Skocz do zawartości

SUBARU Forester XT MY18


Lagravis

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe zdjęcia. Szybka sesja po wyjeździe z auto-spa.

015.jpg

016.jpg

017.jpg

018.jpg

019.jpg

 

 

Zrobiłem też rozeznanie w sprawie oklejenia folią chromów. Żeby to sensownie wyglądało trzeba zrobić wszystko, każdy chrom, nie tylko ramkę grilla. Jak będę znał koszt to podejmę decyzję.

Edytowane przez Lagravis
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lagravis napisał:

Zrobiłem też rozeznanie w sprawie oklejenia folią chromów. Żeby to sensownie wyglądało trzeba zrobić wszystko, każdy chrom, nie tylko ramkę grilla. Jak będę znał koszt to podejmę decyzję.

Dokładnie to samo chodzi mi po głowie. Kuszą mnie jeszcze felgi i relingi, tyle że felgi to chyba lepiej lakierować. Poza tym to Al, a nie Cr, to może zostawię B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oklejanie chromów odłożyłem na po-wakacjach. Tymczasem zdjęcie świeżo po umyciu. Tym razem trochę inna sceneria.

 

023.jpg

 

 

 

I jeszcze trzy. Wywiało nas prawie 1000 km od domu :)

 

026.jpg

025.jpg

024.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Lagravis
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i stało się. Pierwsza szkoda do likwidacji z AC. Było ciemno i nie zauważyłem słupka przy cofaniu. W efekcie wgniecenie i zarysowanie drzwi pasażera po stronie lewej oraz delikatne zarysowanie drzwi kierowcy na samym rancie. Uszkodzenie niby kosmetyczne, a zakres naprawy obejmował:

- nowe drzwi pasażera,

- lakierowanie drzwi kierowcy, drzwi pasażera, tylnego nadkola

- nowe listwy plastikowe.

 

031.jpg

032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lagravis tylko nie szastaj tym AC. Miałem trzy kosmetyczne szkody (pręt wystajacy z ziemi, serenka lekki kontakt bez ofiar i ocierkę) i zrobiłem z AC co poskutkowało dwukrotną podwyżką polisy na trzy lata. Mocno się nie opłaciło.

 

Nawiewy na tył masz pod przednimi fotelami. Ja wiem... nie komentuj...;)

 

Radio jak Ci nie odpowiada możesz wymienić na coś leprzego. To radio nie jest integralną częścią auta. Na szczęście. 

 

A tak w ogóle to piękny Forester i jeszcze w tym kolorze. Najfajniejsze auto na rynku.

Jeździłeś już po śniegu ?

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Miałki napisał:

@Lagravis tylko nie szastaj tym AC. Miałem trzy kosmetyczne szkody (pręt wystajacy z ziemi, serenka lekki kontakt bez ofiar i ocierkę) i zrobiłem z AC co poskutkowało dwukrotną podwyżką polisy na trzy lata. Mocno się nie opłaciło.

 

Mam ochronę zniżek, przy jednej szkodzie cena nie powinna wzrosnąć. Zobaczymy. Natomiast naprawa kosztowała prawie dwa razy tyle co OC+AC.

 

6 godzin temu, Miałki napisał:

Nawiewy na tył masz pod przednimi fotelami. Ja wiem... nie komentuj...;)

 

Wiem, nawet nie musiałem za to dopłacić.

 

6 godzin temu, Miałki napisał:

Radio jak Ci nie odpowiada możesz wymienić na coś leprzego. To radio nie jest integralną częścią auta. Na szczęście.

 

Kwestię Mirrorlinka odpuściłem. Obecnie najbardziej denerwuje mnie to, że podczas ponownego uruchomienia radio zapomina co i w której minucie było odtwarzane i zaczyna grać od 1-szego utworu w 1-szym folderze. Raz pamięta, raz zapomina, bez jakiejś prawidłowości. Dzieje się to przy odtwarzaniu z USB.

 

6 godzin temu, Miałki napisał:

A tak w ogóle to piękny Forester i jeszcze w tym kolorze. Najfajniejsze auto na rynku.

 

Dzięki!

 

6 godzin temu, Miałki napisał:

Jeździłeś już po śniegu ?

 

Niestety nie. W zeszłym roku śniegu praktycznie nie było w moim rejonie, poza tym w zimie byłem na etapie docierania silnika. Liczę, że w tym roku się uda.

Edytowane przez Lagravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...