Skocz do zawartości

Blacharz magik


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś, dosyć dawno był taki temat na forum o usuwaniu niewielkich wgnieceń. Ktoś podawał kontakt do magika, który takie rzeczy z powodzeniem czyni bez stosowania jakichś barbarzyńskich metod. Czy ktoś może korzystał z takiej usługi? Jak wrazenia i efekty? Może jakiś kontakt albo któryś z archeologów odgrzebie ten stary wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - Ty jak widzę z Krakowa, ja natomiast szukałem ostatnio takiego w Warszawie. Jednego z nich (AutoGrad) już odwiedziłem. Popatrzył na maskę, pocmokał i stwierdził, że może spróbować, ale odniosłem wrażenie, że nie bardzo chce się tego podjąć. Metodę jaka podał, to "stukanie od spodu". Świetnie, tylko że tam jest wzmocnienie maski. No i własnie - aluminium podobno jest marnym materiałem do takich prac. W piątek zamierzam podjechać do innego specjalisty - może on coś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_WRC z tego co pamietam usuwal takie niewielkie wgniecenie na blotniku, piszcie do niego w sprawie namiaru na blacharza

beben usuwal tam gdzie podal adam.

 

http://www.trotek.prv.pl/

Dzwoniłem tam właśnie z ciekawości. Gość twierdzi, że z aluminiowej maski też usuwa wgniecenia. Jest trochę trudniej, ale nie ma z tym większych problemów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro też zadzwonię i spróbuję się umówić. Jak była ta wichura to coś mi po masce przewaliło się, chyba z jakiejś ciężarówki kawałeczek czy inne licho bo to na autostradzie było u Pepików i po ciemku, coś lekko metalicznie walnęło i niby nic się nie stało ale małe trzy wgniecenia są :evil:

We mnie jakos w Subaru często coś trafia, kiedyś we Włoszech wbił mi się w spód zderzaka śrubokręt bo się tirowcowi otworzyła skrzynka z narzędziami - dobrze, że życia nie straciłem w tym bombardowaniu, innym razem piłka do nożnej w dach Forestera - fatum jakieś ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotek robi tylko w W-wie, cena jest bardzo ok, mówił,że robił ostatnio maskę w Forku i było ok, ale mam małe braki motywacyjne aby się z tym specjalnie do stolycy kopać. Podał mi jakiegoś gościa w Bielsku Białej- Walczak jakiś- ale brak opini czy on jest ok. Coś się spróbuję dowiedzieć w Bielsku na ten temat temat. Może coś ktoś słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś byłem w Bielsku Białej u Magika od wgnieceń. Jestem bardzo zadowolony, umówiłem sie na 10tą przez telefon, na czas było miejsce i od razu na warsztat, po 2 godzinach wszystko gotowe, telefon z informacją. Efekt naprawdę znakomity, miałem 5 wgięć na masce w tym 3 takie lekko większe, po zabiegu maska nówka pewex, jakbym autko z salony odebał, do tego ładnie rysy spolerowali. Cena też ok - 180 zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek, masz na niego namiar :?: pusc mi PW mam na drzwiach takie małe wgniotki od parkingowych tumanów niemumiejacych drzwi otwierac tak aby komus auta nie obic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...