Jump to content

Rajd Sardynii - kto jedzie???

Guest trotru

Recommended Posts

Guest trotru

Witajcie wszyscy.

Szukam osób chętnych na wyjazd na Rajd Sardynii (rajd włoch), ktory jest eliminacją Mistrzosta Świata WRC. Odbywa sie on w dniach 1,2,3, październik. juz od teraz zaczynam poszukiwania bo w wakacje możecie sie juz gdzies rozjechac ;) Nie mam samochodu- najlepiej jak znajdzie sie ktos z własną furą - tak będzie najtaniej i najszybciej. Bez samochodu to trzeba będzie kombinować. Niedlugo zacznie latac do Rzymu Airpolonia, już lata Wizzair - cena biletu na dzien dzisiajeszy jakies 540 zł(w 2 strony). Potem trzeba sie dostać na prom - koszt dotarcia na wyspe jakies 100 zł w jedna strone.

Zastanówcie sie na tym, bo wrażenia z wyprawy murowane!! Czekam na odzew i POZDRAWIAM!!

• 1 month later...

Własnym samochodem na Safari to zły pomysł. Lepiej samolotem, a na miejscu wynająć samochód z kierowcą. Taniej i bezpieczniej. W Afryce nie obowiązują żadne przepisy ruchu drogowego, każdy jeździ jak chce.

Propozycja całkiem interesująca.

Hmm, dotyczhczas byłem przekonany, że Sardynia to taka wyspa koło Włoch, bardziej górzasta iniz piaszczysta. Ale jak mówisz, że to Afryka i na dodatek safari, to może masz rację ... Nosorożec złapany w turbinę STI, faktycznie nieprzygoda :)

V.

BTW bardzo wstepnie ale pisałbym się ......

Na Sardyni nie na nosorożców (hipopotamów też). Za to ulubioną rozrywką tubylców z górzystej głębi wyspy (za przeproszeniem "górali") jest porywanie turystów dla okupu. Trudno powiedzieć co gorsze. jednak wstępnie piszę się na ten wyjazd.

Na Sardyni nie na nosorożców (hipopotamów też). Za to ulubioną rozrywką tubylców z górzystej głębi wyspy (za przeproszeniem "górali") jest porywanie turystów dla okupu. Trudno powiedzieć co gorsze. jednak wstępnie piszę się na ten wyjazd.

O sorki, nie doczytałem tematu.

• 9 years later...

Znalazłem loty z Bratysławy do Alghero na Sardynii za 370zł, byłby ktoś zainteresowany wyjazdem na Rajd w czerwcu?

Ja na 1000% jade , a nie lepiej lot Kraków - Bergamo - Alghero a z powrotem Calgiari-Kraków ? My tak w tamtym roku lecielismy i było super :)