Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nasze Łódzkie Ustawki robią się powoli znane w szerokim świecie.

Oczywiście zapraszamy chętnych do udziału w Ustawce bez wzgledu na miejsce zamieszkania czy pobytu. :mrgreen:

AMI jeszcze się nie określił,czyli nasz przedstawiciel z szerokiego świata. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam kolejną ulubioną knajpę na piotrkowskiej :D meta, seta, galareta :twisted:

serdecznie polecam 8)

 

Potwierdzam. A po drugiej stronie ulicy "Śledzik u Fabrykanta" też fajny klimat, a przekąski i alko tanie i dobre 8)

 

-- 5 gru 2011, o 23:46 --

 

Weź żonę będziesz miał mniej pracy :!: :wink: :mrgreen:

 

To co prawda nie do mnie i ja żony nie wezmę, ale moja żona przypomina mi o zdjęciu podwodnym z Plejad z udziałem mojej córki (bądź córek), które prawdopodobnie posiadasz, a które ONA chciałaby mieć. Jeśli będziesz na ustawce i masz taką fotkę (lub fotki) to weź proszę i podziel się z bliźnim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba dupa blada z mojego przyjazdu :oops: , niestety kolega grizus do mnie przyjeżdża po dosłownie pól auta :D , próbowałem to przenieść na inny dzień , czy nawet za tydzień , ale on może tylko w sobotę i muszę być :roll:

Strasznie mi przykro , ale biznes jest biznes i klienta trzeba szanować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi przykro , ale biznes jest biznes i klienta trzeba szanować :roll:

 

[edit..]

 

przykro to ci dopiero będzie... :evil:

 

Już mi jest :cry: , ale mam jeszcze pewien plan :P , moze wypali, ja cholernie chciałbym być , i zrobie naprawde wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, Edwinos nie rób scen, bierz Grizusa ze sobą i przyjeżdzajcie razem. Załapie trochę subarowej/łódźkiej teorii. Biznes jest biznes i z Grizusem utrzymasz sztamę a tutaj ktos się obrazi śmiertelnie i dopiero biznes padnie niechybnie :P . (Nie ma to jak mały terrorek w rodzinie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pokomplikowało :evil: ale jeszcze walczę . Powód jest najprostrzy z mozliwych czyli nie mam z kim dzieciaków zostawić. Kaśka ma szkołę wawie przez cały weekend, jedna babcia wyjeźdża a druga ma przeprowadzkę. Dodatkowo jedna z dziewczynek jest chora i tylko patrzeć jak druga ją jak zwykle skseruje i będzie szpitał w domu :( .

 

No ale do piątku jeszcze sporo czasu więć nie gadam głupot tylko kombinuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...