Skocz do zawartości

subaru


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszlem ze Subaru raczej nie kradna, a Evo to chyba jeszcze mniej bo ich jest mniej... Chociaz byla ostatnio na forum informacja o skaradzionej Impreze GT

Gdybys z tego podworka wyrzucil tego Golfa R32 to by bylo dobrze... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gdybys z tego podworka wyrzucil tego Golfa R32 to by bylo dobrze...
A nie zgodzę sie z tym! Za ok 25000-30000 euro robimy tuning i mamy "niepozorne" autko rozpędzające się do setki w 3,9 sekundy. Oczywiście trzeba mieć trochę odłożonej kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrx225: zakladajac temat na Forum SIP - prosze podaj jakis temat nawiazujacy do zawartosci....

Moze sie i czepiam (mam prawo, a nawet obowiazek :wink: ), ale temat "subaru" troche nie bardzo mi mowi co jest w srodku.... pomijam to, ze na tym forum w temacie piszesz Subaru z malej litery 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicach to nawet nie mają skąd kraść Subarynek :lol:

No żesz kurcze! Jak to nie mają?? Na dzień dzisiejszy 20 sztuk nowych aut plus kilkanaście aut używanych :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak pisze subaru to mam na myśli Impreze... :) Rzecz w tym ,że nigdy na ulicy w Białym nie widziałam Subarynki ,a tym bardziej Imprezy :| Ale jeśli są faktycznie (20 sztuk?skąd tyle? o matko,to chyba je szczelnie tylko w garażach bez drzwi trzymają ;))

widocznie speed-wrc nie wierzy w Twoje możliwosci dealerskie :roll:

Ależ wierze w możliwości dealerskie Subaryty tylko że nie przekonałam sie jeszcze o tym na własne oczy :);) Kiedyś,kiedyś dawno wiadomo mi było że w Białym jeździ tyko jeden egzemplarz Subaru (wrx sti) a teraz to pewnie sie zmieniło :) nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak pisze subaru to mam na myśli Impreze... :) Rzecz w tym ,że nigdy na ulicy w Białym nie widziałam Subarynki ,a tym bardziej Imprezy :| Ale jeśli są faktycznie (20 sztuk?skąd tyle? o matko,to chyba je szczelnie tylko w garażach bez drzwi trzymają ;))
widocznie speed-wrc nie wierzy w Twoje możliwosci dealerskie :roll:

Ależ wierze w możliwości dealerskie Subaryty tylko że nie przekonałam sie jeszcze o tym na własne oczy :);) Kiedyś,kiedyś dawno wiadomo mi było że w Białym jeździ tyko jeden egzemplarz Subaru (wrx sti) a teraz to pewnie sie zmieniło :) nie wiem

Wpadnij na jazdę próbną. Może to Cię przekona? :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to na kiedy sie umawiamy? :-)

 

(ale macie tam jakis OS testowy i zapas opon? ;-) )

Opony się znajdą, a wokół salonu mam tor długości 4km, więc może być fajnie. Umawiać to się będziemy na paliwa, którymi zasilany jest ob.W.B. :wink: a na jazdę próbną wystarczy przyjechać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wokół salonu mam tor długości 4km, więc może być fajnie.

 

hmm, a ze sie tak niesmialo spytam to o ktorym torze jest mowa, bo chyba raczej nie o Szocie Polnocno-Obwodowej ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wokół salonu mam tor długości 4km, więc może być fajnie.

 

hmm, a ze sie tak niesmialo spytam to o ktorym torze jest mowa, bo chyba raczej nie o Szocie Polnocno-Obwodowej ??

 

Pozdro

Pn Obwodowa tyż tor :wink: Ale ja mówię o pętli wokół budynku Biazetu, co to go można w każdej chwili zamknąć. Kuzi tam szalał więc i nam wystarczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...