Skocz do zawartości

[Warszawa] 30.03. impreza pożegnalna Araquiel


Araquiel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :).

 

Jako że niedługo wyjeżdżam za przysłowiowym chlebem na słoneczne Południe, tj. do Hiszpanii, chciałabym się z Wami pożegnać. Zapraszam serdecznie na imprezę w piątek 30.03. do ClubRocka na Racławickiej 99 (info o klubie tu: http://www.clubrock.pl/ ).

 

Pierwsze 200 piw gratis - osoby towarzyszace mile widziane! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :).

 

Jako że niedługo wyjeżdżam za przysłowiowym chlebem na słoneczne Południe, tj. do Hiszpanii, chciałabym się z Wami pożegnać. Zapraszam serdecznie na imprezę w piątek 30.03. do ClubRocka na Racławickiej 99 (info o klubie tu: http://www.clubrock.pl/ ).

 

Pierwsze 200 piw gratis - osoby towarzyszace mile widziane! :mrgreen:

 

Owieczko miła :lol: jeszcze sie dobrze nie poznaliśmy a Ty wyjeżdzasz :!: :mrgreen:

szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przeciągnie do 31-03 (a z pewnością sie przeciągnie) to ja będę miał urodziny czyli znowu okazja :razz:

 

raczej nie skończymy imprezy przed północą :twisted:

 

 

Owieczko miła :lol: jeszcze sie dobrze nie poznaliśmy a Ty wyjeżdzasz :!: :mrgreen:

szkoda :cry:

 

Pasterzu! :mrgreen: Ty nie szkoduj, tylko przyjeżdżaj do Stolicy na pożegnanie Owieczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie przez te pól roku moge się nią zoopiekować :mrgreen: Nie mam prawka wiec stala by w garazu i bylaby pucowana :mrgreen::mrgreen:

 

Niestety, Azrael był pierwszy :razz: . Jemu zostawiam samochód do października, a potem zastanowię się, co z nim zrobić dalej... Za to proszę, przypilnujcie tutaj Aza, żeby mojej Bestii zbytnio nie cisnął, ok? :wink:

 

Blue - dziękuję, to bardzo miłe, co napisałeś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie przez te pól roku moge się nią zoopiekować :mrgreen: Nie mam prawka wiec stala by w garazu i bylaby pucowana :mrgreen::mrgreen:

 

Niestety, Azrael był pierwszy :razz: . Jemu zostawiam samochód do października, a potem zastanowię się, co z nim zrobić dalej... Za to proszę, przypilnujcie tutaj Aza, żeby mojej Bestii zbytnio nie cisnął, ok? :wink:

 

Blue - dziękuję, to bardzo miłe, co napisałeś :).

 

Szkoda, że wyjeżdzasz :cry:

 

Fajnego miałaś Gteka - przecież Azrael to nasz forumowy PsujAz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owieczko miła :lol: jeszcze sie dobrze nie poznaliśmy a Ty wyjeżdzasz :!: :mrgreen:

szkoda :cry:

 

te, baran sie odezwał :mrgreen:

 

przecież w Ułężu będziemy sie poznawać... :roll: tzn kontynuować.... :roll: , tzn pogłębiać poznawanie, tzn.... jakos tak :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moja firma znowu szarpnie sie jedynie na ciepla "Wyborowa" to mysle, ze szybko sie z imprezy wystornuje i moj wbudowany GPS pozwoli wpasc na pozegnalnego browara :mrgreen: A jesli tym razem bedzie zimna, biala Finlandia zurawinowa, to moimi ambasadorkami beda Krebelka i Moniqa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje, szczególnie CI których ominął pan obiecujący 3 STi, Pajero i ścigacza Yamahy za noc z nim ;-)

 

Az Tobie obiecywal :?: ...... czas wlosy obciac :razz: :mrgreen:

 

ja niestety dalem ciala i nie moglem przybyc - pozno z Kraka wrocilem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...