Skocz do zawartości

Elmot 2007


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już wróciłem AZ spalił turbinę z ogniem czyli AZ OGNIA było, a ja niestety miałem kolizję z motocyklistą, który mi wyjechał nie wiadomo jak. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i wszyscy żyją straty w sprzęcie są u mnie trochę (AC) KTM skasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kajtek pokazał klase, cholernie sie ciesze, mam nadzieje że to początek jego kariery i niedługo utrze noska wielkim rajdowcom, którzy w niego zwątpili i podkładali belki pod jego nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie i wielkie dzięki za super towarzystwo i świetną zabawę dla wszystkich forumowiczów (i nie tylko) którzy pojawili się na Elmocie. Było zajebiście! :grin:

 

Sam rajd bardzo ciekawy, aczkolwiek sportowy wynik wydaje się trochę wypaczony przez wręcz nieprawdopodobnie zniszczoną (nie istniejącą już prawie) nawierzchnię odcinka w Michałkowej i Glinnie. Tam się prawie nie da przejechać! A ściganie się tam to już świadome demolowanie samochodu i loteria, kto akurat będzie miał farta i uda mu się przebić mniej opon i urwać mniej kół... :???:

 

No ale poza tym super, a ze zwycięstwa Kajtka baaaardzo się cieszę! :cool:

 

PS

Szczególne podziękowania dla Marka z MTS Subaru w Dzierżoniowie, który w czasie pomiędzy odcinkiem testowym rajdu, a pierwszym oesem, wymienił błyskawicznie tarcze w Wiśni (chyba na słońcu jak auto stało, to za bardzo się rozgrzały i jedna pękła na pół... :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zpostrzezen i ploteczek:

 

:arrow: wszyscy ktorzy byli i nie podeszli na strefie maja KRECHE! Widzialem sie jedynie z Azem (wspolczuje :( ), a Jarmaja fure zlapalem obok kameleona :twisted:

 

th.096f4da9299a1af290f49ba6174d3214.JPG

 

:arrow: herrkam, tez wspolczuje :( Motocyklistow faktycznie krecilo sie mnostwo...

 

:arrow: zabezpieczenie w niektorych miejscach calkowicie do kitu, po przejezdzie obserwatora security wpuszczalo ludzi wszedzie i mialo wszystko w nosie :evil:

 

:arrow: Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

 

:arrow: kara 5 sek. dla Kuchara za staranowanie szykany to smiech na sali.

 

:arrow: Michalkowa powinni wreszcie zalatac ;)

 

:arrow: ale pogoda byla zaje! :D

 

:arrow: Fryczu megahappy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

 

 

Żenada :roll:.

 

Słyszałem że Kajto odpina przed odcinkiem wężyk od WG przez co turbina bije 3.5 bara. Ale silnik to wytrzymuje bo jest budowany na zamówienie przez NASA.

 

A tak poważnie...

... to nic nie napiszę może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

No tak, przecież auto same jechało tak szybko. :roll: :???: A samochód pana K. to był taki wolny, że o nawiązaniu rywalizacji nie było mowy :roll:

Zamiast pogratulować Kajtkowki wielkiego talentu to lepiej pisać jakies bzdury o szybkim aucie :roll: Zdaje się, że to charakterystyczne dla 'kiboli' pana K.

 

A tak w ogóle to rajd był megafajny, pozrawiam chojnego, którego spotkałem na kotsce w walimiu i Aza, który jeszcze w piątek na ostatnim serwisie miał dobry humor. Więcej takich rajdów i takie rywalizacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam wszystkich, z którymi rozmawiaem i tych którzy machali na odcinkach.

 

Moim zdaniem Jarmaj wyraźił się za delikatnie. Przejechałerm wszystkie odcinki w tempie rajdówek i nieuszokodzenie auta groziło cudem. Innym zerówkom strzelały amortyzatory mimo hamowania przed najwięszymi dziurami. Tein na którym jechałem po paru kilometrach tracił tłumienie z przegrzania itp itd. Nie tylko OSy były takie al edojazdówki były podobne, jeden wielki skandal jak dla mnie. A wyniki to czysta loteria. Jakbym nie chciał żeby się coś ciekawego w generalce działo to wyniki tego rajdu można by równie dobrze rzutem kości ustalić.

 

Ogromne dzięki za pomoc dla Kiszki serwisowej, Komancza, Jarmaja i wsparcie dla reszty. Również podziękowania dla serwisantów "Misia" Maciejewskiego za pomoc 1. dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaluje ze niestety nie moglem byc na ELMOCIE pierwszy raz od 91 roku kiedy zaczalem sie udzielac aktywnie w AK Sudeckim. Ciesze sie ze zwyciestwa Kajta, ale jednoczesnie zastanawiam sie jaki wplyw mialo na to zwyciestwo to ze jechal z Tym konkretnym pilotem. A zeby nie rozpetywac burzy od razu dodam ze nie pisze tego z checi umniejszenia umiejetnosci samego kierowcy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Kajto odpina przed odcinkiem wężyk od WG przez co turbina bije 3.5 bara. Ale silnik to wytrzymuje bo jest budowany na zamówienie przez NASA.

 

A tak poważnie...

... to nic nie napiszę może.

 

 

Zapomniałeś dodać, że to Ola Kajetanowicz podrzuciła gwoździe pod auto Leszka... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem na drugim oesie kapcia, przed Zagórzem Śląskim na spadaniu. Poczułem go na torach - komentował finisz Leszek Kuzaj. - Na ostatnim oesie też po wyjściu z jednego zakrętu poczułem, że mam kapcia. Są dwie możliwości - albo nasze opony są mało wytrzymałe, albo to zamach. Rajd był wspaniały. Była wspaniała walka i tego muszę pogratulować wszystkim chłopakom, bo naprawdę jechali świetnie. Wreszcie zrobiły się zawody w Polsce. Mam nadzieję, że to my popełniliśmy błędy. Jak się umie wygrywać, to trzeba umieć przegrywać.

 

Owoc chyba jest coś w tym co mówisz :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

 

 

Żenada :roll:.

 

To nie żenada, tylko naturalny odruch obronny, przed tym co niedługo nastąpi, czyli Kajtek leje Leszka K. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ja rozumiem że był trudny rajd, urywane koła, kapcie, itd. ale przecież taki jest sport , i rajdy, i nie można z góry wszystkiego przewidzieć. Ale jak śledziłem poszczególne czasy na OS , Kajtek jechał bardzo równo, był zawsze w pierwszej 5. , oczywiście że gduby L.K. nie złapał kapci, Kuchar coś tam coś tam, to by Kajtek nie był pierwszy, tylko pewno trzeci, ale co z tego ! wygrał, wynik poszedł w świat, i bardzo się z tego osobiście ciesze, i mam nadziej że w nastepnych rajdach potwierdzi że Elmot , to nie był przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciaganie jakichkolwiek wniosków z wyników tego rajdu uważam conajmniej za nierozsądne.

 

Nie przesadzajmy. Nie możesz chyba powiedzieć że ktokolwiek z trójki: Kuchar, Leszek, Kajetan jeździ wolno. Po prostu zaskakujące jest to że Kajtek jako praktycznie żółtodziób jest w stanie nawiązać z nimi kontakt.

 

A co do nawierzchni Elmotu, cóż... Już rok temu ledwo się dało tamtędy przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...