Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Otwock–bunkry–Czarci Dół–żwirownia Kołbiel (24 sierpnia)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Infra!!!!

Koniecznie zreaktywuj bolida. Pokazal że nie straszne mu to i owo. Będzie jeździł co najmniej jak amfimbią. Fajny miąl odgłos silnika. Nieźle muczał. To pewnie zasluga fajnego tłumika? Mój czerwony dziś rano coś padl. Przez tydzień nie będę go potrzebowal ale zaraz ide ładować mu zasilanko.

G

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 11:22, GregorWOT napisał:

Infra!!!!

Koniecznie zreaktywuj bolida. Pokazal że nie straszne mu to i owo. Będzie jeździł co najmniej jak amfimbią. Fajny miąl odgłos silnika. Nieźle muczał. To pewnie zasluga fajnego tłumika? Mój czerwony dziś rano coś padl. Przez tydzień nie będę go potrzebowal ale zaraz ide ładować mu zasilanko.

G

Dzięki, co do mruczenia to ma kwasowe tłumiki końcowe na zamówienie i wycięty kat, jestem zadowolony jak na wolnossaka ;) Reaktywacja bardzo powoli trwa, masa wydatków, opiekun warsztatowy Świnki jeszcze na urlopie ale czarnulka już u niego stoi i jest wstępnie oglądana. Z tego co wiem to komputer/ wiązki padły. Ale jeszcze dokładnie silnika nie obejrzeli.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 08:47, koziolek napisał:

Gdybyś naprawdę mocno chciał, to mogę Ci wysłać szablon i se do błotnika przyłożysz emoji41.png

Dziekuje ale temat nie jest aż tak pilny.

Jak to nie będzie problem to może mógłbyś do Zamościa zabrać no chyba że zobaczymy się wcześniej :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...