Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
3 godziny temu, chojny napisał:

W ubiegłym roku na tur-ter żadna gałązka nawet nie dotknęła naszego samochodu.  Mogła oczywiście, mogła... ale nie dotknęła

Generalnie staramy  się tak przygotować trasy, aby dało się ominąć wszystkie twarde gałęzie ( nie, trawy na przejazdach przez łąki nie kosimy :) ). Nie oznacza to jednak, że nie trzeba gdzieniegdzie pokręcić kierownicą aby takowe ominąć. Ponadto może się zdarzyć, że w przypadku opadów deszczu obciążone wodą gałązki jednak  na tyle się obniżą, że kontakt będzie nieunikniony. Dotyczy to jednak normalnie tych miękkich, więc raczej mniej agresywnych.

 

Uszkodzenia samochodów zazwyczaj zdarzają się wtedy, gdy na próbach hasło "bez napinki" nagle i zupełnie niespodziewanie ulega zapomnieniu.

 

A co do kałuż na drodze - cóż, zdarzają się. szczególnie po oberwaniu chmury ( jak w ubiegłym roku). Ale zazwyczaj głębsze staramy się omijać ( dla przypomnienia - tę na filmiku, gdzie głębokość sprawdzaliśmy Patrolem, ominęliśmy prowadząc trasę nieco inaczej ).

 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tym roku w ramach wyprawki będzie przypadało po "arabie" ze stadniny w Janowie na załogę, uprzejmie uprasza się o montowanie haków holowniczych i zabranie przyczep w celu przewiezienia koni do domu

 

:mrgreen:

  • Super! 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pumex1 napisał:

Ponieważ w tym roku w ramach wyprawki będzie przypadało po "arabie" ze stadniny w Janowie na załogę, uprzejmie uprasza się o montowanie haków holowniczych i zabranie przyczep w celu przewiezienia koni do domu

 

:mrgreen:

Nie wystarczy dla wszystkich :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Urwane nadkola :mrgreen: ...

Eeee tam, przecież wiadomo że nadkola to w rzecz eksploatacyjna i się wycierają ( jak w FXT My'13 ) ;) 

 

2 godziny temu, Aga napisał:

ale ja krzyczę na @Olusia, a ona mnie słucha :mrgreen:

 

Pewnie lepiej niż Samir ;) bo jednak miejsce z ostatnich Plejad to potwierdza :D 

 

W dniu 31.05.2019 o 08:14, MDsuperstar napisał:
W dniu 31.05.2019 o 08:14, MDsuperstar napisał:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tommi1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tommi1 napisał:

Pewnie lepiej niż Samir ;) bo jednak miejsce z ostatnich Plejad to potwierdza :D

Staram się :rolleyes:

 

Na półce jeszcze mam trochę miejsca :mrgreen:

 

 

IMG_20190604_150247.jpg

 

9 minut temu, pumex1 napisał:

ja dla bezpieczeństwa własnego i innych, przyjadę tak, żeby dostać już tylko tego na biegunach  :mrgreen:

Połamie się :P

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Aga napisał:

Może i pod Tobą padnie :blink:

Tak, to też przewidziałem :D

7 minut temu, pumex1 napisał:

Bartz - Twój koń się już dowiedział, że jest przypisany do Twojej załogi :mrgreen:

 

Znalezione obrazy dla zapytania rżący koń

Nie no, tym razem to ja padłem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...