Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Teraz bociany będą mogły przelatywać nad i pod...

 

A jak będzie chciał wyprzedzić mnie albo @Izotom -a to nie będzie musiał zmieniać pasa. ;)

Oczywiście jeśli to  H6. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _akir_ napisał:

listwa na zderzak złożona

 

To na imprezę wcześniaków, żeby było na czym siedzieć i popijać pfko ;)

 

3 godziny temu, przemekka napisał:

Oczywiście jeśli to  H6

 

H6 w tej generacji miał raptem parę kucy więcej niż BRZ, a biorąc pod uwagę delikatnie większą masę własną (szczególnie w tym - bliskim serii - wydaniu :mrgreen: ) ... Może rozwazajmy gabaryty np. w sytuacji parkingowej: bardzo nowoczesne rozwiązanie: dwa samochody, a zajmują tylko jedno miejsce parkingowe ! 

 

 

Słyszałem za to, że bęben na przyszły rok już teraz testuje...

 

 

 

Jak myślicie, powiedzieć mu już teraz że zapomniał o fotelu dla pasażera...? :P

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, subarutux napisał:

Oklejenie folią boków to droga rzecz? Bo chyba warto? Mimo częściowo emeryckiego charakteru TUR-TER, zdjęcia i relacje z lat poprzednich momentami budzą grozę i zwątpienie.

 

Co roku jest na zlocie semi-profesjonalnie oklejony Forek... zdaje się że biała folią, myślę że koszt folii plus 5zł na Harnasia to będzie maks co to kosztuje. 

 

Skoro jest co roku to znaczy że działa a taki pomarszczony wygląda naprawdę kozacko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, subarutux napisał:

Oklejenie folią boków to droga rzecz? Bo chyba warto? Mimo częściowo emeryckiego charakteru TUR-TER, zdjęcia i relacje z lat poprzednich momentami budzą grozę i zwątpienie.

ja w zeszlym roku sam przed wyjazdem w trase oklejalem folia z PSB Mrówka :) folia szeroka 90cm wystarczyła na oklejenie - koszt wyszedł chyba z 70 zeta razem z raklą :) 

na szybko wystarczy ale potem trzeba dobrze oczyscic lakier bo pozostaje klej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, keyman napisał:

Podpinam się do tematu ochrony lakieru. Myślałem o jakimś twardym wosku (nie ceramice) - koszt 200zł w firmie, indywidualnie z dwa razy mniej. Ma to sens?

 

Nie ma.

 

Organizator tak ogarnia trasy aby zminimalizować możliwość uszkodzeń a te powstają w znakomitej większości przez brawurę zlotowiczów lub wpakowanie się w miejsca, których nie powinno nas być. 

 

Nikt nie da gwarancji ale... "bez napinki" i będzie dobrze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=34308]keyman[/mention] a po co? jak znam życie na plejadach nic się nie uszkodzi... prędzej Ci ktoś uszkodzi lakier na parkingu pod sklepem  

 

Ps A jak jednak się uszkodzi - widać tak było Ci pisane  

ja po ostatnich plejadach mialem uszkodzenia folii (która naklejałem przed wyjazdem na trase) wiekszosc to odpryski po kamieniach ale tez na drzwiach mialem ryse bo za mocno na probie podjechałem do nawrotki

 

u siebie oklejałem czyms podobnym do tego https://www.obi.pl/folie-samoprzylepne/d-c-fix-okleina-samoprzylepna-do-szyb-perly-67-5-cm/p/2745438 - było tanio i na metry

w tym roku oklejenie robi mi firma żebym mógł tym jeszcze pojezdzic po plejadach

 

Z daleka to nie wygladalo zle 3990e09f2d689ce23e9fd5531e12a86b.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech @_akir_ co mnie straszysz.... a jak jeszcze żona to przeczyta to zacznie się suszenie... co ma być to będzie... i tak auto garażowane, dbane i chuchane i podjechałem na 10 min do sklepu = tylne drzwi obite... #beznapinki i będzie dobrze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, keyman napisał:

@chojny, @moominko to będzie nasz debiut więc nie wiemy zupełnie czego się spodziewać (TUR-TER).

Dzięki za powyższe, "bez napinki" i tego się trzymamy !

 

W ubiegłym roku na tur-ter żadna gałązka nawet nie dotknęła naszego samochodu.  Mogła oczywiście, mogła... ale nie dotknęła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

W ubiegłym roku na tur-ter żadna gałązka nawet nie dotknęła naszego samochodu.  Mogła oczywiście, mogła... ale nie dotknęła. 

 

Wlasnie, zamiast inwestowac w folie, lepiej zalozyc snorkel i dodatkowe uszczelki w drzwiach!

  • Super! 1
  • Haha 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

W ubiegłym roku na tur-ter żadna gałązka nawet nie dotknęła naszego samochodu.  Mogła oczywiście, mogła... ale nie dotknęła. 

zapomniałeś wspomnieć że auto robiło za amfibie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Than_Junior napisał:

Wlasnie, zamiast inwestowac w folie, lepiej zalozyc snorkel i dodatkowe uszczelki w drzwiach!

 

3 minuty temu, _akir_ napisał:

zapomniałeś wspomnieć że auto robiło za amfibie :P

 

Nie walcie offtopu proszę, rozmawiamy o suchych gałęziach, piachu, kamieniach... woda, woda jest kaczce zawsze po kostki. 

 

A my prowadzimy intensywne badania rozwojowe aby uniknąć mokrych incydentów...

 

 

 

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

 

Nie walcie offtopu proszę, rozmawiamy o suchych gałęziach... 

 

A my prowadzimy intensywne badania rozwojowe aby uniknąć mokrych incydentów...

 

 

 

paaanie, takie wode to ja maluchem bym na sucho zrobil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tommi1 napisał:

 

Uwielbiam to...

 

A później jest...   3, 2, 1 i poukręcane półosie, połamane "Peddersy" ;) (czy jak je tam zwał)  i Patrol w użyciu  :yahoo:

 

 

Urwane nadkola :mrgreen: ... ale ja krzyczę na @Olusia, a ona mnie słucha :mrgreen:

2 godziny temu, chojny napisał:

Co roku jest na zlocie semi-profesjonalnie oklejony Forek... zdaje się że biała folią, myślę że koszt folii plus 5zł na Harnasia to będzie maks co to kosztuje

To @AllRad, miszcz oklejania ;)

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...