Skocz do zawartości

Uszkodzona listwa/ uszczelka drzwi


Kuba_Don

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Yaros napisał:

Szukaj pod nazwą listwa zgarniająca i nie ograniczaj się tylko do outbacka H6, wszystkie legacy oraz outbacki z tej samej generacji mają takie same listwy.

Dzięki za podpowiedź bo nawet nie wiedziałem dokładnie jak nazywa się „ta część” -> listwa zgarniająca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WOJO napisał:

Miałem do samo. To częsta przypadłość. Izopropanolem dobrze odtłuścić powierzchnię i od wewnętrznej strony podkleić klejem do szyb. Działa już kilka lat.

Jak spojrzysz dokładnie na zdjęcie to(mam nadzieję) widać, że kawałek tej wiszącej gumy skrócił się/skurczył. Naciągałeś ten kawałek, żeby zrównać z końcem listwy w drzwiach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba_Don napisał:

Jak spojrzysz dokładnie na zdjęcie to(mam nadzieję) widać, że kawałek tej wiszącej gumy skrócił się/skurczył. Naciągałeś ten kawałek, żeby zrównać z końcem listwy w drzwiach?

U mnie się nic nie skurczyło. Podgrzej delikatnie i powinno dać się wydłużyć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Trochę odgrzewany kotlet ale w końcu zebrałem się i przykleiłem uszkodzoną listwę:thumbup: Nie znalazłem do kupienia na rynku wtórnym( jeden gość miał ale podobno długo nikt nie pytał o to i wyrzucił :() Tak czy inaczej naprawiłem jak potrafiłem. Zobaczymy na jak długo:D Moim zdaniem na żywo wygląda lepiej niż na foto ;) 

97759BDE-1209-448C-95FE-1CB3F0B2E4F3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym zaktualizować temat listwy:) Porzuciłem temat klejenia:P Udało mi się znaleźć używkę w dobrym stanie i mam już zakupioną „nową/starą” listwę, pytanie tylko jak zdjąć tą która jest w aucie. Czy ktoś może demontował listwę w subaru OBK III kombi (lewy tył)? Mile widziany jakiś tutorial:D:icon_205:najlepiej z fotkami;):)

Edytowane przez Kuba_Don
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Oddałem auto do lakiernika. Wcześniej gdzieś cudem kupiłem 4 listwy we w miarę dobrym stanie, pokleiłem te plastikowe trzymania, gdzie przykręca się śrubkę pod gumą. Lakiernik urwał mi wszystkie cztery listwy, i pogiął je przy okazji. W związku z tym poszukuję takich listw zgarniających do Legacy/Outback III. Może ktoś ma zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...