Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrc-fanie to moje po prostu marzenie [zara po wrx-ie] wielkie niespelnione marzenie. Chociaz wrc-fanie jeszcze w styczniu nie wiedzialem nic kompletnie o subaru i jakby mi ktos wtedy rzekl ze juz w lutym zasiade za kierownica imprezy kombi [wszak tylko] to bym go obśmiał od dołu do góry i spojrzal na niego jak na wariata. A tu patrz juz 4 miechy jezdze tak fajna bryczką. Corvettą jezdzilem troche w Kanadzie u brata jak tam bylem. Smak i zapach takiego zdarzenia zostaje na lata całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś na temat :twisted:

subaru impreza 2008 sport pack

Cytat z artykułu: "Subaru Tecnica International w zaciszu swoich biur projektowych dopracowuje zapewne wersję STI nowej Imprezy. Póki co, przygotowano fabryczny zestaw stylistyczny, mając poprawić prezencję kontrowersyjnego następcy legendy. Czy ten zestaw zaspokoi nadszarpnięte zaufanie fanów Imprezy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś na temat :twisted:

subaru impreza 2008 sport pack

 

GAAAAAAAAAAAAA! To już było zylion razy i było na forum już zylion razy o tym, że to już było zylion razy :!: :roll: :neutral:

 

Ludziska, czytajcie to, co jest w wątku, a nie klepcie to, na co trafiliście w sieci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat od początku i jakoś to ominąłem?

Niemożliwe

 

Zajrzyj chociażby na poprzednią stronę.

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=467323#467323

 

Tam były zdjęcia tego "sport packu". A o tym, że oddzielny zespół opracowuje STI tak NASIOC, jak i za nim nasze forum, pisze w tym wątku od dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek, Corvetta jest alternatywą dla Imprezy? W pewnym sensie tak jako samochod z duszą, jako przyjaciel i kompan w podróży. Porsche tez do tej trójki należy.. W pewnym sensie jako auta kultowe, dla fanów, dla wielbicieli wyrafinowanego smaku i gustu. To jak :siedem cudów świata". Już kończe ............ pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...