Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Otwock–bunkry–Czarci Dół–żwirownia Kołbiel (24 sierpnia)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, koziolek napisał:

Pojedziesz pojedziesz, jakaś wstępna diagnoza jest?

Dopiero laweta wieczorem, wczoraj padla na amen wogóle nie pali (nie akumulator). Wiązki albo komp. Chcę przy okazji zrobić pare modów, snorkel, led bar, felgi z A/T, przeniesienie kompa do schowka, bagaznik... zobaczymy ile to potrwa bo budżet kruchy, wszystko uzaleznionie jak sie silnik czuje. Niemniej nie wygląda to wszystko najlepiej wstepnie.

  • Super! 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Infra napisał:

Dopiero laweta wieczorem, wczoraj padla na amen wogóle nie pali (nie akumulator). Wiązki albo komp. Chcę przy okazji zrobić pare modów, snorkel, led bar, felgi z A/T, przeniesienie kompa do schowka, bagaznik... zobaczymy ile to potrwa bo budżet kruchy, wszystko uzaleznionie jak sie silnik czuje. Niemniej nie wygląda to wszystko najlepiej wstepnie.

Oby jak najmniej było do zrobienia ! 
Ratuj świniaka ! i tak jak @koziolek pisze najpierw auto potem mody... 

Trzymam kciuki aby było wszystko gites z nią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, do 19/10, jest jeszcze bardzo dużo czasu. Wszystko po kolei w swoim czasie. Najważniejsze, żeby The Black Pig wróciła na szosy w dobrej formie, dając @Infra frajdę i radość. I za to wszyscy mocno trzymamy kciuki:)

  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to u mnie zawsze miejsce jest - robie wszystko aby mieć czas pohasać z Wami 19/10.

kupiłem dziś koszulke ze świnka i takim dużym logo Subaru na plecach, ale trochę za ciasna, choć XXL. Schudne do 19/10.

Zamówiłem tez komp[let naklejek swinkowych.

GR

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GregorWOT napisał:

jakby co to u mnie zawsze miejsce jest - robie wszystko aby mieć czas pohasać z Wami 19/10.

kupiłem dziś koszulke ze świnka i takim dużym logo Subaru na plecach, ale trochę za ciasna, choć XXL. Schudne do 19/10.

Zamówiłem tez komp[let naklejek swinkowych.

GR

Wyścig zbrojeń :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GregorWOT napisał:

kurde, jakiś klawisz mi się nie kliknął - nie partrzcie na ten błąd ort. To komp nie ja.

G

Jak człowiek czyta takie fajne posty, że się ludziom chce z nami po kraju tłuc, to nie zwraca uwagi na takie ortograficzne drobiazgi :ok:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mattipk napisał:

Dlaczego? Myślałem że im więcej kunia i momentu (?) tym lepiej czy to błędne myślenie?

Z reguły w terenie potrzebna jest moc i zarazem niska prędkość dlatego reduktor jest wspaniałym rozwiązaniem.

W turbo aby mieć zapas mocy trzebe je napompować co za tym idzie wzrasta prędkość i proszenie się o kłopoty ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Z reguły w terenie potrzebna jest moc i zarazem niska prędkość dlatego reduktor jest wspaniałym rozwiązaniem.

W turbo aby mieć zapas mocy trzebe je napompować co za tym idzie wzrasta prędkość i proszenie się o kłopoty ;) 

Hm, czy w związku z tym przyszłością są elektryki/hybrydy w terenie? Nigdy nie jeździłem w terenie, teraz mnie naszła taka rozkmina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Elvisiak napisał:

Hm, czy w związku z tym przyszłością są elektryki/hybrydy w terenie? Nigdy nie jeździłem w terenie, teraz mnie naszła taka rozkmina

Tutaj głównym problemem może być możliwość wyizolowania układów elektrycznych przy np. brodzeniu. Choć faktycznie momentu ci tu pod dostatkiem. Nie wiem jeszcze jak z "dozowaniem" tego momentu przy pokonywaniu przeszkód? W silnikach elektrycznych przyrost momentu od obrotów jest niemal 0/1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...