Skocz do zawartości

Buuum


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

huzar105, 120 na lodzie czy to mądre

 

 

Samo to niewiele mówi. Ja jadąc do Dżanka w ostatnich dniach zaliczam spory kawaek drogi właśnie po lodzie . Wczoraj jechałem ze 110-120. Ale tam pusto jest. Z resztą Kto z nas nie robi rzeczy niemądrych za kierownicą? Patrząc po spotach, zlotach i innnych okazjach to mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, 120 na lodzie czy to mądre

 

 

Samo to niewiele mówi. Ja jadąc do Dżanka w ostatnich dniach zaliczam spory kawaek drogi właśnie po lodzie . Wczoraj jechałem ze 110-120. Ale tam pusto jest. Z resztą Kto z nas nie robi rzeczy niemądrych za kierownicą? Patrząc po spotach, zlotach i innnych okazjach to mało kto.

 

Moze i ludzie robia niemadre zeczy, ale z pelnym samochodem kolesi to chyba tylko debile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, może i tak ale myślę, że powinno się dostosowywać też trochę prędkość biorąc pod uwagę fakt, iż jechali w czwórke. Pomyśl co by było jakby choć jeden nie przeżył i nie daj Bóg nie kierowca, już by nie było tak wesoło. Ja przynajmniej tak przyjmuję, że jak kogoś wiozę to ostrożnośc razy dwa

 

Inzynierze tez się nad tym zastanawiam, teraz cwaniakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się trochę z Tobą nie zgodzę. Jeśli mówimy oczywiście o sytuacji kiedy wieziemy pasażerów a nie o innych uczetnikach na drodzę, to jednak wolę,że jeżeli ma się coś stać (tfu tfu) to juz niech mi sie stanie jak mam mieć poźniej zryty beret do końca życia bo kolęgę którego wiozłem jeździ na wózku albo gorzej. Łeee nie lubie takich tematów. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają płakać i się marwić? stwierdzić, że już to pierdolą bedą chodzić na pieszo? Najlepiej to tak przyjmować! Jedynie kierowca powinnien się zastanowić nad sobą! Bo owszem idiota... Aczkolwiek o zlodowaceniu mógł się dopiero dowiedzieć jak hamulec wcisną. Z tego co piszą chyba tak wychodzi!

 

Wedlug mnie kierowca mial zdecydowanie wiecej szczescia niz rozumu

 

To zdanie wszystko tłumaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze chlopaki dopiero teraz pokumali co sie stalo.mysle ze duuuzo im to dalo do myslenia.

pisza tak i gadaja bo sa w szoku i musza sie wygadac.a kto z nas w wieku lat 17 nie byl kozakiem debilem??? ja bylem.dopiero jak sie czlek otrze o smierc w bryce za mlodu to cus do niego dociera.taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, ja wychodzę z założenia że jesteem na tyle egoistą że przede wszystkim nie cchę żeby mi się coś stało więc nie robię różnicy ze względu na pasażerów z tgeo powodu. Oczywiście co innego gdy chodzi o ich komfort itp.

 

Tak, ale prawo egoizmu nie popiera.

 

Patrz przypadek Otylii Jędrzejczak. Ja zawsze wioząc pasażerów jadę spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...