Skocz do zawartości

Rajd Sardynii - kto jedzie???


Gość trotru

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy.

Szukam osób chętnych na wyjazd na Rajd Sardynii (rajd włoch), ktory jest eliminacją Mistrzosta Świata WRC. Odbywa sie on w dniach 1,2,3, październik. juz od teraz zaczynam poszukiwania bo w wakacje możecie sie juz gdzies rozjechac ;) Nie mam samochodu- najlepiej jak znajdzie sie ktos z własną furą - tak będzie najtaniej i najszybciej. Bez samochodu to trzeba będzie kombinować. Niedlugo zacznie latac do Rzymu Airpolonia, już lata Wizzair - cena biletu na dzien dzisiajeszy jakies 540 zł(w 2 strony). Potem trzeba sie dostać na prom - koszt dotarcia na wyspe jakies 100 zł w jedna strone.

Zastanówcie sie na tym, bo wrażenia z wyprawy murowane!! Czekam na odzew i POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Własnym samochodem na Safari to zły pomysł. Lepiej samolotem, a na miejscu wynająć samochód z kierowcą. Taniej i bezpieczniej. W Afryce nie obowiązują żadne przepisy ruchu drogowego, każdy jeździ jak chce.

Propozycja całkiem interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dotyczhczas byłem przekonany, że Sardynia to taka wyspa koło Włoch, bardziej górzasta iniz piaszczysta. Ale jak mówisz, że to Afryka i na dodatek safari, to może masz rację ... Nosorożec złapany w turbinę STI, faktycznie nieprzygoda :)

 

V.

 

BTW bardzo wstepnie ale pisałbym się ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sardyni nie na nosorożców (hipopotamów też). Za to ulubioną rozrywką tubylców z górzystej głębi wyspy (za przeproszeniem "górali") jest porywanie turystów dla okupu. Trudno powiedzieć co gorsze. jednak wstępnie piszę się na ten wyjazd.

 

O sorki, nie doczytałem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Znalazłem loty z Bratysławy do Alghero na Sardynii za 370zł, byłby ktoś zainteresowany wyjazdem na Rajd w czerwcu?

 

Ja na 1000% jade , a nie lepiej lot Kraków - Bergamo - Alghero a z powrotem Calgiari-Kraków ? My tak w tamtym roku lecielismy i było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...