Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

ale teraz to chyba jeszcze nie silnik. Podejrzewam pompe paliwa bo rozrusznik kręci ładnie, iskra jest tylko odpalić nie chce. Dzisiaj będę z tym walczył, żeby na NMnP pojeździć GTekiem a nie Swiftem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie. Faktycznie spocik wypadł okazale. Już myślałem, że moje maleństwo nie załapało się do spotalbumiku ale jest na ostatniej fotce choć tylko dupcia. Aha, info dla Was wszystkich w sprawie praktycznych gadzetów SUBARU. Zostało jeszcze troszkę aparatów foto Nikona w sklepiku Subaru. Nie chodzi tu o reklamę ale to naprawdę fajny aparat, robi ładne fotki i ma wygrawerowany napis Subaru i logo. Nie sitodruk tylko głęboka grawerka na korpusie. Nieliczne pozostałości po Plejadach. To jest Nikon L20 i kosztuje tylko 250 zł. w komplecie jest karta 2GB. Mocno limitowana edycja. Sam mam takiego (i spora część rodziny). Jak kogoś to interesuje to zapraszam do ATZ-u na Tuwima. Do obejrzenia na www.sklep.subaru.pl Reszta gadzetów to tylko gadzety ale aparacik naprawdę polecam. Pozdrowionka.

 

-- Cz wrz 16, 2010 8:58 pm --

 

Zapomniałem dopisać, że pracuję w ATZ-cie, gdzie mieści się też internetowy sklepik subaru sklepik więc wiem co to za sprzęt i ile go zostało a nie, że tak sobie coś polecam bo gdzieś usłyszałem. Tak więc ciągnijcie ku mnie w sprawach sklepikowych i części. Może się przydam. Nie zajmuję się serwisem tylko klamotami. Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałbym zdrową VF36 z downpipem i kolektorem w dobrej cenie

Docencik12, no i się doigrałeś :wink: :mrgreen:

No tak, od razu z grubej rury. ATZ jest dystrybutorem SIP-u więc raczej nie zajmujemy się dobieraniem niefabrycznych części lub tuningiem. Preferuję dobór wg nr VIN lub postaram się pomóc w drobnych modyfikacjach. Sorki jeśli kogoś zawiodłem np. Carlosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy temacik - dziękuję za gratulacje. Jak widać, kolejni Subaromaniacy się rodzą co jest bardzo pocieszające ;)

Druga sprawa - szkoda że nie załapałem się na tak liczny spocik. Tak liczny był ostatnim razem chyba rok temu w zimę w Manufakturze.

O ile mnie pamięć nie myli - średnio raz na rok odbywają się tak liczne spotkania, więc niestety w tym roku to już chyba nie mamy co liczyć na tak dużą frekwencję...ale chciałbym się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie w temacie, ale może podpowiecie...

 

Poszukuję parkingu, koniecznie strzeżonego, w okolicy stadionu Orła Łódź czyli ul. 6 Sierpnia lub gdzieś po drodze jadąc od strony Tomaszowa Mazowieckiego. Tak do maks. 1 km, by resztę trasy pokonać na piechotę. Warunek - parking otwarty w niedzielę i nie za 100 zł za dobę :) .

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie w temacie, ale może podpowiecie...

 

Poszukuję parkingu, koniecznie strzeżonego, w okolicy stadionu Orła Łódź czyli ul. 6 Sierpnia lub gdzieś po drodze jadąc od strony Tomaszowa Mazowieckiego. Tak do maks. 1 km, by resztę trasy pokonać na piechotę. Warunek - parking otwarty w niedzielę i nie za 100 zł za dobę :) .

 

Dziękuję.

 

Na samej ulicy 6 Sierpnia jest parking strzeżony :idea: Jak skręcisz w prawo z Al. Włókniarzy w 6 Sierpnia kieruj się prosto, parking będzie po lewej stronie ulicy, prawie naprzeciwko Urzędu Skarbowego (poznasz, bo ładny budynek :wink: ). Na stadion Orła będziesz miał jakieś 10 min tempem spacerowym. Niestety cen nie znam i nie wiem, czy jest czynny w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro spoty pod względem liczności samochodów wyglądają tak kolorowo to może nieskromnie się zaoferuje co by kiedyś jakieś foty pocykać? Mam parę niezbędnych sprzetow, odrobinę doświadczenia, tylko ze od dłuższego czasu kompletnie mi się nie chce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...