Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sklep mi sie nie podoba. Bilety do Pragi proponowali w walucie HUF (hungarian forint). Myślałam, że jest jeszcze cis bardziej wiarygodnego.

Mi wyskakuje w Euro albo w funtach... :neutral:

Dobra, jutro sie poszuka i znajdzie w jakiejs lepszej walucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, nietrzeźwa na niewiele się zdaje podczas after-party, kiedy na backstage dostają się wszystkie najfajniejsze grouppies... :twisted: . A drętwo jest, jak zespół reprezentują sami faceci :wink:

 

Zawsze sie chcialem dostac na taka impreze. :mrgreen: Czy mowilem juz, ze gram na elektryku od nastu lat i chyba daje rade? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem koncert w tym roku w swiom liceum niemniej faktycznie nie powiem że umiem grac (na elektryku) ale coś tam wychodzi :wink:

Najważniejsze, że publika była zadowolona

 

Ale cóz to znaczy umiec grać w sumie?? :mrgreen:

Technik się uczyć np różnych można ale uczyć się róznych kawałków i tak trzeba za każdym razem od nowa chyba, że ja jeszcze nie ten stopień wtajemniczenia :razz:

 

BTW Simon1 z Azraelem się o tym nie pogada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Azrael, jest zbyt konserwatywny

 

Eee tam, ludziska dziala sie na tych, co to wazna tylko technika grania, albo na takich dla ktorych rownie wazne jest jak to brzmi. Dla przykladu generalnie kawalki E.Claptona nie sa jakies megaciezkie do zagrania (technicznie), ich geniusz polega wlasnie na prostocie i otrzymywanym przy tym efekcie. I to jest dla mnie wyznacznikiem tego, czy ktos "daje rade" czy tez nie... Ja sobie zaleznie od nastroju pogrywam bluse'a, rocka, przechodzac do dziel ciezszych i szybszych. Staram sie nie zamykac, ze wyznacznikiem "fajnosci" grania to jak brzmisz podobnie jak Hammet albo Satriani czy Page albo Hendrix. Ja mam z tego radosc, czasem moim sluchacze rowniez i oto w tym wszystkim powinno chodzic. Peace! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo do PL przyjezdza legendarny Marillion, to będzie jazda. :smile:

 

Legendarny to był z Fishem! :evil:

 

Gadałam z Fishem :P Jakoś z 8 lat temu, przyleciał do Polski nie pamiętam po co, ale udzielił wywiadu Jagielskiemu, a ja tam pracowałam jako statystka :P Fish na papierosa, a ja za nim :P Świetny gość był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1 a ile zagrasz ósemek na minute? :mrgreen:

Ja się z Tobą zgadzam bo cóż z tego, że ktoś umie śmigać jakieś ciężkie metalowe kawałki kiedy to są straszne smuty często...

 

Z tego co wiem to Azrael ma się czym pochwalić w kwestii edukacji muzycznej (II stopień szkoły muzycznej na gitare)

 

Nie orientuje się ktoś gdzie można jeszcze nabyć biety na Red Hot'ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...