Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam "zabrali". A może jest na tym forum ktoś, kto sprowadza subaraki z US?

 

ale i tak Rzymu musiałby mu pozwolić wykorzystać jego zdjęcia, bo Rzymu chyba nie sprowadza aut z USA :razz: zabrali jak nic, toć to jawna kradzież :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
no bez kitu a co sprzedałeś je czy je sobie po prostu z forum zabrali

 

Eee tam "zabrali". A może jest na tym forum ktoś, kto sprowadza subaraki z US?

 

:wink: :mrgreen:

 

Chyba faktycznie jest ktoś kto podgląda, bo ogłoszenie ze zdjęciami które robił rzymu jakoś z otomoto wyparowało :cool:

Link już nie działa http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3237151 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że według spekulacji na NASIOC jest to egzemplarz testowy tj. bebechy STI w blachach WRX-a - dla niepoznaki.

 

No i dodam coś jeszcze: WRESZCIE MI SIĘ TO ZACZYNA PODOBAĆ! :cool:

 

Nawet te wsiowe światła jakoś giną w tłumie. A może ten przód nie będzie taki zły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, zaczyna mi się to podobać dlatego, że na dotychczasowych zdjęciach sylwetka imprezy była nijaka i bezjajeczna. A tu jest zwarta i taka "gotowa do skoku". Dodam jeszcze, że dziś spotkałem na ulicy Focusa RS na fajnych białych rajdowych felgach i powiem Wam, że hatchback ma coś w sobie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet te wsiowe światła jakoś giną w tłumie. A może ten przód nie będzie taki zły?

W białym ładnie się komponują, ale w innych kolorach nadal będzie kiepsko. A z przodu wystarczy "zmyć chrom" i też ujdzie, nie żeby mi się od razu podobało :lol:

Felgi się wydaja większe od tych prezentowanych na innych zdjęciach i w istocie poprawiają wygląd.

A co do:

...powiem Wam, że hatchback ma coś w sobie

,to się zgodzę, ale tylko w coupe :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaje.

zwarta i taka "gotowa do skoku

wrc mi na takie wygląda(chyba przez spojler,szkoda ze w STI takiego nie będzie) i dlatego się mi i wielu podoba.

 

hatchback ma coś w sobie

no taaaak ale to mimo wszystko już nie jest sedan. wrzucę Ci jeszcze fołkesa z serwisu tegorocznego elmotu, też mi się podobał:

f1000002qc4.jpg

choć ja walnąłbym go na Martini :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy mieli zdjęcia STI?

:shock:

omójboże idę płakać.

 

Mogę pójść z Tobą, zawsze to raźniej w dwie osoby. :smile:

 

 

Dodam jeszcze, że według spekulacji na NASIOC jest to egzemplarz testowy tj. bebechy STI w blachach WRX-a - dla niepoznaki.

 

No i dodam coś jeszcze: WRESZCIE MI SIĘ TO ZACZYNA PODOBAĆ! :cool:

 

Nawet te wsiowe światła jakoś giną w tłumie. A może ten przód nie będzie taki zły?

 

Poco mieli by tak wszystko maskować, a w środku dawać znaczki STI? To bez sensu, przecież te znaczki w ogóle nie wpływają na osiągi (tak wiem kierowcom testowym, bo inaczej dodają +5KM każdy), ale sporo na spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...