Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Już się nie mogę doczekać Ustawki piwnej :) Tym razem nie będę już pracować w nocy więc będę mógł się spokojnie napić :D

Do ustawki jednak jeszcze trochę czasu, więc co powiedziecie żeby wystartować jako Fani Subaru w Łódzkiej kartingowej lidze klubów i fanów aut, który odbędzie się na GoKart Arenie?

dokładne info z facebooka:

Witajcie!

Nie dużo trzeba nam było mówić, aby zorganizować w Łodzi zawody kartingowe w których o puchar powalczą reprezentanci konkretnych marek samochodów - członkowie klubów, forów i pasjonaci konkretnego auta!

Startujemy więc z pierwszą tego typu imprezą.

Poniżej regulamin ogólny i warunki udziału w Lidze:

 

CO ZROBIĆ ŻEBY WYSTARTOWAĆ?

- Należy zebrać czteroosobową reprezentację swojego forum/klubu fanowskiego danej marki/modelu auta (można wystawić kilka reprezentacji z konkretnego forum/klubu).

- Do dnia 31.07.2012 zapisać swój team w biurze toru (GOKART ARENA Łódź, Smugowa 19) uiszczając opłatę 400pln za udział drużyny w Lidze.

...I JUŻ:)

 

ZASADY LIGI:

- Zgłoszone zespoły zostaną rozlosowane do grup kwalifikacyjnych (ilość grup i liczba zespołów w grupie uzależniona od ilości zgłoszonych drużyn)

- Pierwsza runda odbędzie się 12.08.2012 o godzinie 10:00

- Terminy kolejnych rund zostaną podane niebawem

- Każdy team powalczy na torze w bezpośrednim pojedynku z innym zespołem o jak najlepsze czasy okrążenia. Każdy pojedynek trwa 7 minut.

- Na tor wyjeżdżają grupy 4 osobowe (po 2 reprezentantów każdego teamu) - Dokładne zestawienie par podamy po zamknięciu listy zgłoszeń do Ligi.

- Punktujemy następująco - 1 czas = 3pkt. / 2 czas = 2pkt. / 3 czas = 1pkt.

- Po każdej rundzie drużyny zdobywają punkty w swojej grupie. Po zakończeniu fazy grupowej przyjdzie czas na półfinały i finał. O zasadach poinformujemy po zakończeniu fazy grupowej.

 

CEL LIGI:

- dobra zabawa i rywalizacja z fanami innych marek/modeli samochodów:)

 

KONTAKT i PYTANIA:

- 515-515-715

- kontakt@gokartarena.pl

 

Jak na razie lista chętnych wygląda następująco:

1.Niebo

2.w3rti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się będę dziś musial wybrac do Sącza... ma ktos cos do przekazania? odebrania? chce się przejechać towarzysko? (Edwin jeszcze na urlopie, ale pewnie będe zostawał do wtorku)... zacząlem iskrzyć z hamulcy i zaraz będę hamował samymi tłoczkami, sytuacja zrobiła się "pilna" :) wyjeżdżam najprawdopodobniej ok 13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos chłopie ty częściej zmieniasz klocki niż ja tankuje :shock:

 

Carlos słyszałeś już że mi się białas zajarał :lol: ? dobrze że gaśnica była pod ręką :twisted: , bo hasło dzida i ogień przybrało zbyt dosłownego znaczenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos chłopie ty częściej zmieniasz klocki niż ja tankuje :shock:

 

Carlos słyszałeś już że mi się białas zajarał :lol: ? dobrze że gaśnica była pod ręką :twisted: , bo hasło dzida i ogień przybrało zbyt dosłownego znaczenia 8)

 

dasz wiarę że jak tylko przeczytałem o Twoim przypadku, zlazlem na dół do garażu obejrzeć swojego pod maską :lol: - to jakaś fobia :lol: nie zazdroszczę, ale to kolejne mocne przezycie budujace doświadczenie w uzytkowaniu subaru :lol::lol::lol:

 

wczoraj wyjechałem na maisto wieczorem, i podjeżdża koleś na motorze i krzyczy że mi się tarcze palą :shock: ...spaliłem głupca i mówie "...tak ma być 8) " - zjechałem kolcki do zera - tarło metal o metal :lol::lol:

 

-- 23 lip 2012, o 18:26 --

 

Panowie i Panie

może jakaś wizyta w stoilcy na :arrow:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... 1#p1673491

 

 

jest plan na fajny wypad to Stolycy, potrzebne są tylko chęci :) proponuję wypad 2 dniowy z pt na sobotę , w piątek pojeździmy , a wieczorem "pogrylujemy" (znajdziemy jakiś tańszy hotelik:) ) , powrót w sobotę... proponuję termin 17-18 sierpnia...

 

zakładam że min to 8 osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...