Skocz do zawartości

Elmot 2007


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze przykra historia:

z Rallyonline.pl: ''Bracia Bębenek nadal liczą na to, że uda im się porozumieć ze swoimi dotychczasowymi sponsorami i pojechać w dalszej części sezonu. Zawodnicy z Bochni zaliczyli na Elmocie tylko odcinek testowy, a potem wycofali się z powodu braku środków finansowych.'' :???:

 

Mam nadzieję, że uda im się zmontować budżet (czyt. znaleźć sponsora) bo z tego co wiem, za swoje jeździć nie będą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotos się wycofał zostaje tylko picanto orlen tez raczej się wycofał zostaje tylko rajd orlen (kiedyś warszawski) ale bardziej chodzi o promocję Płocka (te okolice będą) niż rajdów w sumie cieeenko :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotos się wycofał zostaje tylko picanto orlen tez raczej się wycofał zostaje tylko rajd orlen (kiedyś warszawski) ale bardziej chodzi o promocję Płocka (te okolice będą) niż rajdów w sumie cieeenko

A co z Rajdem Polski? Przeciez głównym jego sponsorem do tej pory był Orlen. Mam nadzieję, że przez to, że nafciarzom nagle odechciało się Motorportu nie ucierpi tegoroczna edycja, która powinna wypaść jak najlepiej :???: :sad:

Szkoda Bębenków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z Lotosem to wiem z pierwszej ręki.

I rzeczywiście w tym przypadku jest bardzo nie halo.

No to co im się tak nagle odechciało. :roll: Przecież było ich widać praktycznie wszędzie: rajdy, wyścigi, ćwiartka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co im się tak nagle odechciało. :roll: Przecież było ich widać praktycznie wszędzie: rajdy, wyścigi, ćwiartka...

 

 

Moze na zasadzie... "Dwa grzybki w barszcz..."

Zamiast zajac sie jedna konkretna dziedzina, to rozdrobnili sie na male kawalki i po prostu sie wypalili... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy raczej z pewnego źródła że jeden mistrz przyłapał drugiego mistrza na ...nielegalce, po czym zapowiedział że jeśli tamten wystartuje to zgłosi sprawę. I nagle awaria skrzyni biegów.

 

nie, ja byłem na przełęczy wtedy,i widziełem jakie miny mieli ci belgijscy mechanicy, nie wiedzieli co robić,cos kombinowali ale nie wiedzieli chyba od co chodzi. a takie plotki zawsze się pojawiają. upalać nie ma sensu, chocby z tego powodu ze wszyscy te okolice znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...