Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra....

Otóż zdarzyło mi się widzieć nową Imprezę na żywo i muszę powiedzieć, że.....jest to bardzo ladne auto. Oczywiście odżegnuje się od dotychczasowego wygladu imprezynki i jest zupełnie innym autem ale w mojej opinii bardzo udanym stylistycznie. Swoją drogą fotografa Subaru należałoby powiesić za....coś bolesnego ;) Niemniej jednak:

- samochód jest dużo większy w środku

- ma dynamiczną linię nadwozia

- wnętrze jest bardzo ładne i komponuje się z nowymi modelami Subaru.

Myślę, że wielu z Was zmieni zdanie po zobaczeniu na żywo. To zupełnie inny samochód niż na zdjęciach. Niestety nie mogłem się nim przejechać (bo właśnie zjechała z taśmy produkcyjnej ;) i nie wiedzieć czemu nam nie dali... :mrgreen: ) ale Dyrekcja jeździła i twierdzi, że samochód jest po prostu lepszy. Pozostaje mi w to wierzyć aż do września (wtedy mój samochód przyjedzie) i będę zeznawał dalej. Podkreślam, dla tradycjonalistów Imprezowych to lekki szok stylistyczny ale samochód jest bardzo ładny i nie stracił pazura (a mówi to facet, który najbardzoej ukochał sobie GT ;) ). Jest po prostu inny.

OK. teraz możecie mnie zlinczować ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, oby tak było jak piszesz, oby. :roll:

 

Od dłuższego czasu informuje , że nowa Impreza to ładne auto :razz: a Evo X nawet sie nie umywa do nowego Sti to mi nie wierzą :!: :mrgreen: Subaryta musiał aż na linie produkcyjna dotrzec żeby bezpośrednio , na gorąco zrelacjonować , że to co widział to ładne auto :razz: Moze to pomoze uwierzyc :!: a jeszcze w dieslu 6l na 100km :razz: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyłączam się do lobby antybrewkowego. Brewki uważam za reprezentanta wieś tuningu i to charakterystycznego głównie dla tuningu dwudziestoletnich niemieckich wozów

wszyscy jestescie inna liga, mi to nigdy nie przeszkadzało,niech se robią co chcą,ich auta,nie przeszkadza mi to.

 

...jest to bardzo ladne auto.

jako auto jest ładne. ALE NIE JAKO IMPREZA :!: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako auto jest ładne. ALE NIE JAKO IMPREZA

Zaprawdę powiadam Ci - MARUDZISZ ;) a od tego już jest Maruda, więc przestań ;)

Tak jak napisałem - jest inna, bardzo inna ale w mojej opinii oddaje charakter (ek ;)) Subarowy i przy okazji pokazuje, że jako marka nie zatrzymailśmy się w połowie lat 90 :D Po prostu zaczekaj aż zobaczysz ją na żywo - jest diametralnie inna od fotek (które powinny być natychmiast zamkniete dla oka bo tylko drażnią)

Przemeq, widziałem wolnegossaka ale w produkcji był WRX (ino nie było czasu coby doczekać aż zjedzie ;) ) Fotki mam i jak wrócę do domu to wrzucę na forum.

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - jest inna, bardzo inna ale w mojej opinii oddaje charakter (ek ;) ) Subarowy i przy okazji pokazuje, że jako marka nie zatrzymailśmy się w połowie lat 90 :D Po prostu zaczekaj aż zobaczysz ją na żywo - jest diametralnie inna od fotek (które powinny być natychmiast zamkniete dla oka bo tylko drażnią)

 

Subaryta, lejesz miód na moje serce. Bo miałem już chwile poważnego zwątpienia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko na żywo na to inne auto, choć już nieprofesjonalna fotka jest zdecydowanie lepsza niż folderówka ;) Ja mam takie zdjęcia "z przyczajki" ;) także nie mają najlepszej jakości ale myślę, że oddają zamysł. Wrzucę je ok. 21

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...