Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje, czy w Lodzi mozna gdzies moze kupic Millersa CFS 5w40? Ewentualnie moze ktos do czwartku bedzie u Carfita? ;)

Czekaj, zaraz Carlos zleje Ci swój, przecież i tak nie będzie na nim jeździł :mrgreen::P

 

 

A wracając do tematu, to kurna nie przyjadę... wszystko w piddu :evil::evil::evil:

Uczyć się babie zachciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego na przejazd do WRO w czwartek w celu oglądnięcia i zakupu WRX-a. 791-004-125

to znaczy, że co? że ma niby z Tobą pojechać, wywalić kasę na paliwo i jeszcze ten ktoś ma Ci auto zakupić drogą kupna? ;):mrgreen:

misza, ja wstępnie na strzelnicę się wpisałem

Dear All, z piątkowej impry niestety odpadam, siła wyższa...

ale pijta ile wlezie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelnica dobra rzecz. Jak termin ustalicie i będzie ok to tez się piszę. Do tej pory byłem raz przy okazji firmowego wyjazdu na takiej profi strzelnicy z podobnym sprzętem jak tu i powiem wam że można się zdziwić :shock: . Odrzut przy wielu z tych maszynek przy złym strzale może wybić bark albo conajmniej go fajnie pokolorować na fioletowo.

 

Frajda i rywalizacja jest rewelacyjna :!: , przy tym miejsce na szyderę i kupę śmiechu idealne 8) , szczególnie jak zostanie zakończona w jakims lokalu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...