dawane dziewczyną nie dają spokoju a ja trochę zazdrosny się robie :mrgreen:

Carlos szacun za organizację.

Człowiek całe życie uczy się na błędach, takie życie, ja za swój rachunek nie muszę się wstydzić, jednocześnie nie wierzę że ktoś nie zapłacił, problem wyniknął z 2 kwestii: 1. nie każdy poczuwał się do zamówień na stół dla ogółu 2. Parę groszy do całości dołożyła restauracja skoro koszt soków ok.2tys. zł przekroczył wartość zamawianej wódki.

Wnioski na przyszłość:

Pozwolę sobie jako że w branży imprez gastronomicznych/konferencyjnych trochę siedziałem zaproponować taką formę ustawki.

Szacujemy ilość osób chętnych, bez tego się nie obejdzie.

Wybieramy knajpę, ustalamy przykładowe menu, menu wraz z ceną od osoby na forum przychodzisz albo nie, ostateczną ilość osób można w większości przypadków podać tydzień przed. Menu na stół, jak zabraknie zamawia się i płaci indywidualnie.

Zamawianie z karty na miejscu nie jest ekonomiczne i powstają problemy z tym kto decyduje i płaci za to co idzie dla ogółu.

Z ciekawości umieszczam przykładowe menu 75zł/osoba z mojej restauracji.

I DANIE CIEPŁE

MIĘSA – do wyboru jedno

schab z grilla z bekonem

schab ze szparagami zapiekany serem

polędwiczki wieprzowe w sosie Rokpol lub pieczarkowym

filet z kurczaka faszerowany

filet z indyka z ananasem

schab po staropolsku

 

 

DODATKI – do wyboru

ziemniaki

ziemniaki opiekane

kluski śląskie

frytki

zestawy surówek

 

PROPOZYCJA ZAKĄSEK :

polędwiczki z kaparami w migdałach

pieczeń wieprzowa ze śliwką

indyk w maladze

pstrąg faszerowany na postumencie

śledź po japońsku

śledź w oleju

pieczarki faszerowane

sałatka amerykańska

sałatka warzywna

dodatki

 

NAPOJE – bez ograniczeń

kawa, herbata, napoje, soki

 

CIASTA

 

Myślę że z takim menu na stole można się bawić do rana i nikt głodny nie wyjdzie.

Jeżeli zdarzy się okazja na następną ustawkę a Carlos się nie obrazi to chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Apacz musimy pogadać bo Klaudii twoje propozycje dawane dziewczynom nie dają spokoju a ja trochę zazdrosny się robie :mrgreen:

 

No co Ty, zazdrosny o Izę ? Bo tylko taką propozycję sobie przypominam 8) :D Sądziłem, że sam chętnie popatrzysz :wink:

 

 

Co do gastronomicznego ogarnięcia ustawki to może ma to sens, ale z drugiej strony trochę zabije luz, swobodę, wyeliminuje element improwizacji, rozerwie na strzępy kurtkę z wężowej skóry, która uosabia indywidualność i wiarę w wolność jednostki :wink:

Ale to tylko moja opinia i pozwólmy działać Carlosowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...