Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmm.....jedna z opinii:

 

the thing can run 10 sec 1/4 miles , but that new body still looks like crap.

jak "crap" to nie, raczej jak zdechła ryba do góry brzuchem. W białym tym bardziej. Tych malutkich kółeczek na rogach tej vanovatej karoserii to prawie nie widać, nawet jakby tam 33" wstawili to i tak by to nic nie dało...

 

EDIT: cholera, faktycznie od miłości do nienawiści to niedaleko jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FUKS, znaczy się emblemat z ebaya czy import z US :P

Rozwiń, jak możesz, nie trybię... :???:

 

Piłeś coś? :wink:

 

na ebayu możesz kupić różowe emblematy no nie : )

 

Kalixt to, że się wyróżniało było właśnie jednym z aututów popularności imprezy "patrz to ta impreza WRC jedzie :shock: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak napisał Przemeq, że nowa Impre....tfu Subaru Stypa MY 08, jest taka miękka i nie jest to już w żadnym razie "pasztet STi", to dla mnie to coś traci już rację bytu. Wolałbym za mniejsze pieniądze kupić Passata ze 170 konnym dieslem i skrzynią DSG. Na ulicy będzie szybszy, le[piej hamujący, wygodniejszy, bardziej pakowny i duuużo bardziej ekonomiczny od tegoż dziwadła. Strata na wartości też będzie mniejsza po roku czy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalixt to, że się wyróżniało było właśnie jednym z aututów popularności imprezy "patrz to ta impreza WRC jedzie :shock: "

 

A ja myslalem, ze to co wyroznialo Impreze to swietne wlasciwosci jezdne, zawieszenie, osiagi...itp

 

Dlatego wlasnie pisaliscie, ze macie gdzies jej archaiczne wnetrze bo to co sie liczy to jazda....

 

A teraz sie okazuje, ze to wyglad i niebieski kolor byl wyroznikiem....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalixt spójrz na zdjęcie my06 i my08 co widzisz?

 

Dla mnie to auto w tym nadwozi straciło swoją magie, choć może jeździć lepiej niż poprzednie (w co wątpie na seryjnym mietkim zawiasie - info by przemq ;) )

 

 

Fuks a znasz jakiś inne sklepy i giełdy niż allegro.pl i tesco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Jak patrze na MY06 i MY08 to mysle sobie tak. Subaru zrobilo model bardziej przystepny, dla szerszego grona uzytkownikow. Poprzednia Impreza byla przeznaczona dla ograniczonego kregu a ta ma byc bardziej "wszechstronna". Czy to cos zlego ?

 

Dla fanow - tak. Ale moze z samych fanow ciezko wyzyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia Impreza byla przeznaczona dla ograniczonego kregu a ta ma byc bardziej "wszechstronna". Czy to cos zlego ?

 

skoro już pytasz...

 

 

 

TAK :!: :mrgreen:

 

"jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego." Poza tym do wszystkiego to jest legacy, ew. outback. :wink: I w ramach stosowalności przysłowia powyżej i tak nieźle sobie radzi. WRX nie miał być "do wszystkiego", bo po co komu taki WRX :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akarso,

 

"Subaru of America, Inc. today reported its best September sales in 20 years with a total of 16,457 units, up two percent from the same period last year. Sales of the all-new 2008 Subaru Impreza lead the way by posting the line's best September sales total in the company's history."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akarso,

 

"Subaru of America, Inc. today reported its best September sales in 20 years with a total of 16,457 units, up two percent from the same period last year. Sales of the all-new 2008 Subaru Impreza lead the way by posting the line's best September sales total in the company's history."

no pewnie - kolana miękną z wrażenia. Marketingowe sukcesy zawsze na mnie jakoś tak działają że aż... aż się ciepło robi i motyle w brzuchu, rozumisz.

 

Zważ zresztą że mówiłem o WRX-ie, niech tam sobie normalna impreza będzie bezpłciowym toczydłem bez wyrazu, nigdy jakoś o laury w konkursach piękności nie startowała. Ale z tego dupowozu to mogli by zdjąć znaczek WRX, choćby przez wzgląd na szacunek dla, było nie było, legendy (Panie swieć nad jej duszą). Estiaja niech tylko zostawią, skoro jako tako jeździ... zresztą co mnie to obchodzi, skoro następne i tak pewnie będzie audi :twisted:

 

EDIT: "Subaru of America", ahaa... no to już nie będę się wyzewnętrzniał, ale przyczynek do szyderstw kolejnych mamy jak na dłoni, jakby kto chciał wykorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akarso,

 

"Subaru of America, Inc. today reported its best September sales in 20 years with a total of 16,457 units, up two percent from the same period last year. Sales of the all-new 2008 Subaru Impreza lead the way by posting the line's best September sales total in the company's history."

 

To tylko kolejny dowód na to, że "gorszy pieniądz wypiera lepszy" i tyle ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akarso,

 

"Subaru of America, Inc. today reported its best September sales in 20 years with a total of 16,457 units, up two percent from the same period last year. Sales of the all-new 2008 Subaru Impreza lead the way by posting the line's best September sales total in the company's history."

 

Coż, mogę tylko powtórzyć to, co napisałem w tym temacie parę stron temu:

 

Ponoć miliony much też nie mogą się mylić, ale czy to powód by zmieniać nasze preferencje kulinarne?

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, jarmaj, niemniej jednak FHI moze sie teraz pocieszac, ze cel zostal osiagniety: sprzedaz wzrosla ;)

 

No i pewni niszczyciele sprzętów nie będą na gwarancji im zawracać makówki bo go nie kupią :P

 

Obstawiam że wzrosłą i to najmniej dwukrotnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka miękka

 

Lucek - ekspertem nie jestem, dlatego nie będę ferował wyroków. Polecam jedynie kierowcom rozpędzić się do 60 km/h i zrobić parę szybkich ruchów kierownicą raz w prawo, raz w lewo. I wszystko będzie jasne :twisted:.

 

PS Tylko wcześniej każcie dzieciom wysiąść, bo inaczej tylna kanapa będzie do prania :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka miękka

 

Lucek - ekspertem nie jestem, dlatego nie będę ferował wyroków. Polecam jedynie kierowcom rozpędzić się do 60 km/h i zrobić parę szybkich ruchów kierownicą raz w prawo, raz w lewo. I wszystko będzie jasne :twisted:.

 

PS Tylko wcześniej każcie dzieciom wysiąść, bo inaczej tylna kanapa będzie do prania :mrgreen:.

 

Przemeq , wysiadłeś z tej swojej" trzęsidupy" (sti MY06) na spreżynach prodrive i po minucie wsiadłeś do nowego pachnącego wrx (wersja dla normalnych :mrgreen: ) no to co Ty chciałes mieć za odczucia :?: Wsiądz sobie do gokarta i wykonaj pare szybkich ruchow kierownica....I wszystko bedzie jasne :mrgreen: Ty juz nie wiesz jak jest "normalnie" :cool:

AK

ps.i jeszcze jakies stab. i inne tam takie , uniemożliwiające normalna eksploatacje , dodatki :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...