Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

listy listami , jaką macie z różnych źródeł pogodę długoterminową i co one pokazują 
Screenshot_20190607-200711.thumb.png.64574c2f9761d3180954b132fbb49f3d.png
Ehhh z dnia na dzień się prognoza się nie sprawdza, równie dobrze może pokazać śnieg :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, chojny napisał:
17 godzin temu, Aga napisał:

Ja widzę chaos :P

 

 

 

Czyli podstęp... to jest to „róbcie co chcecie....”

Róbta co chceta zawsze oznacza chaos ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANIE I PANOWIE :drinks:

Potrzebuję krótkiego know-how.

 

W tym roku po raz pierwszy wybieramy się na Zlot Plejad. Ja, moja @niezrównowaŻona i 3-letnia Kalinka.
Udało nam się znaleźć pokój w pobliskiej agroturystyce, ale zapisaliśmy się jedynie jako imprezowicze, ponieważ ni chu chu nie udało mi się dostać wolnego piątku :blink:
Będziemy w sobotę koło południa, rozładujemy się na stancji i dajemy z buta na miejsce kaźni :thumbup:
W związku z tym mam pytanie, czy na miejscu można liczyć na jakiś popołudniowy poczęstunek lub chociaż dostęp do hotelowej kawiarni, byśmy nie musieli tachać ze sobą majdanu jedzenia dla naszej małej miłośniczki Subaru? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Panzerpferd napisał:

 W tym roku po raz pierwszy wybieramy się na Zlot Plejad. Ja, moja @niezrównowaŻona i 3-letnia Kalinka

Super :D Szkoda ze nie wcześniej ale powinno wystarczyc żebyście się zarazili Zlotem

 

Edytowane przez jasiem
edycja bałaganu
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 19:39, chojny napisał:

Chyba czas przygotować jakieś hardcore próby bonusowe na terenowej, żeby się mogli niektórzy wyszaleć. 

Chojny, jak Cię znam, to pewnie staniesz na brzegu bajorka i będziesz pokazywał, że "tutaj tylko do kostek jest" ;) Śmiaaaaało.... zmieścisz się ;)

 

I znowu protokół: DEAD-06/19 wraz z załącznikami trzeba będzie wypełniać :scenic:

 

:mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pumex1 napisał:

Chojny, jak Cię znam, to pewnie staniesz na brzegu bajorka i będziesz pokazywał, że "tutaj tylko do kostek jest" ;) Śmiaaaaało.... zmieścisz się ;)

 

I znowu protokół: DEAD-06/19 wraz z załącznikami trzeba będzie wypełniać :scenic:

 

:mrgreen:

 

Oczywiście. Mam niezbędne doświadczenie. 

 

 

Fail-Fall-Down-Water-Stick-Gif.gif

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 8.06.2019 o 19:39, chojny napisał:

Chyba czas przygotować jakieś hardcore próby bonusowe na terenowej

Na trasie terenowej, poza próbami na zaliczenie, KAŻDA próba może być hardcorowa - zależy tylko od gotowości prowadzącego do ew. zaliczenia strat sprzętowych :)

Oczywiście staramy się unikać prób, na których można samochód ( albo i siebie ) utopić, rozbić auto o drzewo, wykonać nadmiernego "jumpa" itd.

Ale były już takie sytuacje, gdy w nawet niezbyt głębokim brodzie woda wlała się do samochodu przez otwarte okno dachowe, gdy kierowca dokonał skrótu trasy przez głęboką wodę i zamienił auto w łódź podwodną, gdy po pomyleniu trasy urwany został na pieńku wahacz a następnie samochód wylądował w kupie gnoju (dosłownie ), czy też w miejscu którego bym absolutnie o to nie podejrzewał udało się jednak samochód przewrócić. Ułańska fantazja czasem przekracza nasze najśmielsze oczekiwania ...

Co nie zmienia faktu, że zazwyczaj ci bardziej gotowi do podejmowania ryzyka kończą najwyżej z urwanym nadkolem czy też przebitą oponą.

A ci traktujący całą sprawę bardziej zabawowo kończą Zlot bez żadnych strat.

 

Pozdrowienia 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...