Skocz do zawartości

ograniczyli nas do 50km/h


kubas

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do USA, tu wszyscy grzecznie tyle co na znaku :-) RILI

 

Wierze... dziwni ci Amerykanie :P

Slyszalem ze inne narodowosci lubia sie tam wylamywac i probuja sie przebijac przez dziki tlum pedzacy 50mph :D, Polacy przedewszystkim :P

 

w Kanadzie drogi są pełne "uprzejmych" ktorzy jak widzą ze ktoś jedzie wiecej niz na znaku to dzwonia na najblizszy posterunek drogówki :evil: i jest to dosc powszechne w Kanadzie

a to ze Polacy sie wyłamują to tez fakt :twisted: i to tez jest powszechne :twisted: /przypuszczam ze nie tylko w Kanadzie :twisted: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do USA, tu wszyscy grzecznie tyle co na znaku :-) RILI

 

Wierze... dziwni ci Amerykanie :P

Slyszalem ze inne narodowosci lubia sie tam wylamywac i probuja sie przebijac przez dziki tlum pedzacy 50mph :D, Polacy przedewszystkim :P

 

w Kanadzie drogi są pełne "uprzejmych" ktorzy jak widzą ze ktoś jedzie wiecej niz na znaku to dzwonia na najblizszy posterunek drogówki :evil: i jest to dosc powszechne w Kanadzie

a to ze Polacy sie wyłamują to tez fakt :twisted: i to tez jest powszechne :twisted: /przypuszczam ze nie tylko w Kanadzie :twisted: /

 

To strasznie donosiciele z tych Kanadyjczykow :evil:

Czytalem ze szwajcarscy kierowcy rowniez donosza jak widza za szybko jadace auto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie donosiciele z tych Kanadyjczykow

no dokladnie,ale powiem Ci ze moze tak do konca to to nie jest glupie,bo podczas mojego 2 miesiecznego pobytu w tym pieknym kraju nie przypominam sobie zadnego wypadku :wink:

pamietam jak ze starszym wracalem wieczorem hajłejem i koło nas jeździl dziwnie zachowujacy koleś /tzn co chwila zmiana pasu,siedzenie na zderzaku itp/ i wystarczylo tylko blysnąc samą lampa blyskową od aparatu i kolo sie od razu uspokoił :wink:

tak wiec moze w tym szaleństwie jest metoda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to temat na poważniejszą dyskusję, ale moim zdaniem to świadczy tylko o czymś niedobrym co się dzieje z prawem, dlaczego to mam swoją teorię ale to duzy OT.

 

Swoją drogą jeszcze 30 lat temu w wielu krajach w ogóle nie było ograniczeń prędkości. Ale kryzys paliwowy załatwił sprawę... wcale nie bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem jednak cały czas przeciw temu ograniczeniu i tyle...ale tak jadąc po mieście to zauważyłam,że nie za bardzo ludzie stosują sie do tych 50...raczej da sie wychwycić gdzie bedzie postawiony videoradar,a wóz policyjny to przeważnie stoi w tych samych miejscach (tak jest u mnie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA mają 50 ale mil a nie kilometrów a to bedzie róznica. A tak wogóle u mnie nie ma fotoradarów policje też zadko widuje no chyba ze wieczorem jak nie przejde po pasach to sie doczepią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...