Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mandacik skłonił mnie do założenia takiego satyrycznego wątku :razz:

 

Kwota: 300 PLN

Punkty: 1

Powód: Parkowanie 8 zamiast 10 m od skrzyżowania :roll:

 

Żeby było śmieszniej to mandacik dostałem od Policji a nie Straży Wiejskiej bo zrobili jakąś akcję "ZERO TOLERANCJI" ... równocześnie ze mną mandacik dostało 7 (słownie "siedem osóB) parkujących o kilka metrów za blisko skrzyżowania... masakra :lol: nie mogliśmy się pomieścić w radiowozie (bus)...

 

... niech postawią kolejny biurowiec bez parkingu to będziemy niedługo parkować przed tabliczką "Kraków" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a może "fundusz mandatowy" zrobimy?

każdy zainteresowany dyszkę miesięcznie wpłaci i forumowe mandaty z tego będziemy pokrywać :)

 

PS. Carfit się nie bawi :twisted::mrgreen:

 

Zacny pomysł :)

 

PS. Gdyby był konkurs - to Carfit już by go wygrał więc jest zdyskwalifikowany. Poza tym za bardzo by spamował. Tu 3 punkty, tam 10, tu 21 bo się skumulowało :lol:

 

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 8:31 pm ]

kashmere, Zgubiłeś kluczyki do samochodu 8 lat temu? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy śnieg tej zimy, sprawił, że wyruszyłem (na nowiutkich zimówkach) czym prędzej na parking pod Tesco. Ciesząc się jak dziecko. :mrgreen:

Chwila zabawy, kosztowała mnie 300 plnów i O punktów. Nie mówię, że nie było warto :roll: ale to lekka przesada, tym bardziej, że była 12 w nocy a parking ogromnych rozmiarów, puściutki wzdłuż i wszerz. (mandat za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze publicznej :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczesliwie jest tak ze jak mnie zlapio to mowie ze jestem zawodnik,treningi,wywiady,telewizja etc.100pln na kolacje albo nic i do domu won.

policjja mnie lapie z tydzien temu bo zamiast 90 jade 93 ale hucze niemilosiernie wiec trudno.trza koleszke zatrzymac.zmeczony jestem,gadam cos trzy po trzy o rajdach ...mija 5 minut ,,sprawdzania mnie,, w koncu policjant mowi.no to niech pan zmyka a prz okazji pozdrowi tego francuza BOJERA :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 9:47 pm ]

Pierwszy śnieg tej zimy, sprawił, że wyruszyłem (na nowiutkich zimówkach) czym prędzej na parking pod Tesco. Ciesząc się jak dziecko. :mrgreen:

Chwila zabawy, kosztowała mnie 300 plnów i O punktów. Nie mówię, że nie było warto :roll: ale to lekka przesada, tym bardziej, że była 12 w nocy a parking ogromnych rozmiarów, puściutki wzdłuż i wszerz. (mandat za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze publicznej :???: )

 

to nie tak.niestety jest tak ze w momencie kiedy trzepniesz w latarnie,murek,przystanek.to placi za to tesco.zlapali mnie niedawno .policja przepraszala ze robi dym ale majo zgloszone ze majo interweniowac i tyle.za szkody wyrzadzone na terenie tesco placi TESCO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł za 92/50....północ, zabita dechami wiocha. Już po wystawieniu zapytałem pana policjanta czy osobiście też jeździ nocami przez takie miejsca 50 km/h to zapytał czy czasami nie mam za głośnego wydechu...

:mrgreen: znaczy inteligent :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pochwale mandatem ktory juz wygasl, tj minal okraglutki rak od daty jego otrzymania

dwupasmowka kolo gieldy na Żeraniu kierunek Nieporet 180/50 czy 60 i tak nie mialo znaczenia. Pozyczonym Superbem :oops:

 

Nie ma sie co chwalic. Stop Wariatom Drogowym!!!, ale na swoje usprawiedliwienie dodam ze sie bardzo, ale to bardzo spieszylem i pusto bylo (20H byla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu 13-go lutego jak jechałem na grób Janusza to jechałem 73 na 50-tce (mandat 200 PLN i 4 punkty) bo wyprzedzałem tira z drewnem, przyspieszyłem bo chciałem zrobić miejsce solber_g'owi (jechaliśmy w 2 auta) a za winklem niestety stała suszarka :sad:

 

Potem w maju 2008 fotoradar pstryknął mi fotkę - rzekomo 101 na 70-tce choć jestem na 90% pewny że za znakiem 70-tki jechałem góra ok. 90 więc podejrzewam że fotoradar zmierzył mi prędkość przed znakiem kiedy rzeczywiście jechałem licznikowo ok. 110 :mad: :mad: :mad: Na szczęście nie było widać twarzy więc żona się podstawiła.

 

Wcześniej przez kilka lat miałem tylko mandaty za parkowanie i wjazd na zakaz ruchu (tylko mieszkańcy jakiejś tam kamienicy mogą tam parkować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...