Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz odśnieżałem samochód po jeździe

bo porządny jesteś.. ja nie odśnieżyłem po jeździe i rano w garażu miałem powódź małą ;)

ja dziś odpadam.. cały dzień jeździłem w kopnym śniegu a trasa z ujazdu do tuszyna przez czarnocin jest chwilowo ciekawsza niż rajd szwecji :twisted: był tylko jeden kozak który cisnął 80kmh jak go wyprzedzałem- pomarańczowy gimbus :facepalm: nie wiem czy z dziećmi ale kierowca albo miał bardzo duże jaja albo malutki mózg ;) do tego rano skopałem maybacha misztala :D z nim samym za kierownicą a po południu z ciekawszych to jakiś cicvic z naklejką 'street terror' :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu Michała Kościuszki na fb znalazłem coś takiego:

I wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment : ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE JAZDY MICHAŁA KOŚCIUSZKO! Już w najbliższą niedzielę 27.01.2013 będzie można sprawdzić swoje umiejętności jazdy samochodem w zimowych warunkach, porozmawiać z instruktorami, zapisać się na szkolenie i wreszcie spotkać się z samym Michałem Kościuszko. SJMK będzie otwarte w godzinach od 10.00 - 16.00, aby zapisać się na jazdę napisz maila na biuro@sjmk.pl z imieniem, nazwiskiem oraz numerem kontaktowym -UWAGA tylko osoby zapisane będą mogły wziąć udział w przejazdach. DO ZOBACZENIA!

 

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a po 23 Pani z pługa jak nas zobaczyła to od razu telefon w rękę złapała. Może dlatego, że jeździliśmy wokół niej ;)

 

 

Dzięki za spota, kuźwa zimno było. Na mieście jazda niestety słabo wypada, niech dowali śniegu to będzie bajka :)

Edytowane przez miszozon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...