Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2022 o 15:12, Voldemort napisał:

Prawdopodobnie zajrzę, jak się nie utopię dzisiaj na kajakach. Jest szansa na świniaka? Na czarny lakier, jeśli mogę wybrzydzać ;)

Przepraszam, ale dopiero dzisiaj dorwałem się do Forum. Jakby co to mam parę nadprogramowych świniaków.

Odezwij się tu albo na PW to może w "Łyk-end" uda się dokonać przekazania. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 22.01.2022 o 14:16, ipsx82 napisał:

Na rydza śmigłego w stronę Katowic za Tymienieckiego jakieś 150m stoją Panowie w mundurach z laserem, ta wiedza dziś mnie kosztowała 300 zł i 4 pkt :facepalm:

Przed remontem było tam do 60 km/h po remoncie usunęli znaki i jest 50 km/h. Po sympatycznej pogawędce już wiem że tam będą często stać tak że uważajcie :):superhero:

A w przeddzień Walentynek na Rzgowskiej wysuszyli, też jest 50km/h… Dla nieznających taryfikatora polecam trzymać się jednak poniżej przekraczania o 30km/h :cry:
Nawet nie szalałem, rozpędzałem się płynnie i dostojnie niczym e-Boxer, dowód w załączeniu.

 

W dniu 11.02.2022 o 17:49, Neutrino33 napisał:

Przepraszam, ale dopiero dzisiaj dorwałem się do Forum. Jakby co to mam parę nadprogramowych świniaków.

Odezwij się tu albo na PW to może w "Łyk-end" uda się dokonać przekazania. :thumbup:

Melduję przechwycenie Świń, jak tylko wejdzie porządne umycie to trafią na lustro i klapę.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z teatru o godzinie 21:30 w sobotę stali na rydza śmigłego naprzeciwko monopolis a  drugi patrol już zwijał się pomiędzy zielpolem a energetyką. Czy przypadkiem w instrukcji nie ma że pomiar musi być dokonywany przy świetle dziennym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Voldemort napisał:

  

A w przeddzień Walentynek na Rzgowskiej wysuszyli, też jest 50km/h… Dla nieznających taryfikatora polecam trzymać się jednak poniżej przekraczania o 30km/h :cry:
Nawet nie szalałem, rozpędzałem się płynnie i dostojnie niczym e-Boxer, dowód w załączeniu.

 

Melduję przechwycenie Świń, jak tylko wejdzie porządne umycie to trafią na lustro i klapę.

image.png

 

Ciekawe kiedy odpowiednie służby wpadną na pomysł, żeby pobierać takie wykresy razem z trasą pojazdu, zupełnie bezprzewodowo i poza świadomością właściciela...i wtedy bilecik prosto do domu :biglol:

Jak okleisz to dawaj tutaj foty!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Ciekawe kiedy odpowiednie służby wpadną na pomysł, żeby pobierać takie wykresy razem z trasą pojazdu, zupełnie bezprzewodowo i poza świadomością właściciela...i wtedy bilecik prosto do domu :biglol:

Jak okleisz to dawaj tutaj foty!

Już wpadły, patrz ISA…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 17:13, Neutrino33 napisał:

 

Ciekawe kiedy odpowiednie służby wpadną na pomysł, żeby pobierać takie wykresy razem z trasą pojazdu, zupełnie bezprzewodowo i poza świadomością właściciela...i wtedy bilecik prosto do domu :biglol:

Jak okleisz to dawaj tutaj foty!

 

Obawiam się, że może być kwestią czasu jak zaczną przychodzić wezwania do zapłaty na podstawie e-trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...