Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrzucając swoje 5 groszy do tej dyskusji o kontrowersyjnych tendencjach projektantów nowej Imprezy:

 

czy nie wydaje wam się, że nowa Impreza jest podobna do starego Saab'a 9-2X Aero??

 

szczerze mówiąc ja mam nieodparte wrażenie, że front obu samochodów jest bardzo podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucając swoje 5 groszy do tej dyskusji o kontrowersyjnych tendencjach projektantów nowej Imprezy:

 

czy nie wydaje wam się, że nowa Impreza jest podobna do starego Saab'a 9-2X Aero??

 

szczerze mówiąc ja mam nieodparte wrażenie, że front obu samochodów jest bardzo podobny

 

Dobrze zauważyłeś podobieństwa saaba i imprezy ale to przecież to samo auto!!!!

 

SAAB 9-2X - model samochodu osobowego marki Saab, produkowanego od 2004 roku w Japonii przez Fuji Heavy Industries (wytwórcę Subaru). Model ten przeznaczony jest na rynek Ameryki Północnej i nie przewiduje się jego dystrybucji w Europie.

 

Nazwę pisze się 92X (czyt.: dziewięć - dwa iks).

Modele Saab 9-2X Linear i Saab 9-2X Aero są to samochody Subaru Impreza 2.5 RS i Subaru Impreza WRX w wersjach kombi, z przestylizowanym nadwoziem. Zasadnicze różnice polegają na zmienionej przedniej i tylnej części nadwozia, w celu upodobnienia auta do innych modeli Saaba. Litera X w nazwie oznacza napęd na cztery koła.

 

subaru_2004-Impreza_Sports_Wagon-006_1.jpg

 

Saab-9-2-Aero-1.jpg

 

subaru_impreza_gx_wagon_2002_01_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO napisał/a:

Dobrze zauważyłeś podobieństwa saaba i imprezy ale to przecież to samo auto!!!!

 

SAAB 9-2X - model samochodu osobowego marki Saab, produkowanego od 2004 roku w Japonii przez Fuji Heavy Industries (wytwórcę Subaru). Model ten przeznaczony jest na rynek Ameryki Północnej i nie przewiduje się jego dystrybucji w Europie.

 

Nazwę pisze się 92X (czyt.: dziewięć - dwa iks).

Modele Saab 9-2X Linear i Saab 9-2X Aero są to samochody Subaru Impreza 2.5 RS i Subaru Impreza WRX w wersjach kombi, z przestylizowanym nadwoziem. Zasadnicze różnice polegają na zmienionej przedniej i tylnej części nadwozia, w celu upodobnienia auta do innych modeli Saaba. Litera X w nazwie oznacza napęd na cztery koła.

 

wszystko się zgadza i mam tego świadomość

Ale w tym momencie rodzi się pytanie w jakim kierunku podąża stylistyka Imprezy. Czy inspiracją są koreańskie wynalazki czy też coś innego.

Zwróć szczególną uwagę na stylistykę grilla.

Na zdjęciu masz Saab'a z 2006 - a jego front nie był podobny do MY06

A teraz masz MY08, którego front jest podobny do Saab'a. Czy to nie przypadkowa zbieżność? Czyżby Saaby 92X sprzedawały się lepiej niż Imprezy w USA? I dlatego MY08 inspirowana jest dorobkiem stylistycznym Saab'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem fanem marki subaru i podobnie jak większość wypowiadających się tutaj na forum nieźle się rozczarowałem nową Imprezą AD2008 i jeszcze przed kilkoma dniami podzieliłbym wszystkie możliwe negatywne opinie jakie wyraziliście.

No właśnie ... jeszcze przed kilkoma dniami, bo nagle zorientowałem się, że auto nawet zaczęło mi się podobać. :shock: a ponoć w rzeczywistości robi lepsze wrażenie, niż na zdjęciach.

 

Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł to sprawdzić osobiście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem fanem marki subaru i podobnie jak większość wypowiadających się tutaj na forum nieźle się rozczarowałem nową Imprezą AD2008 i jeszcze przed kilkoma dniami podzieliłbym wszystkie możliwe negatywne opinie jakie wyraziliście.

No właśnie ... jeszcze przed kilkoma dniami, bo nagle zorientowałem się, że auto nawet zaczęło mi się podobać. :shock: a ponoć w rzeczywistości robi lepsze wrażenie, niż na zdjęciach.

 

Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł to sprawdzić osobiście ...

Witamy na Forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem fanem marki subaru i podobnie jak większość wypowiadających się tutaj na forum nieźle się rozczarowałem nową Imprezą AD2008 i jeszcze przed kilkoma dniami podzieliłbym wszystkie możliwe negatywne opinie jakie wyraziliście.

No właśnie ... jeszcze przed kilkoma dniami, bo nagle zorientowałem się, że auto nawet zaczęło mi się podobać. :shock: a ponoć w rzeczywistości robi lepsze wrażenie, niż na zdjęciach.

 

Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł to sprawdzić osobiście ...

Witamy na Forum....

Trzeba bedzie zrobic w OT "kacik pijanicy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Wprawdzie juz od dawna nie bylem nie bylem na tym forum i dosc dawno nie przegladalem go to chcialbym sie podzielic z forumowiczami kilkoma zdjeciami nowego 2008 WRX, ktore dzis widzialem na zywca i ktore faktycznie niezle sie prezentuje z rzeczywistosci (mimo podobienstwa do Mazdy3 i kilku innych autek tej klasy). Mam nadzieje ze te fotki okaza sie interesujace - np tylnie zawieszenie.

 

Pozdrawiam,

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...