Skocz do zawartości

Czy Montować SMT6 W Moim GT U Mateusza Bieńkowskiego


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blondas, masz '99, czyli można robić Ecutek. To jest właściwa droga.

 

To jedno a z drugiej strony pamietam jak mi mowiles ze i tak auto jest dlubniete bo ma ok. 250 KM wiec jak dla mnie dla dodatkowych 15-20 KM ( bo tez watpie aby na SMT wyjelo by sie 280 ) wogole bym tego nie ruszal skoro dobrze jezdzi tak jak jest a i tak ta roznica bedzie malo wyczuwal.Jak juz robic to konkretnie i atakowac np 300 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia to w Bydgoszczy jest GT chyba 99 czy też 98 które jezdzi na SMT6,chłopaki ładowali tam aż do wysrania sie czyli do 1,7bara

(ciekawi byli ile wytrzyma serja), teraz jest już motor zakuty i w trakcie skrzynia kłowa, sterowanie narazie jest na SMT6 i zostanie tak długo jak bedzie dawało rade,oczywiście SMT6 nie jest tak profesjonalnym podejściem do tematu jak Ecutek ale jakoś daje rade, i ma wielka zalete że jeśli strojiciela mamy pod nosem to w każdej chwili możemy cos poprawić,czesto bywa że już za darmo bo zwykle tak bywa że płaci sie za pierwsze strojenie a za dalsze jedno czy dwa to juz na przysłowiowe piwko sie daje.

 

Więc aby było bezpiecznie to trzeba miec zastaw wskazników takich jak EGT,AFR+ standardowe,i trzeba je rozumieć wtedy żadne SMT6 nie zniszczy żadnego silnika,tylko trzeba pamietac jakie wartosci EGT oraz AFR były przed założeniem SMT i sie tego pilnować podczas strojenia a potem kontrolnie po kilku, kilkunastu dniach sprawdzic czy sie parametry nie zmieniły,tylko trzeba jeszcze umieć podłączyc SMT tak żeby było ok.

 

No i można SMT zabrac do domu jak sie sprzedaje auto i wykozystac w innym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to i jakie są opinie Mateusza znam dość dobrze i powiedział że mi to super wystroii tylko jakie są konsekwęcie w GT 99 przy 270/280 patatajców pozdrawiam i czekam na opinie

zaluz sobie duze turbo i wiekszy IC a potem atakuj 300KM :wink:

ja na poczatku mialem u siebie duze turbo TD05 i naprawde znacznie lepiej bylo powyzej 4 tys obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, wszystko spoko tylko będę miał większą turbodziurę a ja chce jechać z dołu a nie od 4 wiesz o co mi chodzi lepiej idziesz bokiem z dołu niż z 4 koła :)

Mati ma jakas posrednia turbine VF23 albo VF34 - niepamietam, najlepiej zrob takie mody jak on ma u siebie bo sa sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, wszystko spoko tylko będę miał większą turbodziurę a ja chce jechać z dołu a nie od 4 wiesz o co mi chodzi lepiej idziesz bokiem z dołu niż z 4 koła :)

Mati ma jakas posrednia turbine VF23 albo VF34 - niepamietam, najlepiej zrob takie mody jak on ma u siebie bo sa sprawdzone

 

A zebym to ja wiedział co ma Mati u siebie skoro nie miałem jeszcze przyjemności zeby z nim porozmawiać w cztery oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...